Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec – KS GOSiRKi Piaseczno

0:0

finał (0:0)

10.10.2015, 11:00 • Stadion im. Jana Ciszewskiego przy Al. Józefa Mireckiego • Runda 9 • Damian Apostolski, Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Statystyki z tego spotkania znajdują się nad składami. (12:53:15)
W dniu dzisiejszym nie mieliśmy przyjemności oglądać bramek w meczu Czarnych z KS GOSiRKi. W pierwszej połowie mieliśmy dość wyrównane spotkanie. W drugiej połowie przewagę uzyskały miejscowe, ale nie udowodniły tego bramkami.

90+3

90+2

Janicka uderza z daleka. Ale za lekki ten strzał.

90

Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Łasicka, na boisku pojawia się Sobczak.

90

Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Luty.

89

Gębka faulowana na środku boiska.

88

Gębka zagrywa piłkę ręką.

87

Na spalonym złapana zawodniczka Czarnych.

85

Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Ciupińska, na boisku pojawia się Tkaczyk.

84

Janicka uderzyła zza pola karnego. Piłka po jej strzale poszybowała nad poprzeczką.

82

Kaletka uderza z rzutu wolnego. Strzał zawodniczki Czarnych wysoko nad bramką.

80

Wycisk sfaulowana na połowie rywali.

77

Fischerova próbowała ruszyć z kontrą, ale została zatrzymana przez rywalkę.

76

Prokop wybija piłkę na róg.

74

Zmiana w drużynie Czarni Sosnowiec: z boiska schodzi Matla, na boisku pojawia się Gębka.

73

Zmiana będzie także u miejscowych. Do gry przygotowana jest już Gębka. Być może wejdzie w miejsce Frączek.

72

Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Dudek, na boisku pojawia się Rosińska.

71

Frączek ucierpiała w starciu z rywalką. Teraz skrzydłowa Czarnych leży w polu karnym.

70

Do gry przygotowana jest już Magdalena Rosińska.

69

Zdonek zagrała do Ciupińskiej, a ta druga zostaje zablokowana i będzie róg.

66

Od bramki zacznie Granowska.

65

Krótko rozegrany rzut rożny. Kaletka podała do Operskalskiej, a rywalki wybijają na kolejny corner.

64

W drugiej połowie przeważają miejscowe. Będzie kolejny rzut rożny dla Czarnych.

63

Prokop musi zejść na chwilę z boiska. Kapitan Czarnych ucierpiała w starciu z rywalką.

62

Żółtą kartkę otrzymuje Ciupińska (KS GOSiRKi Piaseczno).

61

Groźny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu zawodniczki Czarnych. Będzie rzut rożny po interwencji bramkarki rywali.

59

Sosnowska gubi się pod swoim polem karnym. Obrończyni gości wybija piłkę w aut.

58

Janicka oddaje strzał z dystansu, ale bez problemów interweniuje Polok. Było to bardziej podanie do bramkarki, niż strzał.

57

W rywalizacji dwóch dwójek lepsza Sosnowska, która wygrała walkę z Konieczną.

56

Zmiana w drużynie Czarni Sosnowiec: z boiska schodzi Warunek, na boisku pojawia się Wieczorek.

55

Mamy fragment gry w środku boiska.

53

Miejscowe nie zdołały zagrozić rywalkom po tym stałym fragmencie gry.

52

Będzie rzut rożny po udanej interwencji Granowskiej, która broni strzał Warunek.

51

Jakiegoś urazu nabawiła się Dudek. Zawodniczka gości musi na chwilę opuścić boisko.

50

Dudek przegrała rywalizację z Fischerovą w polu karnym Czarnych. Gdyby Dudek przepchała Słowaczkę, miałaby przed sobą tylko Polok.

49

Matla uderza z linii pola karnego, ale pewnie broni Granowska.

48

Piłka bita w pole karne Czarnych, ale radzą sobie miejscowe i wyjaśniają sytuację.

46

To mogło być mocne otwarcie drugiej połowy. Kaletka wyszła sam na sam z Granowską, ale zawodniczka Czarnych przegrała tą rywalizację.

46

Zmiana w drużynie Czarni Sosnowiec: z boiska schodzi Gruszka, na boisku pojawia się Konieczna.

46

Do przerwy mamy bezbramkowy remis. Spotkanie nie zachwyca nadzwyczajnie szybkim tempem. Obydwie drużyny miały swoje okazje, jednak zdecydowanie brakuje skuteczności.

45+1

45+1

Z kontrą ruszyły miejscowe. Akcja przerwana faulem.

45

Po rzucie rożnym miejscowe wybijają w aut.

45

Fischerova w ostatniej chwili wybija spod nóg piłkę Ciuplińskiej. Będzie rzut rożny.

44

Na spalonym złapana zawodniczka gości.

43

Pressingiem próbują grać przyjezdne. Udała się ta sztuka, bowiem miejscowe gubią się i wybijają w aut.

42

Frączek zagrała do wchodzącej w pole karne Kaletki. Reprezentantka kraju wpadła w pole karne i zakończyła akcję niecelnym uderzeniem.

40

Frączek uderzyła z narożnika pola karnego. Piłka po dość mocnym uderzeniu poleciła nad bramką.

38

Po dośrodkowaniu Zdonek pewnie piłkę chwyta Polok.

37

Kutnik faulowana ok. 25 metrów od bramki Polok. Będzie dogodna sytuacja dla gości.

35

Bardzo groźna akcja przyjezdnych. Piękne prostopadłe podanie Łasickiej otrzymała Dudek. Ta będąc w polu karnym przedłużyła do Kutnik, ale ostatnia z wymienionych nie zdołała wykończyć tej akcji celnym strzałem.

34

Jedna z sosnowiczanek uderzyła głową po dośrodkowaniu Kaletki. Piłka poszybowała obok bramki.

33

Gruszka wywalczyła rzut rożny.

29

Kołek uprzedza na prawym skrzydle Frączek, dzięki czemu przerywa groźnie zapowiadającą się akcję rywali.

28

Niedokładne podanie w wykonaniu zawodniczki z Piaseczna. Od bramki zacznie Polok.

28

Klaudia Łasicka uderza z około 16. metrów. Uderzenie to bardzo niecelne.

26

Kutnik doszła do piłki w polu karnym Czarnych, ale uderzenie tej zawodniczki wysoko nad bramką.

24

Zablokowany strzał Warunek.

22

Frączek uderzyła z ostrego kąta, ale obok bramki.

20

Polok już gotowa do gry. Gramy dalej.

18

W polu karnym Czarnych zderzyły się ze sobą Polok z Dudek. Sędzina odgwizduje faul dla miejscowych. Doświadczona bramkarka Czarnych jest teraz opatrywana.

17

Zdechovankova dośrodkowuje w pole karne z rzutu rożnego, ale udanie piłkę wybijają goście. Po chwili ponownie do piłki dochodzi Słowaczka, ale jej drugie dośrodkowanie również nie znajduje odbiorcy.

16

Kołek wybija piłkę na róg.

14

W polu karnym gości przewracała się Matla, ale milczy gwizdek sędziny. Chwilę później w środkowej fazie boiska faulowana Machnacka.

12

Po dośrodkowaniu Zdechovankovej zakotłowało się nieco w polu karnym gości. Z piłką minęła się Warunek, ale doszła do niej Fischerova, która odegrała do Zdechovankovej. Słowaczka ponownie dośrodkowała w pole karne, tam znalazła się Kaletka, która oddała strzał, ale na szczęście dla ekipy z Piaseczna uderzenie było niecelne.

11

Frączek wywalczyła rzut rożny.

10

Mamy chwilowy przestój w grze. Obydwie drużyny grają teraz w środku pola.

7

Kutnik wywalczyła rzut rożny.

6

Po tym rzucie wolnym z kontrą ruszyły miejscowe. Akcja kończy się za mocnym podaniem Warunek do Gruszki.

5

Będzie dogodna sytuacja dla przyjezdnych. Rzut wolny na wysokości pola karnego.

4

Kaletka zagrała w pole karne do Gruszki, ale ta druga miała problemy z opanowaniem piłki w polu karnym gości. Ostatecznie GOSiRKi wychodzą z tej sytuacji bez szwanku.

3

Warunek faulowana na własnej połowie.

2

Frączek przegrywa walkę o piłkę z rywalką. Od bramki zacznie Granowska.

1

Czarne dzisiaj występują w czarnych trykotach, zaś przyjezdne zagrają na pomarańczowo-biało.

1

Na murawie pojawiły się już obydwie drużyny. Za chwilę startujemy!
W Sosnowcu dzisiaj pogoda nie rozpieszcza. Nie dość, że jest dość chłodno, to momentami dokucza jeszcze mocny wiatr. Takie warunki atmosferyczne nie sprzyjają do przybycia na stadion przy al. Mireckiego, jednak mimo to na stadionie Czarnych pojawiło się kilku sympatyków kobiecego futbolu.
Obydwie drużyny zeszły już do szatni, gdzie usłyszą ostatnie wskazówki przed tym spotkaniem.
Do początku spotkania zostało jeszcze mniej więcej 20 minut. Obydwie drużyny od jakiegoś czasu intensywnie rozgrzewają się przed spotkaniem.
Zapraszamy na relację od godziny 11:00. W tym momencie Gospodynie z Sosnowca zajmują 10. miejsce w tabeli, natomiast KS GOSiRKi Piaseczno 8. miejsce. Lajfy.com!
Sosnowiczanki poszukują formy i przeplatają dobre spotkania z gorszymi, w ostatniej kolejce klub Czarnych wybrał się w podróż do Wrocławia, gdzie tamtejszy AZS już w pierwszej połowie wypracował sobie dwubramkową przewagę. Gra Gospodyń dzisiejszego spotkania była do poprawy, natychmiastowej, środek pola nie istniał i do Wrocławianki miały pole do popisu w środkowej części boiska. Ostatecznie obrona AZS-u pomyliła się raz, w 65. minucie Nikol Kaletka dośrodkowała z rzutu wolnego, a w chaosie pola karnego Julia Wycisk dołożyła nogę i pokonała bramkarkę Wrocławia. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Trzy ostatnie spotkania Czarnych Sosnowiec:

Czarni Sosnowiec 4:0 Sztorm Gdańsk
Czarni Sosnowiec 0:3 Medyk Konin
AZS Wrocław 2:1 Czarni Sosnowiec.
Goście przyjeżdżają do Sosnowca z lekkim niesmakiem, bowiem w ostatniej kolejce Piaseczno uległo na własnym stadionie Mitechowi Żywiec 0:1, będąc drużyną lepszą. Od początku spotkania KS narzucił swoje tempo gry, styl i zdominował Mitech, jednak nie znalazło to odzwierciedlenia w postaci bramki, bo albo brakowało wykończenia, albo kluczowego, otwierającego drogę do bramki podania. Do połowy skończyło się bezbramkowym remisem, w drugiej odsłonie gra nie zmieniła swojego wyglądu i to ciągle gospodynie rządziły na boisku, aż do 63. minuty kiedy to Aleksandra Nieciąg ścięła akcję do środka i technicznym strzałem pokonała bramkarkę Gosirek.

Ostatnie trzy spotkania KS GOSiRKi Piaseczno:

KS GOSiRKi Piaseczno 0:3 Zagłębie Lubin
AZS Wrocław 1:2 KS GOSiRKi Piaseczno
KS GOSiRKi Piaseczno 0:1 Mitech Żywiec.
Zapraszamy bardzo serdecznie na kolejne emocje związane z Ekstraligą Kobiet, tym razem poprowadzimy dla Państwa relację z Sosnowca, gdzie Czarni Sosnowiec podejmą KS GOSiRKi Piaseczno.
Poszukujemy dziennikarzy którzy mogliby przeprowadzać relacje na żywo ze spotkań kobiecej ekstraligi! Aktualnie szukamy komentatorów w Łęcznej, Koninie, Szczecinie, Żywcu i Białej Podlaskiej!

Jeśli jesteś zainteresowany to zgłoś się do nas! Kontakt: lukasz.szczepinski@lajfy.com
Partnerzy naszej relacji:

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   62. Ciupińska (KSG)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:2. Foule: 12:14.

Czarni Sosnowiec: Polok – Zdechovankova, Fisherova, Prokop, Wycisk, Frączek (85. Luty), Operskalska, Matla (74. Gębka), Kaletka, Gruszka (46. Konieczna), Warunek (56. Wieczorek).

Zmiany: Młynarczyk – Gębka, Konieczna, Wieczorek, Wójcik, Luty, Bydlińska.

KS GOSiRKi Piaseczno: Granowska – Zdonek, Baran, Sosnowska, Kołek, Kutnik, Janicka, Machnacka, Łasicka (90. Sobczak), Dudek (72. Rosińska),Ciuplińska (85. Tkaczyk).

Zmiany: Ożgo – Witkowska, Sobczak, Tkaczyk, Rosińska.