Betclic 2. Liga

Błękitni Stargard – Wisła Puławy

0:0

finał (0:0)

05.09.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard Szczeciński • Runda 7 • Info o zminach stanu (Sebastian)

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. Dziś w Stargardzie nie padły gole. Pierwsza połowa dla Błękitnych, druga ze wskazaniem na puławian. Ostatecznie sprawiedliwy remis, choć kibice zobaczyliby chętniej golleadę niż 0:0. (16:51:31)

90+3

90+1

Słotwiński opuścił boisko przedwcześnie. Zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

90

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

88

Limit zmian w Wiśle wykorzystany: Tetych za Nowaka.

86

Obudzili się gospodarze na koniec meczu. Musiał interweniował Sobczak. Po chwili Wojciech Fadecki strzelił z rzutu wolnego w poprzeczkę!

81

Żółta dla Słotwińskiego i 2:2 w kartkach.

79

Kanarek za Sedlewskiego na ostatnie, nieco ponad 10 minut.

76

Kocioł w polu karnym Marka Ufnala. W ostatnim momencie wyekspediowali piłkę gospodarze po rzucie wolnym.

73

Sebastian Inczewski sfaulował Głaza, czym naraził się sędziemu. Żółta kartka.

70

20 minut do końca regulaminowego czasu i Słotwiński wbiegł na boisko zamiast Olszaka.

68

Coraz mniej czasu do końca meczu, a w Stargardzie cały czas bez gola. W pierwszej połowie konkretniejsi byli Błękitni, a po przerwie inicjatywę przejęła Wisła Puławy. Brakuje jednak precyzji obu drużynom.

64

Atakują w drugiej połowie puławianie z dużą konsekwencją i zaangażowaniem. Jarosław Niezgoda spóźnił się do piłki, a mógł stoczyć pojedynek sam na sam z bramkarzem.

62

Trzecia zmiana u Błękitnych: Inczewski za Magnuskiego.

55

Konrad Nowak powinien dać Wiśle Puławy prowadzenie, ale z linii pola karnego uderzył wprost w bramkarza. Błękitni zrewanżowali się uderzeniami z dystansu.

52

Pierwsza roszada u gości: Niezgoda na boisku, Wiejak poza nim.

50

Dobre otwarcie drugiej połowy w wykonaniu Wisły Puławy. Był strzał z dystansu, była akcja oskrzydlająca, ale nie było gola.

46

Dwie zmiany w drużynie Błękitnych: Wojtasiak za Kazimierowicza, a Wiśniewski za Gutowskiego.