Manchester City – Sevilla FC

2:1

finał (1:1)

21.10.2015, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • 3 • Grupa D • Mateusz

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (22:48:44)
Spotkanie kończy się triumfem Manchesteru City. Gospodarzom rzutem na taśmę zwycięstwo zapewnił Kevin De Bruyne. Trzeba przyznać, że byliśmy świadkami naprawdę zacnego widowiska. Na murawie działo się niesłychanie sporo. Chwilami przeważali przyjezdni, chwilami lepiej sprawowali się gospodarze. Z przebiegu gry możemy stwierdzić, iż nieco lepiej zaprezentowała się drużyna z Andaluzji. Bardzo przeciętny występ zaliczył Grzegorz Krychowiak, który w drugiej połowie był praktycznie niewidoczny.

90+4

90+2

Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Kevin De Bruyne, na boisku pojawia się Vincent Kompany.

90+1

90+1. Kevin De Bruyne - 2:1

90+1

Gol dla City!
Zabójcza kontra gospodarzy! KEVIN DE BRUYNE wyśmienicie wbiegł w pole karne Hiszpanów, a następnie kapitalnym uderzeniem pokonał Rico. Cóż za trafienie!

90

Potężne uderzenie Yaya Toure! Rico sparował futbolówkę ze sporym trudem. Tymczasem otrzymaliśmy informację, że holenderski arbiter dorzucił do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

88

Kolarov szukał Fernando, aczkolwiek ten nie zdołał oddać dobrego strzału. Końcówka należy dla gospodarzy. W dalszym ciągu wszystko jest możliwe. Jesteśmy świadkami bardzo zaciętego pojedynku!

87

Sterling miał kapitalną szansę na odnotowanie trafienia, jednak jej nie wykorzystał, bowiem nie dostawił w porę nogi. Kiepska postawa tegoż zawodnika. Powinien zachować się znacznie lepiej.

86

Goście egzekwowali rzut wolny. Grzegorz Krychowiak znalazł się w posiadaniu inicjatywy, jednak nie zdołał oddać celnego uderzenia. Piłka trafiła na konto gospodarzy!

85

Przed nami ostatnie pięć minut gry. Tutaj już chyba nic się nie wydarzy. Obie drużyny próbują konstruować jakieś akcje, aniżeli niczego ciekawego to nie wnosi.

84

Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Coke, na boisku pojawia się Mariano.

82

Goście ponownie wznawiali z narożnika, jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu. Do końca rywalizacji pozostaje coraz mniej czasu. Niewykluczone, że ta potyczka zakończy się remisem.

80

Trzeba przyznać, że Konopljanka rozegrał naprawdę dobre spotkanie. Ukrainiec przede wszystkim błyszczał w pierwszej połowie. Były gracz Dinamo w ostatnich momentach troszkę przygasł, ale również był dość dobrze widoczny.

79

Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Jevhen Konopljanka, na boisku pojawia się Steven N'Zonzi.

78

De Bruyne zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, co bezlitośnie wykorzystał Vitolo. Zanosi się na kolejną zmianę. Przy linii bocznej gotowy do wejścia na murawę jest już N'Zonzi.

77

W dalszym ciągu utrzymuje się remis. Przed momentem ładnie w defensywie popracował Gameiro. Chwilę później wywrócił się Vitolo, ale sędzia się tym nie przejął. Holender jest dość pobłażliwy.

76

Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Wilfried Bony, na boisku pojawia się Fernando.

76

Korner nie przyniósł Hiszpanom choćby najmniejszych korzyści. Za moment będziemy mieli kolejną modyfikację w szeregach miejscowych. Murawę opuści Bony, którego zastąpi Fernando!

75

Krohn-Dehli huknął z szesnastki rywali. Niezła próba, jednak piłka uderzyła jedynie w boczną siatkę bramki Harta. Piłka jeszcze musnęła o jakiegoś z obrońcę, przez co goście egzekwowali rzut rożny.

75

Do zakończenia rywalizacji na Etihad Stadium pozostał już tylko kwadrans. W dalszym ciągu wszystko jest możliwe. Obie ekipy mają takie same szanse na odnotowanie triumfu!

73

Teraz zaczynają przeważać gospodarze. Piłkarze z LA Liga mają mały kłopot z tym, by ujarzmić rywali. Anglicy spisują się coraz lepiej. Można stwierdzić, że nabierają wiatru w żagle.

72

Dośrodkowanie z narożnika boiska nie przyniosło żadnego rezultatu. Futbolówka momentalnie trafiła w posiadanie Sevilli. Powoli wchodzimy w decydującą część dzisiejszego starcia.

71

De Bruyne chyba przekombinował. Miał piłkę na lepszej nodze, próbował oczyścić sobie pole, jednak ostatecznie defensorzy Sevilli zamknęli mu drogę do bramki. Będziemy mieli korner!

70

Ostatnie minuty należą do ekipy z Andaluzji. Przypomnijmy, że za dwa tygodnie drużyny te spotkają się w Hiszpanii. Wówczas na pewno będzie niesłychanie ciekawie. Może nawet bardziej niż dziś!

69

Iborra odegrał do Gameiro, który miał szansę na zdobycie bramki. Wystarczyło, by właściwie dostawił nogę. Tak się jednak nie stało. Zawodnik w całym tym chaosie zagrywał ręką, za co otrzymał żółtą kartkę.

68

De Bruyne oddał kompletnie niecelne uderzenie z dystansu. Piłka przeleciała metr, może dwa obok słupka bramki strzeżonej przez Rico. Tymczasem tempo rywalizacji minimalnie siadło.

66

Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Éver Banega, na boisku pojawia się Michael Krohn-Dehli.

65

Podniesiona chorągiewka sędziego liniowego – spalony. Iborra główkował minimalnie obok bramki Harta. Nawet, gdyby uczynił to lepiej, to naturalnie trafienie nie zostałoby uznane.

64

Konopljanka próbował zgrywać w pole karne, aczkolwiek został zablokowany przez perfekcyjnie interweniującego Sagnę. Tymczasem otrzymujemy informację, że wkrótce na murawie pojawi się Krohn-Dehli.

63

Yaya Toure pokusił się o uderzenie z dystansu. Nie przyniosło ono żadnego rezultatu. Futbolówka poszybowała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Rico. Pomysł dobry, ale wykonanie niekoniecznie.

62

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany został Iborra, który faulował Navasa. Do zakończenia spotkania pozostało zaledwie pół godzinny. Końcowy wynik wciąż jest sprawą otwartą!

60

Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Pablo Zabaleta, na boisku pojawia się Aleksandar Kolarov.

59

Widać, że nikogo tutaj nie zadowala wynik remisowy. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni próbują walczyć o kolejne trafienia. Wiele wskazuje na to, iż takim rezultatem się ten mecz nie skończy.

58

Gameiro startował do futbolówki, ale ubiegł go Joe Hart. Następnie "Obywatele" ruszyli z kolejnym atakiem pozycyjnym. Znów zaczyna się zarysowywać minimalna przewaga przyjezdnych.

57

Joe Hart chciał szybko wznowić grę, by zainicjować akcję, jednak jego koledzy nie stanęli na wysokości zadania, mozolnie przenosząc się w okolice szesnastki Sevilli.

56

Mocne uderzenie Navasa z małymi problemami wyłapał Rico. Ponownie zrobiło się troszeczkę cieplej. Trzeba przyznać, że jesteśmy świadkami naprawdę wyrównanego pojedynku!

55

Gamero wciąż nie zapisał na swym koncie celnego uderzenia. Cóż tu wiele mówić. Napastnik Sevilli nie rozgrywa zbyt dobrego meczu. Przed momentem nie wykorzystał stuprocentowej szansy!

54

De Bruyne próbował urwać się lewą flanką, jednak został zatrzymany przez Coke, którego wspierał Vitolo. Bardzo ładna, a przede wszystkim efektywna interwencja graczy ekipy z Andaluzji.

53

Manchester City w ataku pozycyjnym. Gospodarze szukają przewagi liczebnej, jednak goście skutecznie im to utrudniają. Tymczasem ozdrowiał Konopljanka. Wiele wskazuje, że z Ukraińcem jest wszystko w porządku.

52

Navas odegrał do De Bruyne, który został powstrzymany przez Trémoulinas. Chwilę później zagrożenie oddalił Rami. Zrobiło się troszkę groźniej, jednak goście w porę zażegnali niebezpieczeństwo.

51

Ukrainiec opuścił murawę w opiece lekarza oraz masażysty. Służba medyczna będzie próbowała uśmierzyć ból zawodnika. Zobaczymy czy to się powiedzie. Póki co goście grają w dziesiątkę.

50

Tymczasem na murawę upadł Konopljanka, który został przypadkowo trafiony przez Navasa. Ucierpiało kolano byłego zawodnika Dnipro. Mamy krótką przerwę. Potrzebna jest interwencja medyków.

48

Przy linii bocznej rozgrywać się zaczął Company. Tempo rywalizacji znów troszeczkę siadło. Goście wymieniają się podaniami w okolicach linii środkowej, z czego nic nie wynika.

47

Na razie szkoleniowcy obu ekip nie wprowadzili żadnych zmian. Tymczasem mamy pierwszą żółtą kartkę. Wilfred Bony umyślnie uderzył Grzegorza Krychowiaka, za co słusznie został ukarany.

46

Drugą połowę rozpoczęli goście z Andaluzji. Przyjezdni błyskawicznie próbowali przeprowadzić atak, jednak to się nie udało. Brytyjczycy w ładnym stylu oddalili potencjalne niebezpieczeństwo.

46

Oglądamy kapitalne zawody. To możemy sobie powiedzieć z czystym sumieniem. Na murawie dzieje się naprawdę sporo. Jeśli chodzi o pierwszą część spotkania, to bardziej podoba się nam zespół z La Liga. Sevilla dynamicznie konstruowała swe ataki. Wielu reprezentantów klubu z Andaluzji zaskakiwało nas naprawdę pozytywnie. W inauguracyjnej odsłonie tegoż starcia z dobrej strony popisali się m.in. Jevhen Konopljanka czy Vitolo. Nie najgorzej prezentował się także Grzegorz Krychowiak.

45+2

45+2

Sevilla próbowała skonstruować atak pozycyjny, aczkolwiek przeciwnicy w porę oddalili potencjalne niebezpieczeństwo. Pod koniec tej pierwszej połowy tempo rywalizacji minimalnie siadło.

45

Arbiter dorzucił do regulaminowego czasu gry dwie minuty. Wydaje się, że okres ten nie przyniesie już żadnych zmian i pierwsza połowa zakończy się remisem 1:1.

44

Sterling ładnie ruszył lewą flanką. Zawodnik grający z numerem siódmym szukał rzutu karnego, jednak nic z tego. Obrońca Sevilli trafił prosto w piłkę. Nie było kontaktu z nogami. Dobra decyzja holenderskiego arbitra.

43

Manchester City wyprowadza dość stonowane ataki. Gospodarze zbytnio nie szarpią. Raczej chcą utrzymać ten rezultat do przerwy. Druga połowa zapowiada się niezwykle frapująco.

42

Krychowiak doskonale zgrywał do Gameiro. Ten główkował minimalnie ponad bramką Harta. Sędzia liniowy uznał, że Francuz znalazł się na pozycji spalonej. Powtórka wykazała, iż decyzja była jak najbardziej błędna.

40

Do zakończenia inauguracyjnej odsłony dzisiejszego starcia na Etihad Stadium pozostało już tylko pięć minut. Sevilla próbuje uspokoić grę. Obecnie zawodnicy reprezentujący hiszpański klub wymieniają podania w okolicach linii środkowej.

39

Przed momentem Hart sygnalizował jakiś uraz. Na szczęście szybka interwencja sztabu medycznego przyniosła wyczekiwany efekt i goalkeeper może kontynuować swój udział w tym spotkaniu. Zmiana nie będzie potrzebna.

38

Na pewno poprawiły się teraz humory w szeregach miejscowych, choć trzeba przyznać, że gospodarze dzisiejszego starcia nadal nie grają zbyt okazale. Wciąż troszkę lepiej sprawuje się Sevilla.

36

36. Adil RAMI - 1:1

36

Mamy odpowiedź w wykonaniu miejscowych! WILFRED BONY wykorzystał to, że Rico nie zdołał złapać uderzenia Sterlinga i pewnym strzałem wprowadził futbolówkę do siatki. Ostatecznie bramka została zapisana na konto ADILA RAMIEGO, który jako ostatni musnął piłkę.

35

Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko dziesięć minut. Na boisku mamy koncert w wykonaniu przyjezdnych. Można stwierdzić, że gospodarze grają tak, jak rywale im zanucą.

34

Kiepskie uderzenie Bony'ego. Strzał z barku poszybował prosto w objęcia Rico. To nie mogło zaskoczyć hiszpańskiego goalkeepera. Tymczasem ożywił się doping prowadzony przez fanów "Obywateli".

33

Widać, że zawodnicy Sevilli są w niemałym sztosie. Hiszpanie prezentują się naprawdę dobrze. Manchester City jest zmuszony do gry w ataku pozycyjnym. Przyjezdni są niesłychanie uważni, kontrolują mecz.

32

Gospodarze błyskawicznie próbowali odpowiedzieć, jednak to się nie powiodło. Wpierw zablokowano uderzenie Toure, a po chwili na jednego z obrońców nadział się Sterling.

30

30. Jevhen KONOPLJANKA - 0:1

30

Gol dla Sevilli!
Możemy powiedzieć, że sprawiedliwości stało się zadość. Gola strzelił ten zawodnik, który póki co sprawował się najlepiej, a więc JEVHEN KONOPLJANKA. Ukrainiec wykorzystał wyśmienite podanie od Vitolo, kierując piłkę do bramki Harta.

29

Konopljanka nie zdołał wyprowadzić na czystą pozycję Gameiro. Gospodarze nie radzą sobie z szybkimi atakami rywali. Póki co mamy remis z takim bardzo mocnym wskazaniem na przyjezdnych.

28

Troszeczkę szarpanej gry ze strony "Obywateli". Miejscowi popełniają sporo błędów. Sevilla jest doskonale ułożona taktycznie, to widać gołym okiem. Trener Hiszpanów wykonuje świetną pracę.

27

Ukrainiec wywalczył wznowienie z narożnika boiska. Do niezłej centry dojść zdołał Grzegorz Krychowiak, jednak główka Polaka była wyjątkowo niecelna. Finalnie piłka poszybowała dość daleko obok bramki Harta.

25

Zespół w biało-czerwonych strojach zaczyna dominować. Wydaje się, że miejscowi są nastawieni na grę z kontry, co póki co nie przynosi żadnego efektu. Tymczasem znów ładnie zaprezentował się Konopljanka!

24

Ukrainiec jest bardzo aktywny w strefie ofensywnej. Przed momentem wrzucał z rzutu rożnego, aczkolwiek tym razem uczynił to wyjątkowo kiepsko. Futbolówka zatrzymała się już na pierwszym defensorze.

23

Ten mecz ogląda się naprawdę pierwszorzędnie. Teraz tempo rywalizacji minimalnie siadło. Inicjatywa po stronie drużyny z Andaluzji. Na razie z bardzo dobrej strony pokazuje się Konopljanka.

22

Ależ zrobiło się groźnie! Touré oddał dość mocne uderzenie. Ostatecznie futbolówka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką Rico. Cóż za kapitalna sytuacja. To mogła być bramka!

20

Dwadzieścia minut gry za nami. Niespodziewanie minimalnie lepiej sprawuje się drużyna z Hiszpanii. Przyjezdni jako pierwsi ruszyli do szturmu.

19

Zrobiło nam się naprawdę wyśmienite spotkanie! Pierwszy kwadrans był dość senny, tak jakby obie ekipy próbowały wyczuć rywala, ale obecnie dzieje się sporo. Miejmy nadzieję, że tak już pozostanie do końca spotkania!

18

Dobra interwencja Sagny, który w porę uprzedził Gameiro. Gdyby tego nie uczynił, najpewniej w sporych tarapatach znalazłby się Joe Hart. Kapitalna postawa tegoż zawodnika!

16

16. Strzał Krychowiaka.

16

Fernandinho faulował Grzegorza Krychowiaka. Sędzia bez chwili zastanowienia podyktował rzut wolny. Kapitalne dośrodkowanie Mangali! Futbolówka odbiła się od słupka. Po chwili uderzał jeszcze Polak!

15

Świetne dośrodkowanie Trémoulinasa. Niemałe zagrożenie w porę oddaliła defensywa "Obywateli". Goście egzekwowali jeszcze rzut rożny, jednak centra Konopljanki była wyjątkowo niecelna.

14

Sterling odgrywał do De Bruyne, który postanowił uderzyć zza pola karnego. Futbolówka poszybowała dość daleko obok bramki strzeżonej przez Rico. Bardzo przeciętna próba.

13

Mieliśmy krótką przerwę w grze, bowiem na murawę upadł Zabaleta. Wydaje się jednak, że z reprezentantem Manchesteru City jest wszystko w porządku. Zawodnik powrócił już na plac gry.

12

Cóż tu wiele pisać. Pierwsze minuty dzisiejszego starcia na Etihad Stadium nie są zbyt pasjonujące. Obie ekipy próbują inicjować ciekawe ataki, aczkolwiek niewiele z tego wynika, żeby nie powiedzieć kompletnie nic.

10

Dziesięć minut gry za nami. Przed chwilą ponowie uderzali gospodarze. Bony otrzymał niezłe podanie od Toure, aczkolwiek nie zdołał tego wykorzystać, uderzając prosto w objęcia Rico. Dobra obrona goalkeepera Sevilli.

9

Niezłe uderzenie Navasa. Futbolówka przeleciała minimalnie obok bramki strzeżonej przez Rico. Hiszpanie próbowali kontratakować, aczkolwiek miejscowi momentalnie odpowiadają.

8

Gospodarze powoli przejmują inicjatywę. Navas próbował centrować z prawej flanki, jednak piłka nie dotarła do adresata. Mimo tego podopieczni Pellegriniego nadal utrzymują się w posiadaniu inicjatywy.

7

Sędzia dopatrzył się przewinienia w wykonaniu Grzegorza Krychowiaka. Holender uznał, że faulowany był Bony. Wydaje się, iż nie doszło do przekroczenia zasad, bowiem Polak trafił w futbolówkę. Kontrowersyjnie.

6

Przed momentem po raz pierwszy pokazał się Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski bardzo ładnie powalczył ze Sterlingiem. Początek tegoż meczu jest niesłychanie wyrównany. Żadna z drużyn nie przeważa.

5

Kiepskie dośrodkowanie Konoplyanki. Po chwili Gameiro przechwycił piłkę i próbował centrować w szesnastkę miejscowych. To się jednak nie udało. Czujna postawa defensorów Manchesteru City. Nie pozostawili złudzeń.

4

Warto odnotować, że drużyna z Andaluzji jeszcze ani razu nie wygrała w Anglii. Dziś na pewno o przełamanie tej kiepskiej passy będzie niesłychanie ciężko. Tymczasem przyjezdni wywalczyli rzut rożny.

3

Sagna ładnie zerwał się na lewej flance. Następnie reprezentant "Trójkolorowych" usiłował centrować w pole karne przyjezdnych, aczkolwiek to się nie powiodło. Futbolówka znów po stronie ekipy z Hiszpanii.

2

"Obywatele" próbowali przeprowadzić pierwszy atak, jednak Hiszpanie błyskawicznie oddalili potencjalne niebezpieczeństwo, inicjując kontrę. Ta równie szybko spaliła na panewce.

1

Zaczęli! Gospodarze zagrają w błękitno-białych strojach, natomiast przyjezdni prezentować się będą w czerwonych kompletach. Początek rywalizacji dość spokojny. Na trybunach panuje kapitalna atmosfera.

1

Trybuny Etihad Stadium zapełniły się po same brzegi. Wygląda na to, że w Manchesterze mamy komplet! Zapowiada się kapitalne widowisko. Czas na prezentację oraz hymn Ligi Mistrzów. Zaraz po kilku akcentach przedmeczowych zaczniemy wielką rywalizację! Koniecznie śledźcie naszą relację.
Za kwadrans zaczynamy! Nim to jednak nastąpi, raz jeszcze rzućmy okiem na składy:

Manchester City F.C.: Hart – Zabaleta, Otamendi, Mangala, Sagna – Y. Touré, Fernandinho – Navas, De Bruyne, Sterling – Bony.

Rezerwowi: Caballero – Kolarov, Fernando, Barker, Demichelis, Kompany.

Sevilla FC: S. Rico – Coke, Rami, Kolodziejczak, Trémoulinas – Iborra, Krychowiak – Vitolo, Banega, Konopljanka – Gameiro.

Rezerwowi: Soria – N'Zonzi, Krohn-Dehli, Mariano, F. Llorente, J. A. Reyes, Andreolli.

Sędziowie: Bas Nijhuis (Holandia) – Rob van de Ven (Holandia), Charles Schaap (Holandia) – Erwin Zeinstra (Holandia).
Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania Manchester City F.C. – Sevilla FC. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 20:45. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Obsada sędziowska:
Sędzia główny: Bas Nijhuis (Holandia)
Sędzia liniowy: Rob van de Ven (Holandia)
Sędzia liniowy: Charles Schaap (Holandia)
Sędzia techniczny: Erwin Zeinstra (Holandia)
Wydaje się, że faworytem do triumfu w tejże konfrontacji jest ekipa Manchesteru City. Kurs na zwycięstwo ekipy z Wielkiej Brytanii oscyluje w granicach 1,65. Hiszpanie na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i będą chcieli wykorzystać fakt, iż w dzisiejszym meczu nie zagrają Aguero czy Silva. Mimo tego należy pamiętać, że "Obywatele" wystąpią przed własną publicznością, na domowej murawie, co będzie dla nich na pewno bardzo mobilizujące.

Przewidywane składy na dzisiejsze starcie:

Manchester City: Hart; Zabaleta, Kompany, Mangala, Kolarov – Fernandinho, Toure – Navas, Sterling, De Bruyne – Bony.

Nieobecni: Agüero (kontuzja ścięgna podkolanowego) Silva (uraz stawu skokowego), Clichy (uraz stawu skokowego), Delph (kontuzja ścięgna podkolanowego).

Sevilla: Rico – Coke, Rami, Kołodziejczak, Trémoulinas – N'Zonzi, Krychowiak – Reyes, Iborra, Vitolo – Gameiro.

Nieobecni: Carriço (kontuzja ścięgna podkolanowego), Kakuta (w toku treningów przygotowawczych), Escudero (problemy mięśniowe).
Sevilla może się poszczycić podobnym bilansem, jeśli chodzi o mecze rozgrywane w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Do tej pory ekipa z Hiszpanii odnotowała na swym koncie jedno zwycięstwo oraz porażkę. Podobnie jak Manchester City, czerwono-biali także rozprawili się z Borussią Monchengladbach, z tym że triumf ekipy z Hiszpanii był znacznie okazalszy, bowiem 3:0. Prócz tego podopieczni Emery'ego polegli w konfrontacji z Juventusem Turyn. W zmaganiach ligowych "Sevillistas" radzą sobie bardzo przeciętnie, żeby nie rzec wręcz słabo, bowiem plasują się dopiero na trzynastej lokacie.
Manchester City w rozgrywkach Ligi Mistrzów radzi sobie całkiem nieźle. Na inaugurację zmagać grupowych "Obywatele" zmierzyli się z Juventusem Turyn. Wówczas przegrali 1:2. W kolejnym meczu podopieczni Manuela Pellegriniego zdołali pokonać Borussię Monchengladbach 1:2. Wtenczas bramki na koncie triumfatorów zapisali Demichelis, a także Aguero. Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe, to Manchester City radzi sobie w nich naprawdę dobrze. Po dziewięciu kolejkach niebiesko-biali plasują się na fotelu lidera zestawienia Premier League.
Na ten moment czekaliśmy z utęsknieniem. Wraca Liga Mistrzów, wraca futbol w najlepszym światowym wydaniu! Podczas tej relacji będziemy gościć na Etihad Stadium, gdzie Manchaster City zmierzy się z hiszpańską Sevillą. Początek tegoż starcia zaplanowano na godzinę 20:45. Emocji zabraknąć nie powinno!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.