6:1

finał (3:0)

12.10.2015, 19:30 • Hala Sportowa, Katowice • Runda 4 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (21:13:55)
Mieliśmy dzisiaj okazję oglądać naprawdę świetne widowisko! Wynik zupełnie nie odzwierciedla boiskowych wydarzeń. AZS UŚ Katowice pokonał finalnie aż 6:1 Nbit Gliwice. Trzy bramki dla miejscowych zdobył Tomasz Dura. Dwie bramki dołożył Krzysztof Piskorz, a jedno trafienie było autorstwa Roberta Gładczaka. Honorowego gola dla gości zdobył Michał Włodarek.

39:30

Bardzo długo kolejne podania wymieniają miejscowi piłkarze. Finalnie nie zdołali jednak dojść do pozycji strzeleckiej.

38:38

Roman Pigut pojawił się na boisku i tuż po tym fakcie fauluje rywala. Jest to piąte przewinienie AZS UŚ Katowice.

38:16

Bardzo mocno przymierzył teraz Rafał Krzyśka z własnego pola karnego. Nie miał jednak problemów z interwencją Groszak.

37:47

Gol dla AZS-u UŚ!
Fantastycznie spisujący się dzisiaj KRZYSZTOF PISKORZ trafia do siatki rywali strzałem z własnej połowy boiska!!! To jest już prawdziwy pogrom!!!

37:34

Trzech na jednego wyszli teraz goście! Źle zachował się jednak Śmiałkowski, a uderzenie broni ostatecznie Krzyśka!

37:13

Kolejna próba gospodarzy trafienia do bramki rywali z własnej połowy boiska. Pomylił się jednak Piskorz.

36:46

Dominik Śmiałkowski starał się zaskoczyć Krzyśkę strzałem z ostrego kąta, ale reprezentacyjny bramkarz paruje na korner.

36:18

Piskorz próbował zagrać po linii do pokazującego mu się Kusia, ale piłka wychodzi na aut.

36:00

Rafał Krzyśka starał się teraz trafić do siatki rywali, ale trafia jedynie w dach hali. Później Kuś minimalnie chybił z połowy boiska.

35:25

Właśnie w tym momencie po czasie dla gości gracze Nbitu zaczynają grać z wycofanym bramkarzem.

35:11

Nbit całym zespołem atakuje bramkę Rafała Krzyśki. Nie wycofują jednak nadal swojego bramkarza.

34:17

Tomasz Dura doznał lekkiego urazu i musi zejść z boiska. Złapały go skurcze po starciu z Tarasovychem.

34:01

Dopiero drugie przewinienie w tej połowie przyjezdnego zespołu. Gospodarze nadal mają cztery faule.

33:24

Gol dla Nbitu!
Bardzo prosta strata na własnej połowie Roberta Gładczaka i idealnie zachował się Jagiełło!!! Dograł on na czystą pozycję do MICHAŁA WŁODARKA, który bez trudu pokonał Krzyśkę!!!

33:10

Cały czas skupieni w defensywie są gracze AZS UŚ Katowice. Może uda im się dzisiaj zagrać na zero z tyłu.

32:36

Niesamowite spotkanie rozgrywa dzisiaj TOMASZ DURA!!! Przyjął on piłkę na połowie boiska, a później po indywidualnym rajdzie pokonał bezradnego Groszaka strzałem zza pola karnego!!!

6:1

finał (3:0)

Gole: 6. Dura, 9. Dura, 20. Piskorz, 26. Gładczak, 33. Dura, 38. Piskorz – 34. Włodarek

Kartki:   16. Szczurek (KAT) – 14. Dewucki (GLW)   27. Dewucki (GLW)

AZS UŚ Katowice: Bednarczyk, Krzyśka – Dura, Jasiński, Gładczak, Krzywka, Minkus, Barański, Kuś, Soviak, Tosik, Pigut, Szczurek, Piskorz

Piast Gliwice: Groszak, Hajduk – Mirga, Starowicz, Wojtas, Czech, Musiał, Dewucki, Jagiełło, Kuźnik, Śmiałkowski, Cygnarowski, Włodarek, Tarasovych.

Sędziowie: Sebastian Stawicki, Seweryn Dębowski (Łódzki ZPN)