Liga Mistrzów UEFA

Sevilla FC – Manchester City

1:3

finał (1:3)

03.11.2015, 20:45 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sewilla • 4 • Grupa D • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:40:49)

Po bardzo dobrej pierwszej odsłonie druga zawiodła na całej linii! Zawodnicy obu drużyn nie przeprowadzali już tak efektownych akcji jak przed przerwą i przez większość drugiej połowy wiało nudą.

Goście odnoszą zasłużone zwycięstwo w Hiszpanii. Sevilla przegrywa po raz kolejny z drużyną z Manchesteru i awans do 1/8 finału oddala się coraz bardziej.

90+4

90+3

Nie traci nadzieja Sevilla. Hiszpanom brakuje jednak dokładności w swoich atakach.

90+2

Niecelny strzał z dystansu Mariano. Nie spieszy się ze wznowieniem gry Hart.

90+1

Całym zespołem broni się teraz Manchester. Prawie wszystkich zawodników angażuje w poczynania ofensywne Sevilla.

90

Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

90

Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Fernandinho, na boisku pojawia się Martín Demichelis.

89

Kibice gospodarzy powoli opuszczają trybuny nie wierząc w dobry wynik swojej drużyny.

88

Dużo chaosu wkradło się w poczynania obu drużyn w ostatnich minutach, ale to z pewnością wynika ze zmęczenia.

87

Krychowiak ostro zaatakował Delpha. Polak musi pamiętać, że ma już na koncie żółtą kartkę i nie ryzykować dostania kartonika koloru czerwonego.

85

Długo czekał przy linii bocznej Delph, ale w końcu się doczekał, zastępuje świetnie grającego dziś Wilfrieda Bonego.

84

Dośrodkowanie z prawego skrzydła Immobile. Miejscowi rozpoczną spod chorągiewki.

83

To już naprawę ostatni dzwonek dla Sevilli. Gospodarze nie mogą pozwolić sobie na porażkę, jeżeli myślą o awansie do dalszej rundy.

81

Manchester utrzymuje się przy piłce w okolicy linii środkowej boiska. Pressing gospodarzy nie jest już tak wysoki jak to miało miejsce jeszcze kilkanaście minut temu.

80

Szykuje się kolejna zmiana w drużynie gości. Do gry przygotowany Delph.

79

Starcie w środku pola Krychowiaka i Kompanego. Zwija się z bólu reprezentant Polski.

1:3

finał (1:3)

Gole: 25. Trémoulinas – 8. Sterling, 11. Fernandinho, 36. Bony

Kartki:   44. Krychowiak (SEV)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 2:11. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 6:0. Foule: 10:11.

Sevilla FC: S. Rico – Coke (C) (55. Mariano), Rami, Kolodziejczak, Trémoulinas – Iborra (46. Krohn-Dehli), Krychowiak – Vitolo, Banega, Konopljanka – F. Llorente (64. Immobile).
Zmiany: Soria – Escudero, Mariano, Immobile, Krohn-Dehli, N'Zonzi, J. A. Reyes.

Manchester City: Hart – Sagna, Kompany (C), Otamendi, Kolarov – Fernando – Navas, Y. Touré, Fernandinho (90. Demichelis), Sterling (73. De Bruyne) – Bony (85. Delph).
Zmiany: Caballero – Barker, De Bruyne, Clichy, Demichelis, Delph, Mangala.