2:3

finał (0:2, 1:1, 1:0)

09.10.2015, 16:05 • Metallurg Ice Arena • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (18:17:03)

A więc mała niespodzianka stała się faktem. Metallurg przegrywa ostatecznie ze Slovanem na swoim lodzie 2:3. Przy pierwszej bramce dla gospodarzy asystę zaliczył Wojtek Wolski

Gol dla Metallurga!

A jednak możliwe są tu jeszcze emocje! OSKAR OSALA mocnym uderzeniem zaskakuje zasłoniętego Brusta i mamy bramkę kontaktową!

58:00

Gospodarze grają bez bramkarza!

57:50

Metallurg wygrywa wznowienie pod bramką rywala, po chwili będzie jeszcze jedno

56:35

Gra głównie w środkowej strefie lodowiska, chyba już gospodarze nie wierzą w możliwość wyrównania

55:55

Goście w pełnym składzie

55:50

Krążek w końcu został wybity na połowę Metallurga. Nic z tej przewagi nie wyjdzie

55:15

Slovan zamknięty pod swoją bramką, ale niespecjalnie potrafią mu zagrozić póki co miejscowi

54:25

Przyblokowane uderzenie Mozjakina z lewego skrzydła, przy krążku nadal Metallurg

53:55

Dwie minuty kary dla Jeglicia. Kiedy mają odrabiać straty gospodarze jak nie teraz!

52:45

Pogubili się w rozegraniu goście i w końcu mogą ponownie ruszyć do ataku miejscowi

2:3

Składy i statystyki: 31. Kaletnik (Osala, Wolski), 59. Osala (Antipin) – 13. Stastny (Ticar), 15. Nagy (Surovy), 31. Lusnak (Sersen)

Metallurg Magnitogorsk: Koszeczkin (Samsonow) – Antipin, Birjukow, Lee (A), Chabarow, Tereszczenko, Batyrszin, Medvediew, Bereglazow – Mozjakin (C), Kovar, Zaripow – Wolski, Kaletnik, Kosow – Timkin, Żelezkow, Osala – Platonow (A), Filippi, Potechin

HC Slovan Bratysława: Brust (Garnett) – Novak, Barker, Sersen (A), Mihalík, Svarny, Starosta, Luza – Nedorost, Viedensky, Miklík – Nagy (A), Surový (C), Bartović – Jeglić, Ticar, Sťastný – Skalicky, Lusnak, Pulis

Główni: Jakow Dejew, Eduard Odins
Liniowi: Aleksiej Maitak, Jewgienij Pronskich