Niemiecka Bundesliga

Eintracht Frankfurt – 1. FC Koln

6:2

finał (4:1)

12.09.2015, 18:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Runda 4 • Kamil Marut (@K_Marut)

87

87. Alexander MEIER - 6:2

87

Gol dla Eintrachtu!
Strzelcem bramki ALEXANDER MEIER.

I jednak Eintracht dopina swego! Jest szósty gol! Po centrze w polu karnym do futbolówki dopadł ALEXANDER MEIER i fantastycznym strzałem kompletuje hat-tricka w tym spotkaniu!

80

80. Dominique HEINTZ - 5:2

80

Gol dla Köln!
Strzelcem bramki DOMINIQUE HEINTZ.

I Koln zachowuje honor! Mamy drugie trafienie! Po świetnej centrze w polu karnym najwyżej do futbolówki wyskoczył DOMINIQUE HEINTZ i mocnym uderzeniem głową wpakował ją do bramki!

73

73. Haris SEFEROVIC - 5:1

73

Strzelcem bramki HARIS SEFEROVIC.

W końcu agresywniej gospodarze i mamy piątego gola! Gracze Eintrachtu zaatakowali na połowie Koln, odebrali futbolówkę w okolicach 30 metra trafiła ona do Castaignosa, który doskonale zagrał w tempo w szesnastkę do wbiegającego HARISA SEFEROVICA, a ten precyzyjnym uderzeniem pokonał wychodzącego z bramki Horna!

29

29. Luc CASTAIGNOS - 4:1

29

Strzelcem bramki LUC CASTAIGNOS.

I coś niesamowitego! 30 minut a to już piąta bramka w tym spotkaniu! Kapitalna odpowiedź Eintrachtu! Hassebe zagrał genialną prostopadłą piłkę do której niepilnowany dopadł LUC CASTAIGNOS i ponownie w sytuacji sam na sam pokazał zimną krew pewnie pokonują Horna!

28

28. Anthony MODESTE - 3:1

28

Strzelcem bramki ANTHONY MODESTE.

I goście się podnoszą! Jest ładna bramka! Po centrze Zollera z lewego skrzydła na 5 metrze do futbolówki dopadał ANTHONY MODESTE i precyzyjnym uderzeniem głową wpakował ją do bramki!

23

23. Alexander MEIER - 3:0

23

Rusza ponownie Eintracht i nokautuje już całkowicie Koeln! 3:0 po 23 minutach spotkania! Na prawej stronie futbolówka trafiła do Seferovica ten świetnie zacentrował na lewą stronę szesnastki gdzie do futbolówki dopadł ALEXANDER MEIER i oddał uderzenie z woleja po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki! Kapitalny mecz MEIERA drugi gol, a do tego jeszcze asysta!

15

15. Luc CASTAIGNOS - 2:0

15

I Eintracht dokumentuje drugim trafieniem swoją przewagę na początku spotkania! Po kapitalnym prostopadłym podaniu Meiera sam na sam z Hornem znalazł się LUC CASTAIGNOS i precyzyjnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki!

4

4. Alexander MEIER - 1:0

4

Po ostrym początku do ataku ruszają gospodarze i mamy szybko pierwsze trafienie! Na prawej stronie znalazł się Ignajovski posłał doskonałą centrę w pole karne gdzie najwyżej wyskoczył ALEXANDER MEIER i precyzyjnym uderzeniem głową wpakował ją do bramki!

6:2

finał (4:1)

Gole: 4. Meier, 15. Castaignos, 23. Meier, 29. Castaignos, 73. Seferovic, 87. Meier – 28. Modeste, 80. Heintz

Kartki:   1. Stendera (FRN), 63. Reinartz (FRN) – 89. Hector (KLN)

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Ignjovski, Russ, Abraham, Oczipka – Hasebe, Reinartz – Castaignos (81. Flum), Stendera (90. Medojević) – Meier (C) (88. V. Kadlec), Seferovic.
Zmiany: Zummack – Djakpa, Aigner, Flum, Medojević, V. Kadlec, Waldschmidt.

1. FC Koln: Horn – Olkowski, F. Sørensen, Heintz, Hector – Lehmann (C) – Risse, Zoller (49. Ōsako), Vogt, Bittencourt (49. Hosiner) – Modeste (77. Švento).
Zmiany: Mesenhöler – Maroh, Gerhardt, Jojic, Švento, Hosiner, Ōsako.

Sędziowie: M. Fritz- D. Schaal, M. Pelgrim