2:3

finał (0:1)

28.11.2015, 16:00 • Hala Sportowa, Chorzów. • Runda 10 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (17:32:16)
Fatalnie swoją ostatnią akcję rozegrali gospodarze, którzy nie zdecydowali się na strzał z daleka. Ostatecznie to Heiro Rzeszów zdobywa trzy punkty w tej rywalizacji. Bramki dla rzeszowian zdobyli dzisiaj Piotr Codello, Sebastian Brocki i Sebastian Fedan. Oba gole dla miejscowych zdobył Michał Dubiel. W efekcie to Heiro Rzeszów przynajmniej na krótką chwilę wskakuje na pozycję lidera I Ligi Futsalu grupy Południowej. Marex z kolei ma na koncie 21. oczek i jest trzeci.

39:34

Gol dla Marexu!
Najpierw z dystansu w słupek trafił Tarnówka, a później z trzeciego metra skuteczną dobitką popisał się MICHAŁ DUBIEL!!! Mamy do końca jeszcze niecałe pół minuty!!!

39:13

Ambrożemu nie pokazywał się do gry żaden z partnerów i finalnie zdecydował się on na słabej jakości strzał z dystansu.

38:46

Za moment Marex stanie przed szansą na zdobycie bramki kontaktowej. Drużyna wykonywać będzie rzut wolny z dziesiątego metra.

38:31

Bardzo długo zastawiał się teraz w narożniku Adamski, ale ostatecznie to on przekroczył przepisy gry.

37:45

Adamski dość niespodziewanie otrzymał podanie na dziesiątym metrze, ale później przegrał pojedynek z wychodzącym z bramki Ambrożym!

37:25

Starają się spokojnie atakować gospodarze, jednak nie popisał się w tej sytuacji bramkarz miejscowego zespołu i zagrywał niedokładnie.

37:03

Gospodarze nie decydują się na wycofanie bramkarza i wprowadzenie kolejnego zawodnika do pola, ale Ambroży przechodzi po prostu do ataku.

36:48

Gol dla Heiro!
SEBASTIAN FEDAN zachował się w tej sytuacji po profesorsku i finalnie pakuje piłkę technicznym strzałem do siatki obok bezradnego w tej sytuacji Ambrożego!!! Momentalnie o czas prosi szkoleniowiec gospodarzy!!!

36:36

Tomasz Budzik rozpędził się na lewej stronie boiska, ale niezwykle pewnie broni jego strzał Piszczek.

36:09

Kontra dwóch na jednego gości, ale źle zachował się Hady, który podawał nie w tempo do swojego partnera z drużyny.

35:30

Budzik nie zdołał teraz obrócić się umiejętnie z futbolówką przy nodze. W efekcie od autu za chwilę wznowi Heiro.

35:05

Od bramki za moment wznowi grę Ambroży. Marex zdecydowanie przechodzi do ataku, a niebawem zapewne zagrają lotnym bramkarzem.

34:50

Heiro Rzeszów utrzymuje się teraz dłużej w posiadaniu piłki i stara się atakiem pozycyjnym podwyższyć swoje prowadzenie.

34:10

Warto podkreślić, że w przewinieniach mamy na chwilę obecną 3:0 dla Marexu. Przed nami ostatnie sześć minut.

33:45

Starają się zawodnicy miejscowego zespołu szybko odpowiedzieć, jednak mądrze bronią się gracze Heiro.

33:17

SEBASTIAN BROCKI pokonuje Ambrożego strzałem z rzutu karnego!!! W efekcie poprawia on swój już na chwilę obecną imponujący dorobek strzelecki!!!

33:15

Arbiter Netkowska odgwizdała w tej sytuacji przewinienie Rymaszewskiego w polu karnym! Wątpliwa decyzja sędziny, ale nikt już jej nie zmieni!

33:01

Bardzo rozsądnie na własnej połowie zachował się Piotr Codello i zagrał piłkę głową do bramkarza.

32:19

Swatek teraz zbyt mocno podszedł pod piłkę i nie zdołał w nią trafić na drugim metrze. W efekcie od autu wznowią grę piłkarze Heiro.

32:00

Fedan pięknym podaniem obsłużył na skrzydle Codello, a ten uderzał w pełnym biegu! Ostatecznie pomylił się naprawdę niewiele.

31:30

Kolejny raz dobrze zachował się Zygarski na lewej stronie boiska. Tym razem nie zdołał on jednak celnie uderzyć z ostrego kąta.

31:09

Na listę strzelców wpisuje się MICHAŁ DUBIEL!!!Finalizuje on akcję strzałem z najbliższej odległości po podaniu od Zygarskiego!!! Zapowiada się więc kapitalna końcówka tego meczu!

30:44

Mamy trzecią żółtą kartkę w tym meczu. Tym razem ukarany zostaje Sebastian Fedan.

30:37

Brocki również miał swoją szansę podczas szybkiej kontry, ale uderzył wprost w dobrze ustawionego Ambrożego! Po chwili mieliśmy wzięty czas przez gości.

30:15

Tym razem to Dubiel świetnie minął jednego z rywali i uderzył po krótkim rogu, ale jego strzał pięknie obronił Piszczek!

29:51

Momentalnie Kubara miał okazję, aby się zrehabilitować, ale jego potężny strzał z dystansu trafia jedynie w słupek! Ogromne szczęście miał golkiper gości!

29:05

Tarnówka najpierw przegrał pojedynek oko w oko z Piszczkiem, a później idealnie dograł do Kubary! Ten chybił do pustej bramki z dwóch metrów!

28:50

Świetnie w obronie ustawił się doświadczony Rymaszewski i naprawił błąd swojego partnera z drużyny. Po chwili Kubara uderza w boczną siatkę!

28:25

Brocki próbował teraz w sprytny sposób piętką zagrać piłkę do swojego partnera, jednak futbolówka wychodzi za linię boczną.

28:05

Goście w drugiej połowie nie stworzyli sobie jeszcze żadnej sytuacji podbramkowej. Skupiają oni się tylko i wyłącznie na defensywie.

27:20

Grzegorz Gawron miał sporo miejsca i czasu na uderzenie z dystansu, ale zdecydowanie zagrywał w tej sytuacji zbyt wysoko.

27:00

Budzik dostał świetne podanie na piątym metrze od jednego z partnerów, ale finalnie potężnie przymierzył obok słupka bramki Piszczka!

26:31

Pierwszy faul w drugiej połowie spotkania. Przewinienie popełnił piłkarz miejscowego zespołu.

26:01

Tarnówka otrzymał wyśmienite podanie na linię pola karnego i momentalnie przymierzył! Świetnie poradził sobie z tym uderzeniem Piszczek!

25:45

Rymaszewski kolejny raz starał się zagrać indywidualną akcję, ale jego strzał z dziesiątego metra został zablokowany.

25:30

Warto podkreślić, że w drugiej połowie jak do tej pory nie mieliśmy jeszcze żadnego przewinienia. Gra toczona jest w bardzo dobrym tempie.

25:10

Rymaszewski wyszedł teraz z bardzo szybką kontrą, ale nie zdołał ostatecznie dograć on futbolówki do nieobstawionego Swatka.

24:41

Od autu na własnej połowie boiska grę wznowią gospodarze. Kolejny raz mają oni okazję na rozegranie ataku pozycyjnego.

24:10

Totalnie nie zrozumieli się teraz gracze Marexu Chorzów. W efekcie z kontrą wyszli zawodnicy Heiro i uderzenie z bliska Brockiego wybronił Ambroży.

24:01

Bardzo podobne akcje z obu stron. Najpierw fatalnie jednak pomylił się Zygarski, a później w podobny sposób chybił gracz Heiro.

23:31

Fedan miał teraz świetną okazję na podwyższenie prowadzenia swojego teamu, jednak ostatecznie zdołał mu wybić Budzik piłkę spod nóg.

23:00

Bardzo ryzykownie zagrał w tej sytuacji Budzik. Finalnie zdołał minąć Brockiego, ale później nie zdołał dogonić futbolówki.

22:47

Nie zdołał teraz Piszczek utrzymać piłki w boisku po strzale i rykoszecie od zawodnika swojego zespołu. Od rożnego wznowi Marex.

22:02

Marex cały czas rozgrywa swoje ataki pozycyjne. Tym razem strzał oddaje Zygarski z linii pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

21:40

Nie stosowali teraz pressingu gospodarze, ale nie było takiej potrzeby. Dość szybko Dubiel przejmuje futbolówkę.

21:06

Ładnie piłkę po obwodzie rozgrywali zawodnicy Marexu, a ostatecznie strzał oddaje Gawron. Dobrze poradził sobie z nim Piszczek.

20:42

Gawron dryblował na lewej stronie boiska, ale osaczony przez rywali niemal stracił futbolówkę. Ostatecznie wywalczył aut.

20:20

Gospodarze szybko starali się rozegrać pierwszą akcję w ofensywie, jednak podanie Zygarskiego zostało zablokowane.

21

Mecz ten jest bardzo wyrównany i z pewnością dostarczył kibicom wielu emocji. Marex Chorzów przegrywa na własnej hali 0:1 z przyjezdnym zespołem Heiro Rzeszów. Bramkę w samej końcówce zdobył Piotr Codello, który wykorzystał nieporozumienie w zespole miejscowych. Gospodarze mają optyczną przewagę, ale po prostu rażą nieskutecznością. Przyjezdni z kolei nie stworzyli sobie aż tylu sytuacji pod bramką Ambrożego, ale jedną z nich wykorzystali i dzięki temu to oni do przerwy prowadzą. Liczymy na dalsze emocje w drugiej odsłonie już za kilkanaście minut!

20

19:31

Brocki powalczył teraz udanie na połowie przeciwników i zdołał odebrać piłkę rywalowi, a później wywalczyć aut.

19:08

Fatalnie kończy się ta połowa dla miejscowego zespołu!!! PIOTR CODELLO wykorzystał nieuwagę zawodników Marexu i chytrym uderzeniem zza pola karnego pokonał bezradnego Ambrożego!!!

19:00

Niezłą kontrę wyprowadzili teraz miejscowi, ale Dominik Swatek fatalnie finalizował akcję strzałem z siódmego metra.

18:44

Dwa w krótkim odstępie czasu rzuty rożne wykonywać będą piłkarze Heiro Rzeszów. Nie mieli jednak z tego żadnej korzyści.

18:03

Warto podkreślić, że już od dobrych ośmiu minut zawodnicy Heiro nie popełnili przewinienia i stan fauli nadal wynosi 3:5.

17:40

Bardzo bliski szczęścia był teraz Brocki! Najpierw jego strzał głową wybronił Ambroży, a później popisał się jeszcze lepszą interwencją po dobitce tego gracza!

17:18

Kolejny raz z dobrej strony w defensywie pokazał się Dubiel, który wybił piłkę za linię boczną spod nóg rozpędzonego przeciwnika.

17:00

To już sama końcówka pierwszej połowy spotkania. Gospodarze umiejętnie rozegrali akcję na lewej stronie boiska i wywalczyli korner.

16:27

W bezsensowny sposób stracił piłkę w ataku Brocki, a gospodarze wyszli z szybką kontrą! Fatalnie finalizuje ją jednak Stachański, który uderzył obok słupka z dziewiątego metra!

16:00

Starał się przypomnieć o sobie kibicom najlepszy strzelec Heiro Rzeszów, ale po akcji na skrzydle Brocki uderzył niecelnie.

15:40

Heiro próbował zagrozić bramce Ambrożego, ale Dubiel był dobrze ustawiony i wybił piłkę daleko za swoje pole karne.

15:17

Zdecydowanie lepszą drużyną jest teraz Marex! Rymaszeski kapitalnie dryblował do środka pola i uderzył, a Piszczek odbił jego strzał na słupek!

14:51

Rymaszewski kapitalnie popędził z akcją prawą stroną boiska, a jego naprawdę mocny strzał bez trudu wyłapał Piszczek.

14:15

Fatalnie pomylił się teraz Swatek! Zawodnik ten był niemal na czystej pozycji, ale niecelnie uderzył nieatakowany z ósmego metra!

14:05

Bardzo aktywny jest Tarnówka w tym spotkaniu! Tym razem kapitalnie obrócił się z rywalem na plecach, a jego mocny strzał wybronił Piszczek!

13:47

Lutsiv zdecydowanie pospieszył się teraz z podaniem i ostatecznie traci piłkę. Później w łatwy sposób dał się nabić Rymaszewski.

13:27

Tarnówka starał się bardzo dobrze obsłużyć Rymaszewskiego, ale ten był minimalnie spóźniony na trzecim metrze.

13:02

Gawron dał się teraz przepchnąć jednemu z rywali, a później w dogodnej pozycji nie zdołał celnie uderzyć zawodnik Heiro Rzeszów.

12:50

Świetnie przejęli futbolówkę goście i wypuścili na wolne pole Brockiego! Ten po samotnej szarży uderzał, ale kapitalnie interweniuje Ambroży!

12:15

Grzegorz Gawron zachował się bardzo fair i po przejęciu piłki nie starał się wymusić kolejnego przewinienia na przyjezdnym zespole.

12:01

Bardzo szybko mija czas w chorzowskiej hali sportowej. Goście skupiają teraz teraz wyraźnie na defensywie.

11:37

Bardzo ładną akcję przeprowadził Adrian Stachański na prawym skrzydle, ale finalnie uderzał niecelnie w pełnym biegu.

11:05

Bardzo dobrze teraz we własnej strefie obronnej ustawił się Wdowik i zdołał przejąć piłkę zagrywaną na wolne pole.

10:45

Hady zostaje napomniany przez sędziego spotkania. Jest to już piąty faul graczy Heiro Rzeszów.

10:23

Dubiel minął się teraz z piłką w świetnej sytuacji na piątym metrze. Chwilę później Zygarski starał się strzelić z ostrego kąta, ale trafia w boczną siatkę!

9:56

Za nami niemal połowa tego spotkania. Świst otrzymuje słuszną żółtą kartkę. Jest to pierwsze napomnienie w meczu.

9:17

Od dłuższego czasu dłużej przy futbolówce utrzymują się goście. Mamy przewinienie na Brockim i stan fauli wynosi 3:3.

9:00

Heiro rozegrał świetną akcję w ataku pozycyjnym! Sławomir Świst uderzył z linii pola karnego, a niemal z linii bramkowej wybił futbolówkę Rymaszewski!

8:30

Goście zdołali uspokoić nieco nerwową sytuację na boisku i konstruują swoją akcję w ataku pozycyjnym na połowie rywali.

8:11

Trzecie przewinienie w tym meczu zawodników Heiro Rzeszów. Gospodarze mają na koncie dwa faule.

8:00

Kolejny raz Rymaszewski zdołał odpowiednio zablokować przeciwnika i w efekcie od autu grę wznowi najskuteczniejszy zawodnik gości.

7:36

Rymaszewski świetnie interweniuje na własnej połowie boiska i zatrzymał próbującego dryblować w tej sytuacji Brockiego.

7:16

Zygarski starał się chytrym uderzeniem po ziemi zaskoczyć Piszczka, ale ten golkiper świetnie wybija piłkę na rzut rożny.

6:30

Goście umiejętnie cofnęli się na własną połowę boiska. Długie podanie Ambrożego zostało złapane przez Piszczka.

6:00

Z pierwszej piłki uderzać próbował Stachański, jednak pomylił się on o dobry metr. Zawodnicy gospodarzy wracają na własną połowę.

5:35

Wysokim pressingiem zaatakowali teraz rywali zawodnicy Marexu Chorzów. W efekcie mamy przewinienie gości i stan fauli 2:2.

5:10

Skupiony Ambroży umiejętnie interweniuje na skraju własnego pola karnego i po chwili zagrywa do partnera.

4:45

Bardzo długo swoją akcję konstruowali chorzowianie, ale finalnie Lutsiv świetnie przejął futbolówkę we własnym polu karnym.

4:05

Dwa faule w krótkim odstępie czasu i stan przewinień na chwilę obecną wynosi już 2:1 dla zespołu Marexu.

3:36

Piękna kombinacyjna akcja miejscowego zespołu i świetne podanie na szósty metr otrzymał Tarnówka! Odchylił się on jednak zbyt mocno i chybił!

3:25

Fedan wrócił teraz szybko na własną połowę boiska i udanie wybija piłkę spod nóg rozpędzonego Tarnówki.

3:07

Swatek nie zdołał teraz zabrać się z futbolówką i w efekcie to goście wznowią grę od autu na połowie Marexu.

2:46

Rymaszewski ładnym podaniem na skrzydle uruchomił Tarnówkę. Po chwili ten pierwszy oddaje mocny strzał z dziesiątego metra, ale udanie interweniuje Piszczek.

2:16

Ambroży był w tej sytuacji dobrze ustawiony i dobrze wybija nogami piłkę na korner. Po chwili mamy zablokowany strzał Lutsiva i kolejny rzut rożny.

2:00

Bardzo spokojny przebieg ma początek tej rywalizacji. Podkreślmy to, że grają dzisiaj ze sobą druga z trzecią ekipa w tabeli.

1:21

Pomylili się teraz w rozegraniu przyjezdni piłkarze. W efekcie piłka wychodzi za linię boczną boiska i od autu wznowi Marex.

1:05

Spokojnie wymieniają na własnej połowie kolejne podania zawodnicy przyjezdnego zespołu. Miejscowi zrezygnowali ze stosowania pressingu.

0:35

Starali się kombinacyjnie rozegrać ten stały fragment gry goście, ale nie zdołali w tej sytuacji oddać nawet uderzenia.

0:15

Heiro Rzeszów rozpoczyna spotkanie od środka boiska. Bardzo szybko mamy pierwszy faul graczy Marexu Chorzów.

1

Marex Chorzów: Ambroży – Rymaszewski, Swatek, Kubara, Tarnówka.

Heiro Rzeszów: Piszczek – Brocki, Hady, Przybyło, Lutsiv.

Sędziowie: Katarzyna Netkowska, Bogusław Wójcik (Śląski ZPN).
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na ten mecz już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 do relacji Lajfy.com!
Heiro Rzeszów:

Praktycznie nikt nie spodziewał się tak wybornej pierwszej rundy w wykonaniu tego zespołu. Rzeszowianie zgromadzili już dwadzieścia jeden punktów i dzięki temu zajmują drugą pozycję w tabeli. Do GKS-u Tychy tracą tylko jedno oczko. Mają identyczny bilans jak Marex Chorzów (7. wygranych i 2. porażki), ale zdecydowanie lepsze bramki (43:25). W ostatnim meczu drużyna ta wygrała bardzo pewnie 3:0 z Cuprum Polkowice na własnej hali. Najskuteczniejszym piłkarzem teamu jest Sebastian Brocki, który trzynaście razy pokonywał już bramkarzy rywali.
Marex Chorzów:

W obecnych rozgrywkach świetnie spisuje się ta ekipa. Po dziewięciu rozegranych meczach ma na koncie aż 21. punktów i do lidera traci zaledwie jedno oczko. Plasuje się z kolei na trzeciej pozycji w tabeli. Na ich bilans składa się siedem zwycięstw i dwie porażki. W bramkach podkreślić należy, że tracą ich najmniej w lidze (26:17). W poprzedniej kolejce Marex po świetnej walce wygrał ze Stalą Mielec 4:3. Najskuteczniejszym piłkarzem chorzowian jest Bartłomiej Tarnówka, który ma już na koncie sześć trafień.
Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 będziemy świadkami bardzo interesującego pojedynku w ramach dziesiątej kolejki I Ligi Futsalu grupy Południowej. Marex Chorzów na własnym obiekcie zmierzy się z Heiro Rzeszów. Miejscowy team w obecnych rozgrywkach spisuje się nadspodziewanie dobrze i zajmuje trzecią lokatę w tabeli. Goście z kolei są w klasyfikacji o jedną pozycję wyżej, a mało kto przed sezonem dawał im szansę na walkę o czołowe miejsca. Zapowiada się więc ekscytujący mecz w chorzowskiej hali sportowej!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.