Bośnia i Hercegowina – Irlandia

1:1

finał (0:0)

13.11.2015, 20:45 • Stadion Bilino Polje, Zenica • Miłosz Knapczyk

W lepszej sytuacji przed rewanżem są Irlandczycy. Rewanż w poniedziałek w Dublinie. Ten mecz również będzie na naszym serwisie. Zapraszamy na lajfy.com! (22:40:53)
Koniec spotkania! Bośnia i Hercegowina po słabym spotkaniu remisuje 1:1 z Irlandią. Cały mecz był strasznie nudny, oglądaliśmy słabe spotkanie. Dopiero w 82. minucie postraszyli swoich rywale Irlandczycy i zamienili to na bramkę. Brady pokonał Begovića, a trzy minuty później na jego trafienie odpowiedział Dżeko.

90+5

90+4

Powoli kończy nam się spotkanie. Irlandczycy wykorzystują każdą możliwą akcję, by ukraść cenne sekundy. Ten remis będzie dla nich świetny.

90+2

Strasznie słabo wykonuje dzisiaj te stałe fragmenty gry Pjanić, a właśnie z ich perfekcyjnego wykonywania jest znany Bośniak. Wybijają piłkę Irlandczycy.

90+1

Przekracza przepisy McCarthy i daje swoim rywalom żółty kartonik. Pan Felix Brych podyktował cztery minuty do tego spotkania.

90

Nie przebiera w środkach Edin Dżeko i ponownie ostro gra w ofensywie. To ostatnie upomnienie od niemieckiego arbitra, następnym razem będzie żółty kartonik.

88

Limit zmian wyczerpany przez oba zespoły. Schodzi Lulić, a zastępuje go Hajrović.

87

I znowu w ofensywie gospodarze! Wysoko wyskoczył do dośrodkowania Durić i ładnie przymierzył głową. Musi jednak poprawić celownik, niecelnie!

86

Schodzi strzelec bramki dla Irlandii. Na ostatnie minuty posłany został McGeady.

85

85. Edin DŽEKO - 1:1

85

Gol dla Bośni i Hercegowiny!
Bramkę zdobywa EDIN DŻEKO!
A jednak, szybko wyrównują gospodarze! Świetne zagranie do wychodzącego prawą stroną Vranjesa. Zmiennik Bośni i Hercegowiny posyła płaskie zagranie, a w odpowiednim miejscu stał Edin Dżeko. Snajper Romy nie myli się i pewnie pokonuje bezradnego Randolpha!

83

No i teraz spodziewamy się zwiększonego ataku Bośniaków. Podrażnieni są gospodarze, choć można powiedzieć, że są także w lekkim szoku.

82

82. Robbie BRADY - 0:1

82

Gol dla Irlandii!
Bramkę zdobywa ROBERT BRADY!
Niemożliwe! Irlandia oddaje wreszcie strzał i wychodzi na prowadzenie. Prawą stroną ruszył Brady, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i mimo obecności rywala uderzył mocno w stronę bramki rywali. Begović nie zdążył zainterweniować!

79

Mocne uderzenie Spahića, który zdecydował się na nie z okolicy 25. metra. Strzał leciał w kierunku lewego słupka, gdzie dobrze rzucił się Randolph.

78

Nie do tego przyzwyczaił nas Pjanić. Pomocnik AS Romy słabo wykonuje stały fragment gry. Wybijają daleko piłkę zawodnicy Irlandii.

1:1

finał (0:0)

Gole: 85. Džeko – 82. Brady

Kartki:   26. Ward (IRL)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 2:1. Foule: 13:14.

Bośnia i Hercegowina: Begović – Mujdža (51. S. Vranješ), T. Šunjić, Spahić, E. Zukanović – Višća (73. Đurić), Pjanić, Cocalić, Lulić (88. Hajrović) – Ibišević, Džeko (C).
Zmiany: Burić, Šehić – Bičakčić, Đurić, Hadžić, Hajrović, Hodžić, Kolašinac, Medunjanin, Salihović, T.-S. Sušić, S. Vranješ.

Irlandia: Randolph – Coleman, Keogh, Clark, Ward (67. Wilson) – Hendrick, McCarthy, Whelan (C), Brady (86. McGeady) – Hoolahan (60. McClean) – Murphy.
Zmiany: Forde, Henderson – Arter, Doyle, D. Gibson, Christie, Keane, McClean, McGeady, Pearce, Wilson, Judge.

Sędziowie: F.Brych – M.Borsch, S.Lupp – T.Schiffner

Drugi mecz: Irlandia - Bośnia i Herc. 2:0