Hiszpańska LaLiga

Atletico Madryt – Sporting Gijón

1:0

finał (0:0)

08.11.2015, 18:15 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Runda 11 • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

69

Cuellar już stara się "kraść" cenne sekundy i sędzia dostrzega, to ostrzegając golkipera gości żółtą kartką.

58

Czwarta żółta kartka dla gracza Atletico Madryt w tym spotkaniu. Tym razem do notesu sędziego trafia Godin.

55

Filipe Luis przerywa kontrę rywali i zostaje ukarany przez sędziego głównego żółtą kartką.

44

Cases trafia przypadkowo łokciem Koke i mamy drugą kartkę dla gracza Sportingu Gijon w przeciągu czterech minut.

39

Espinosa dosyć przypadkowo trafia ręką Jacksona Martineza i mamy kolejną kartkę w tym fragmencie.

38

Koke ratuje się faulem przerywając kontrę rywali i mamy drugiego zawodnika, który został ukarany żółtą kartką w tym meczu.

32

Ferreira-Carrasco zostaje ukarany żółtą kartką za przerwanie groźnie zapowiadającej się kontry Sportingu Gijon.