Stoke City F.C. – A.F.C. Bournemouth

2:1

finał (1:0)

26.09.2015, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Runda 7 • Adam Ka

Stoke City zwycięża po raz pierwszy w sezonie i wychodzi z pozycji zagrożonej spadkiem do Championship. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Kieruzel i do usłyszenia. (18:00:39)

90+4

90+3

Ostatnia minuta spotkania czy ten wynik się utrzyma?

90

Żółtą kartkę otrzymuje Glenn Whelan (Stoke City F.C.).

89

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Czy da ona chociaż punkt w pojedynku ze Stoke City?

88

Zmiana w drużynie A.F.C. Bournemouth: z boiska schodzi Marc Pugh, na boisku pojawia się Adam Smith.

87

Zapowiada się na to, że Stoke City odniesie dzisiaj pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i wyjdzie ze strefy spadkowej Premier League

84

84. Mame DIOUF - 2:1

84

Gol dla Stoke!
Artur Boruc po raz drugi musi wyciągać piłkę z siatki w tym spotkaniu, ponieważ MAME DIOUF, który w 62. minucie meczu wszedł na boisku pokonuje polskiego bramkarze. 2:1.

82

Cierpi poza boiskiem teraz Pieter, lewy obrońca Stoke City, trzyma się za kostkę lewej nogi.

80

Mogło być 2:1. Diouf uderza głową na bramkę Boruca, ale ten chwyta piłke w rękawice.

76

76. Dan GOSLING - 1:1

76

Gol dla Bournemouth!
Drużyna gospodarzy gotowa już do obrony wyniku, a tu nagle niespodzianka, strzał Pugha z okolic 12 metrów odbija się od DANA GOSLINGA, który dopada do piłki i czubkiem palców z około 7-8 metrów wpycha ją do bramki Butlanda. Będzie się działo w ostatnich minutach spotkania.

76

Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Charlie Adam, na boisku pojawia się Marco van Ginkel.