GKS Bełchatów – Wigry Suwałki

0:2

finał (0:1)

17.10.2015, 17:00 • GIEKSA Arena, Bełchatów • Runda 13 • Adam Ka

Nie przyniosła druga połówka większych emocji. Wigry zwyciężają w Bełchatowie 2:0. Dziękuje za uwagę i do usłyszenia. (18:50:56)

90+3

90

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Hanzel, na boisku pojawia się Lauryn.

90

Gol dla Wigier!
Strzelcem bramki ŁUKASZ MONETA.

85

Teraz Ruszkul w polu karnym gospodarzy przyjął piłkę obrócił się i centymetry obok bramki uderza gracz Wigier.

80

Dobra szarża Papikyana okiwał dwóch rywali podaje do Flaszki, a ten.. zaczął niepotrzebnie dryblować w polu karnym, a strzał, który oddał zatrzymał się pod nogami obrońcy Wigier.

79

Dopada po rozegraniu korneru do piłki Serafin i uderza, ale obok słupka bramki gości.

78

Znów na skrzydle Wroński podaje do Gierszewskiego i rsut rożny dla GKS-u.

74

Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Stanisławski, na boisku pojawia się Flaszka.

73

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Żebrowski.

72

Dośrodkowanie Serafina w pole karne wyłapuje Hieronim Zoch.

71

Żółtą kartkę otrzymuje Hanzel (Wigry Suwałki).

69

Dobry moment gry GKS-u uderzenie Wrońskiego, broni Zoch piłka spada pod nogi Gierszewskiego, ale uprzedzają strzał napastnika GKS-u obrońcy Wigier.

67

Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Kalinowski, na boisku pojawia się Ruszkul.

65

Teraz groźnie Jarzębowski uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu różnego, ale nad poprzeczką bramki GKS-u.

64

Strzał Hanzela i Lenarcik sparuje bez problemu na rzut rożny.

63

Totalnie bezradni w swoich poczynaniach są Giekaesiacy, a minuty uciekają. Początkowo dobrze zapowiadał się ten pojedynek GKS-u z Wigrami, ale z minuty na minutę coraz więcej niedokładności.