10:1

finał (2:0)

11.10.2015, 18:00 • Hala Sportowa, Tychy. • Runda 4 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne futsalowe emocje do relacji Lajfy.com! (19:30:59)
GKS Futsal Tychy nie miał najmniejszego problemu z pokonaniem rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:1, a ETA Dąbrowa Górnicza będzie musiała szukać punktów w kolejnych rywalizacjach. Bramki dzisiaj zdobywali: Szachnitowski (trzy), Sitko (dwie), Myszor (dwie), Pytel (dwie) oraz Słonina. Dla przyjezdnego zespołu honorowe trafienie było autorstwa Szulca.

39:47

Gol dla GKS-u!
Mecz zakończy się więc wynikiem dwucyfrowym!!! PAWEŁ PYTEL potężnie uderzył z linii pola karnego i po rykoszecie pokonuje zaskoczonego Emeryka!!!

39:30

W ostatnich sekundach mamy jeszcze akcję gospodarzy, ale podanie Szachnitowskiego okazało się niedokładne.

38:45

To już jest prawdziwy nokaut!!! PAWEŁ PYTEL wykorzystał dokładne dogranie Myszora i strzela celnie z kilku metrów!!!

38:01

Kapitalną akcję przeprowadzili teraz PIOTR MYSZOR i MICHAŁ SŁONINA!!! Po podaniu tego pierwszego, doświadczony zawodnik nie miał problemu i pakuje piłkę do bramki z najbliższej odległości!!!

37:38

Do końca meczu pozostało już tylko nieco ponad dwie minuty. Przy piłce utrzymują się gracze gości.

37:04

Umiejętna gra w defensywie miejscowego zespołu kolejny raz przynosi pozytywny efekt w postaci odbioru.

36:23

Zbliżamy się powoli do zakończenia tego meczu. Goście nie wierzą już wyraźnie w wywalczenie pozytywnego wyniku.

36:08

W samej końcówce kapitalnie spisują się miejscowi zawodnicy!!! BARTŁOMIEJ SITKO pięknie trafił do siatki uderzeniem z linii pola karnego!!!

35:49

Po dalekim wznowieniu Brzenka do sytuacji doszedł PATRYK SZACHNITOWSKI i bez najmniejszego problemu skierował piłkę do siatki!!!

35:00

Mamy piąte przewinienie graczy gospodarzy! Chwilę później po dwójkowej akcji Kołodziejczyk trafia w słupek z najbliższej odległości!

34:19

Umiejętnie Wolak ustawił się na własnej połowie i przejął piłkę. Później mamy uderzenie Szachnitowskiego z ostrego kąta, ale zablokowane.

33:49

W bramce zespołu gości mamy zmianę. Chojnacki został zastąpiony przez rezerwowego golkipera.

33:36

Nie zdołali w tej sytuacji wyjść z własnej połowy gracze ETA Dąbrowa Górnicza. Muszą się oni nadal skupić na defensywie.

32:57

Adam Wolak potężnie uderzał z prawej strony boiska, a piłka otarła się o słupek i wychodzi na aut bramkowy!

32:25

Piotr Myszor zaplątał się teraz w dryblowaniu, jednak udało mu się jeszcze dograć piłkę do Adama Wolaka.

10:1

finał (2:0)

Gole: 5. Szachnitowski, 13. Szachnitowski, 25. Sitko, 27. Myszor, 27. Myszor, 36. Szachnitowski, 37. Sitko, 39. Słonina, 39. Pytel, 40. Pytel – 27. Szulc

GKS Futsal Tychy: Brzenk, Modrzik – Słonina, Kochanowski, Kubica, Myszor, Sitko, Dudzik, Kołodziejczyk, Wolak, Wybraniec, Pytel, Szachnitowski.

ETA Dąbrowa Górnicza: Chojnacki, Emeryk – Cibor, Pawlak, Płaziński, Terefieńko, Bartyzel, Śmiłowski, Szulc, Taraszkowski, Wawszczak, Banasik.

Sędziowie: Tomasz Kubik, Adam Banach (Małopolski ZPN)