0:0

finał (0:0)

29.11.2015, 12:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Runda 19 • MZ

Dziękujemy za uwagę. Pozdrawia redakcja lajfy.com! (13:57:38)
Za nami przeciętne widowisko. Trzeba pochwalić zespół Puszczy za walkę i ambicje, ale to jednak za mało, żeby wywalczyć trzy punkty. Stal zagrała słabo. Goście mieli kilka okazji do oddania strzału, ale ich gra w drugiej połowie rozczarowała.

90+3

90+2

Korner dla Puszczy.

90+2

Ostatnie fragmenty spotkania. Straty i niedokładności to główny element końcówki meczu.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89

Kotwica uderzył z dystansu, ale minimalnie niecelnie!

88

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Żegleń, na boisku pojawia się Bożek.

87

85

Maluga uderzał z dystansu, ale Libera pewnie broni.

84

Błyskawiczna kontra Puszczy kończy się stratą piłki, choć gospodarze domagali się rzutu wolnego.

82

Żółtą kartkę otrzymuje Czarny (Puszcza Niepołomice).

82

Rzut wolny dla Stali.

80

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Gębalski.

78

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Marciniec.

77

Żółtą kartkę otrzymuje Broź (Puszcza Niepołomice).

75

Kilka kolejnych prób uderzenia z bliskiej odległości na bramkę Libery. Mikołajczyk, Uwakwe, Broź, ale żaden nie trafił do siatki.

73

Puszcza nadal atakuje, ale gospodarze od dłuższego czasu nie oddali strzału na bramkę Libery.

71

Rzut z autu dla Puszczy na wysokości pola karnego Stali.

69

Kolejne minuty i gra ponownie na dłuższy czas przenosi się na środek boiska.

67

Kolejne akcje Puszczy niewiele zmieniają. Stal również gra na stojąco. Czy padną dzisiaj jakieś bramki?

65

Kolejne przewinienie po stronie Puszczy, Maluga faulował rywala. Rzut wolny dla Stali.

64

Po faulu Uwakwe arbiter podyktował rzut wolny dla Stali.

64

Żółtą kartkę otrzymuje Uwakwe (Puszcza Niepołomice).

63

Kolejne minuty za nami. Puszcza atakuje, ale defensywa Stali nadal bezbłędna.

62

Żółtą kartkę otrzymuje Lepiarz (Puszcza Niepołomice).

59

Drugi korner dla gospodarzy.

58

Broź na prawym skrzydle próbował zagrać w pole karne, ale nie z tego nie wyszło. Korner dla Puszczy.

58

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Sojda, na boisku pojawia się Uwakwe.

57

Gra nie zachwyca. Obie ekipy notują sporo strat.

55

Sojda na spalonym.

54

Żegleń uderzał głową w polu karnym, ale pomylił się dosłownie o kilka centymetrów.

53

Uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Getingera trafiła w mur. Piłka dla Puszczy.

52

Rzut wolny dla Stali. Piłka ustawiona tuż przed polem karnym Puszczy.

50

Abramowicz uderzył z rzutu wolnego. Kapitalny strzał został sparowany przez Liberę na korner.

50

Rzut wolny dla Puszczy.

49

Żółtą kartkę otrzymuje Żubrowski (Stal Mielec).

48

Kontra Stali! Żegleń kapitalnie zabrał się z piłką i uderzył, co sił w nogach w szesnastki. Sobieszczyk z trudem broni.

48

Zamieszanie w polu karnym Stali, ale obrońcy wyjaśniają sytuację.

47

Gawęcki uderzał z dystansu. Libera z trudem broni. Korner dla gospodarzy.

46

Broź uderzał w polu karnym, ale został zablokowany.

46

Wracamy do Niepołomic na drugą połowę spotkania.
Za nami pierwsza połowa spotkania. Zdecydowanie lepszym zespołem była Puszcza, ale warto pamiętać, że przed nami druga połowa.

45+1

45

Ostatnie fragmenty pierwszej połowy.

43

Korner dla Stali.

43

Zamieszanie pod bramką Puszczy! Getinger z bliskiej odległości uderzył i trafił w słupek!

42

41

Żubrowski uderzał z dystansu, ale wyjątkowo niecelnie.

40

Abramowicz dośrodkował z lewego skrzydła, ale Libera interweniuje na przedpolu.

40

Ostatnie pięć minut pierwszej połowy.

37

Rzut wolny dla Puszczy na lewym skrzydle. Abramowicz dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Stali poradzili sobie z zagrożeniem.

35

Rzut z autu dla Puszczy. Piłka trafia przed pole karne, ale wcześniej jeden z zawodników gospodarzy faulował rywala.

33

Akcja Stali na lewym skrzydle. Zagranie w pole karne Puszczy kończy się kontrakcją gospodarzy.

31

Rzut wolny dla Puszczy na połowie Stali.

29

Ostatnie minuty wyjątkowo nużące. Żadna z drużyn nie potrafi oddać strzału.

27

Drugi rzut rożny dla Stali.

26

25

Gawęcki zagrał nakładką w starciu z Sulewskim. Rzut wolny dla Stali.

24

Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z graczy Stali.

22

Broź świetnie się ustawił w środku pola. Dostał podanie od Malugi i popędził w kierunku bramki Stali. Napastnik Puszczy uderzył z dwudziestego metra, ale Libera nie miał problemu z interwencją.

21

Puszcza długi czas rozgrywa piłkę w środku pola, aż w końcu piłka trafia pod nogi Abramowicza na lewe skrzydło, ale zawodnik gospodarzy traci piłkę.

20

Stal w pierwszych minutach spotkania jest wyraźnie mniej ożywiona. Motorycznie Puszcza prezentuje się wyraźnie lepiej od drużyny gości.

19

Gawęcki trafił w słupek! Uderzenie z linii pola karnego!

17

Niewiele się dzieje na murawie.

15

Kwadrans gry za nami.

13

Puszcza długi czas rozgrywa piłkę na własnej połowie.

12

Kolejna akcja Cholewiaka, ale zawodnik Stali nie zdołał przedrzeć się przez blok defensorów Puszczy.

11

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Prejs, na boisku pojawia się Żegleń.

11

Błyskawiczna kontra Stali. Cholewiak uderzył z dystansu, ale pomylił się nieznacznie.

10

Puszcza wywalczyła rzut z autu, ale nic z tego nie wyszło.

8

Kotwica uderzył z linii pola karnego! Kolejna groźna akcja gospodarzy przeprowadzona lewym skrzydłem.

7

Rzut z autu dla Stali na wysokości pola karnego gospodarzy.

6

Nowak uderzał z dystansu, ale bramkarz Puszczy nie miał kłopotu z obroną tego strzału.

5

Piłka pod nogami Libery.

4

Gra przeniosła się na środek boiska. Puszcza ma zdecydowanie więcej do powiedzenia.

3

Pierwsza akcja Stali. Prokic kapitalnie minął trzech rywali, ale oddał piłkę do Prejsa, który rozciągnął grę na lewe skrzydło. Akcja wróciła na połowę gości.

2

O mój boże! Co też się stało w polu karnym Stali. Trzech zawodników Puszczy nie trafiło do pustej bramki. Libera z trudem uratował swój zespół. Korner dla gospodarzy.

1

1

Abramowicz próbował uderzać lub dośrodkować, ale nic z tego nie wyszło.

1

Spotkanie rozpoczęła Puszcza.

1

Zawodnicy wychodzą na murawę.
Za kilka minut rozpoczniemy naszą relację.

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk – Furtak, Czarny, Lepiarz, Abramowicz – Mikołajczyk, Kotwica, Gawęcki, Sojda – Maluga, Broź.

Rezerwowi: Staniszewski, Uwakwe, Gębalski Łączek, Wieczorek, Czaja, Stos.

Stal Mielec: Libera – Getinger, Zalepa, Bierzało, Sulewski Duda – Żubrowski, Cholewiak, Nowak, Prejs, Prokic.

Rezerwowi: Szewczak, Marciniec, Bożek, Ślęzak, Żegleń, Płatek.

Sędziowie: Jacek Lis (Katowice).
Kto pozostaje faworytem niedzielnej rywalizacji? Zapewne Stal, ale nie można zapominać, że Puszcza jest drużyną nieprzewidywalną i często potrafi grać wyjątkowo skutecznie z drużynami z czuba tabeli.
W obecnym sezonie drużyna z Niepołomic gra przeciętnie, ale forma Puszczy nie jest już tak kłopotliwa jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie. Stal to ligowy prymus. Zespół o wyjątkowo dobrze zgrany i ustawiony w każdej formacji. Mielczanie przegrali zaledwie dwa spotkania w bieżącym sezonie.
Do Niepołomic przyjeżdża lider 2. ligi. Dla Puszczy to już kolejna rywalizacja ze Stalą. Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie w Niepołomicach padł wynik 3-3, a mecz miał dramatyczny przebieg. Gospodarze dopiero w ostatnich minutach uratowali punkt.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.