Kontinental Hockey League

Metallurg Magnitogorsk – Awtomobilist Jekaterynburg

1:2

finał (0:2, 1:0, 0:0)

30.08.2015, 13:30 • Metallurg Ice Arena, Magnitogorsk, Rosja • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (15:49:13)
Koniec spotkania! Po szalonej końcówce spotkania Awtomobilist Jekaterynburg pokonuje Metallurg Magnitogorsk 2:1. Wojtek Wolski w dzisiejszym spotkaniu nie punktował, odsiedział za to swoją pierwszą karę w sezonie.

59:30

Sekundy upływają, bramki nie ma. Gospodarze na lodzie w szóstkę!

58:50

Czas dla gospodarzy.

58:50

Koukal (JEK) dwie karne minuty za spowodowanie upadku przeciwnika. Gospodarze zagrają w przewadze!

58:00

Ostatnie dwie minuty mają zawodnicy Metallurga na doprowadzenie do remisu!

57:54

Gospodarze przetrzymali ten długi okres gry w osłabieniu.

56:10

Nie układa się gra w przewadze przyjezdnym. Goście skupiają się głównie na bronieniu własnej bramki.

55:23

Jekaterynburg dopiero teraz zdołało założyć hokejowy zamek pod bramką Koszeczkina.

54:10

Guma wybita przez gospodarzy do tercji neutralnej.

53:54

Wojtek Wolski teraz znacznie utrudnił zadanie swojemu zespołowi. Polak otrzymał podwójną karę mniejszą za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Goście przez cztery minuty w przewadze.

53:34

Moziakin próbował przedostać się na środek tercji ataku i oddać strzał, ale nic z tego.

52:23

Gospodarze powracają już do gry w pełnym zestawieniu.

51:20

Magnitogorsk pewnie rozbija kolejne zamki zakładane przez ekipę z Jekaterynburga.

50:23

Charytinski (MET) na ławce kar za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Jekaterynburg w przewadze.

49:04

Trener Metallurga próbuj coś zmienić i Wojtek Wolski występuje teraz w pierwszej formacji ofensywnej w zamian za Zaripowa.

48:30

Roman mocno uderzył spod niebieskiej, ale nie trafił w światło bramki Koszeczkina.

1:2

Składy i statystyki: 22. Kovář (Moziakin, Bereglazow) – 6. Torczeniuk (Pankow), 20. Popow (Megalinski)

Metallurg Magnitogorsk: Koszeczkin (Zagidulin) – Biriukow, Bereglazow, Lee, Chabarow, Batyrszin, Tiereszczenko, Żłoba – Moziakin, Jan Kovář, Zaripow – Wolski, Kaletnik, Charytinski – Szwyryow, Timkin, Osala – Platonow, Zacharow, Filippi – Potiechin

Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Ustinski) – Kiwisto, Megalinski, Timaszow, Wasilewski, Szczemerow, Troamkin, Żurawjow, Turbin – Simakow, Roman, Popow – Koukal, Garejew, Elo – Aleksiejew, Saprykin, Dostojnow – Torczeniuk, Mitiakin, Pankow

Sędziowie: Safiullow, Szczeniow – Majtak, Pronskich