2:0

finał (1:0)

17.11.2015, 21:00 • stadion Wembley, Londyn • Miłosz Knapczyk

Dziękujemy, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (22:52:58)
Koniec spotkania! Anglicy zwyciężają w spotkaniu towarzyskim 2:0 z Francuzami. Pierwsze trafienie, ładnej urody, padło łupem Alliego. Wynik meczu na początku drugiej połowy ustalił Wayne Rooney.

90+2

90+2

Z kontratakiem ruszają Anglicy. Nathaniel Clyne biegnie z futbolówką, lecz bardzo źle podaje. Zmarnowana szansa, na niezłej pozycji był Shelvey!

90+1

Arbiter doliczył dwie minuty. Ładna dwójkowa akcja na lewej stronie Comana z Digne. Wrzutka tego drugiego została wybita głową przez Jonesa.

90

Spiker na stadionie potwierdził nasze słowa – Bamidele Alli został wybranym MVP tego spotkania!

89

Piekielnie mocne uderzenie Paula Pogby sprzed pola karnego. Zawodnik Juventusu zagrywa jednak bardzo niecelnie! Wznowi grę Butland.

88

Gromkie brawa dla Alliego, który przez wielu został wybrany zawodnikiem tego spotkania. Phil Jones zastępuje pomocnika Tottenhamu.

85

Trzeba przyznać, że od jakichś dziesięciu minut wieje nudą na murawie. Anglicy starają się grać kombinacyjne, przy czym trochę nudzą kibiców.

83

Spiker na stadionie podał, że łącznie jest ponad 71 tysięcy kibiców na Wembley.

82

I jeszcze jedna zmiana w ekipie Trójkolorowych. Morgan Schneiderlin zostaje zastąpiony przez Moussę Sissoko.

80

Zmiana w drużynie Anglia: z boiska schodzi Kane, na boisku pojawia się Bertrand.

79

Zmiana w drużynie Anglia: z boiska schodzi Barkley, na boisku pojawia się Shelvey.

78

Na wielkie brawa w tym spotkaniu zasługują... kibice. Nie ma żadnych gwizdów, wszyscy śpiewają pieśni i łączą się razem w tych trudnych dla Europy czasach.

77

Próbują teraz lewym skrzydłem ruszyć goście. Pogba i Digne napędzają swój zespół.

76

Są sfrustrowani zawodnicy Didiera Deschampsa, więc chwytają się każdej próby. Kingsley Coman uderza z okolic 30. metra. Uderzenie leci daleko obok słupka.

74

Nic nie wychodzi Francuzom w ofensywie. Gospodarze zaś rozgrywają spokojny futbol. Mają dwubramkowe prowadzenie, teraz uczą się, by żadnego gola nie wpuścić.

73

A teraz gospodarze wywalczyli rzut wolny na lewej stronie. Ponownie do stałego fragmentu gry podchodzi Adam Lallana. Wychowanek Southamptonu dośrodkowuje zbyt głęboko. Łapie piłkę Lloris.