Liga Europy UEFA

Dnipro Dniepropietrowsk – S.S. Lazio

1:1

finał (0:1)

17.09.2015, 21:05 • Dnipro Arena, Dniepropietrowsk • 1 • Grupa G • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:59:00)

Dnipro remisuje z Lazio 1:1! Niestety, obie drużyny zaprezentowały się dziś bardzo słabo. Przez większość spotkania piłkarze Dnipro i Lazio grali bardzo niedokładnie i to spowodowało, że niewiele emocji mieliśmy w tym meczu. Remis w ostatniej akcji meczu uratował dla gospodarzy Selenyov.

90+4

90+4

90+4. Jevgenij SELEZŇOV - 1:1

90+4

Gol dla Dnipro!
Mamy wyrównanie! Dośrodkowanie z prawej strony boiska wykorzystuje YEVHEN SELENYOV, który wykorzystał błąd obrońców Lazio i z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki!

90+1

90+1. Ruslan Rotaň (DNP)

90+1

Rzut wolny dla gospodarzy. Na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Matos, w ostatniej chwili na rzut rożny paruje piłkę Marchetti.

90

Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

89

Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Sergej Milinković-Savić, na boisku pojawia się Stefano Mauri.

88

Przed nami ostatnie minuty regulaminowego czasu gry, czy doczekamy się zmiany wyniku?

87

Corner dla przyjezdnych. Spod chorągiewki piłkę dośrodkowywał Candreva, ale skutecznie na przedpolu interweniował Bojko.

86

Zmiana w drużynie Dnipro Dniepropietrowsk: z boiska schodzi Edmar, na boisku pojawia się Bruno Gama.

85

Rzut wolny dla gospodarzy spod linii końcowej. Douglas dochodzi do piłki w polu karnym rywali, ale fatalnie przestrzela.

84

Obaj trenerzy mają jeszcze po jednej zmianie.

82

Żółtą kartkę otrzymuje Edmar (Dnipro Dniepropietrowsk).

81

Jedna z niewielu szans gospodarzy. Z ostrego kąta uderzał Leo, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę.

79

Bardzo głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego, chwyta piłkę Bojko.

78

Faulowany na lewej stronie Onazi, będzie szansa z rzutu wolnego dla Lazio.

76

Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Alessandro Matri, na boisku pojawia się Keita Beldé.
Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Ricardo Kishna, na boisku pojawia się Antonio Candreva.

74

Savić fauluje w środku pola. Rzut wolny dla Dnipro.

72

Niewiele dzieje się na murawie. Obie drużyny mają trudności z wymieniem kilku dokładnych podań.

70

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Leo. Pomocnika gospodarzy trzeba pochwalić za decyzję, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

68

Kolejny spalony. Tym razem dał się złapać w pułapkę offsajdową Matri.

66

W dalszym ciągu przeważają gości. Gospodarze w drugiej połowie prezentują się bardzo słabo.

66

Ostre wejście w nogi rywala Radu, zasłużona żółta kartka.

63

Szansa gości. Podanie na wolne pole do Andersona, ale pomocnik Lazio zdaniem sędziego był na spalonym.

61

Zmiana w drużynie Dnipro Dniepropietrowsk: z boiska schodzi Arťom Fedeckij, na boisku pojawia się John Jairo Ruiz.

60

Zaostrzyła nam się gra, dużo brzydkich fauli z obu stron.

58

Jeszcze jeden stały fragment gry dla gości po faulu Douglasa. Z ok. 25. metrów uderzał Kishna, piłka odbija się od Savica, ale ostatecznie ląduje pomiędzy rękawicami Bojko.

56

Corner dla gospodarzy. Spod chorągiewki piłkę dośrodkowywał Edmar, ale poradzili sobie defensorzy drużyny przyjezdnej.

54

Od początku drugiej odsłony grę prowadzi Lazio. Dnipro cofnęło się do głębokiej defensywy.

52

Przerwa w grze, ucierpiał w starciu z rywalem Rotan.

50

Pierwsza szansa dla gości po przerwie. Z rzutu rożnego dośrodkowywał piłkę Kishna, piłka odbija się od Douglasa, ale szczęśliwie dla gospodarzy ląduje w rękawicach Bojko.

50

Żółtą kartkę otrzymuje Matheus (Dnipro Dniepropietrowsk).

48

Jedna zmiana po przerwie w drużynie gospodarzy, Lazio wychodzi na drugą połowę w takim samym składzie.

46

Zmiana w drużynie Dnipro Dniepropietrowsk: z boiska schodzi Valerij Fedorčuk, na boisku pojawia się Danilo.

46

Po pierwszej połowie Lazio prowadzi 1:0! Jak na razie obserwujemy bardzo słabe spotkanie. Obie drużyny grają bardzo niedokładnie, miejmy nadzieję, że zmieni się to po przerwie, zostańcie z nami!

45+1

45

Minute dłużej potrwa pierwsza połowa.

45

Żółtą kartkę otrzymuje Sergej Milinković-Savić (S.S. Lazio).

44

Żółtą kartkę otrzymuje Wesley Hoedt (S.S. Lazio).

43

Do piłki ustawionej ok. 25 metrów od bramki rywali podszedł Rotan. Dośrodkowanie kapitana gospodarzy było jednak bardzo niedokładne.

42

Będzie szansa dla Dnipro. Faulowany na lewej stronie Matos.

41

Ładnie wszedł w pole karne rywali Anderson, ale jeszcze lepiej powstrzymał go Douglas. Od bramki Bojko.

39

Zawodnik Lazio szybko wraca na boisko, nie była to poważna kontuzja.

38

Strzelec pierwszej bramki potrzebuje pomocy medycznej, przerwa w grze.

36

W odpowiedzi gospodarzy. Z ostrego kąta uderzał Edmar, piłka ląduje na bocznej siatce.

34

34. Sergej MILINKOVIĆ-SAVIĆ - 0:1

34

Gol dla Lazio!
SERGEJ MILINKOVIC-SAVIC wykorzystuje dokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową z bliskiej odległości pokonuje Bojko!

34

Gra toczy się w środku pola. Obie drużyny szybko pozbywają się piłki.

32

Starcie dwóch kapitanów Radu fauluje Rotana, rzut wolny dla gospodarzy ok. 40 metrów od bramki Marchettiego.

30

Kolejny rzut rożny dla Lazio. Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry, na bramkę rywali uderzał bardzo niecelnie Radu.

28

Nie za wiele dzieje się obecnie na murawie. Piłkarze obu drużyn nie mają większego pomysłu jak przedostać się pod bramkę przeciwnika.

26

Z rzutu rożnego Rotan, ale piąstkuje przed siebie Marchetti.

24

Zablokowane dośrodkowanie z prawej strony Leo. Corner dla miejscowych.

22

Dużo chaosu wkradło się w ostatnich minutach w grę obu drużyn. Zarówno Dnipro jak i Lazio mają problemy z wymieniem kilku dokładnych podań.

20

Wysoki pressing rzymian, ale jak na razie radzą sobie z nim zawodnicy Dnipro.

19

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Goście ustawiają się na własnej połowie.

18

Przerwa w grze. Ucierpiał w starciu z rywalem jeden z zawodników Lazio.

16

16. Znakomita interwencja Bojko!

16

Znakomite podanie na wolne pole otrzymał Matri, ale jeszcze lepiej w tej sytuacji interweniował Bojko, który sparował piłkę na rzut rożny!

15

Pierwszy kwadrans gry za nami. Jak na razie jesteśmy świadkami dość wolnej gry obu drużyn, ale obie drużyny zwykły rozkręcać się dość długo. Czekamy na więcej jakości.

13

Dośrodkowanie z rzutu rożnego bardzo niedokładne, wybijają futbolówkę gospodarze.

12

Lewą stroną goście. Walczył o piłkę do końca Parolo i wywalczył wznowienie spod chorągiewki.

11

Corner dla gospodarzy. Dośrodkowanie spod chorągiewki na "pierwszy" słupek, wybija piłkę jeden z obrońców Lazio.

10

Parol fauluje Edmara w środku pola. Rzut wolny dla gospodarzy.

9

Pierwszy strzał na bramkę w tym meczu. Z linii pola karnego uderzał Kishna, ale piłka po jego strzale przechodzi nad poprzeczką.

7

Dużo niedokładnych podań z obu stron. Gra toczy się w środkowej strefie.

5

Faulowany na wysokości linii środkowej zawodnik gospodarzy. Dnipro rozpocznie od rzutu wolnego.

4

Przejęli futbolówkę Włosi i teraz to oni wymieniają podania między sobą.

3

Podanie na wolne pole do Rotana, ale uprzedził rywala Marchetti.

2

Gospodarze rozgrywają piłkę wzdłuż linii środkowej boiska.

1

Dnipro Dniepropietrowsk: Bojko – Fedeckij, Douglas, Gueye, Anderson Pico – Fedorčuk, Edmar – Matheus, Rotaň (C), Matos – Selezňov.
Rezerwowi: Šelichov – Tomečak, Lučkevič, Danilo, J. J. Ruiz, Čeberjačko, Gama.

S.S. Lazio: Marchetti – Konko, Hoedt, Gentiletti, Radu (C) – Onazi, Parolo – Anderson, Milinković-Savić, Kishna – Matri.
Rezerwowi: Berisha – Basta, Lulić, S. Mauri, Cataldi, Candreva, Beldé..

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę.
Lazio prezentuje się w Serie A bardzo przeciętnie. W trzech pierwszych meczach nowego sezonu rzymianie zdobyli tylko sześć punktów.
Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilkanaście minut przed 21, bądźcie z nami!
Obie drużyny radzą sobie bardzo różnie na krajowych boiskach. Czy Lazio w końcu pokaże się z dobrej strony i przełamie passę słabych występów? Jedno jest pewne, o punkty w Dniepropietrowsku będzie bardzo trudno.
Gospodarze są ostatnio "na fali". Dnipro wygrał pięć ostatnich meczów w lidze. Piłkarze z Dniepropietrowska zajmują obecnie trzecie miejsce w lidze.
W pierwszym meczu grupy G Ligi Europejskiej ukraińskie Dnipro podejmie włoskie Lazio Rzym.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:05.