3:4

koniec po rz. karnych (0:1) (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)

27.08.2015, 15:30 • Omsk Arena • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (17:54:43)
Koniec! Metallurg Magnitogorsk po świetnym hokejowym widowisku pokonuje Avangard Omsk 4:3 po serii rzutów karnych. Wojtek Wolski w dzisiejszym starciu zanotował jedną asystę.

65:00

W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Metallurg Magnitogorsk.
Strzelcem zwycięskiej bramki jest DANIS ZARIPOW.

Rozpoczynają się rzuty karne.
Koniec doliczonego czasu gry. O zwycięstwie w tym spotkaniu zadecydują rzuty karne!

65:00

Dogrywka skończona.

64:00

Ostatnia minuta doliczonego czasu gry.

63:45

Słupek ratuje teraz Magnitogorsk przed utratą gola!

62:30

Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Aktualnie w posiadaniu gumy goście.

61:30

Teraz sporo zamieszania pod bramką Koszeczkina stworzyli gospodarze.

60:20

Błąd defensywy gospodarzy i już na samym początku doliczonego czasu gry losy spotkania mógł rozstrzygnąć Kovář!

60:01

Pierwsze wznowienie dogrywki dla gospodarzy.

60:01

Dogrywka rozpoczęta.
Koniec regulaminowego czasu gry. Trzecia tercja wypadła na remis, a więc czeka nas dogrywka.

60:00

Trzecia tercja skończona.

59:00

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

57:30

Moziakin próbował teraz indywidualnie, ale niezbyt wiele z tego wyszło.

56:12

I raz jeszcze sędziowie odgwizdują uwolnienie Metallurga.

55:30

Magnitogorsk ponownie w posiadaniu gumy. Goście nie mogą jednak teraz oddać strzału na bramkę Furcha.

54:01

Kolejne uwolnienie Metallurga.

53:52

Mamy uwolnienie po stronie Metallurga. Wznowienie gry pod bramką Koszeczkina.

52:04

52:04. CZERNIKOW - 3:3

52:04

Gol dla Avangardu!
Strzelcem bramki ALEKSANDER CZERNIKOW.

GOL! Teraz mieliśmy zamieszanie pod bramką po przeciwległej stronie lodu, które wykorzystał ALEKSANDER CZERNIKOW i ponownie mamy remis w Omsk Arena! 3:3.

51:20

Avangard nie może założyć hokejowego zamka pod bramką Koszeczkina.

50:04

Gospodarze zagrają w przewadze. Dwie karne minuty dla Batyrszina (MET) za zahaczanie.

49:45

49:45. LEE - 2:3

49:45

Gol dla Metallurga!
Strzelcem bramki CHRIS LEE.

GOOL! Magnitogorsk ponownie na prowadzeniu! CHRIS LEE wykorzystuje ogromne zamieszanie pod bramką Furcha i jakimś cudem pakuje gumę do siatki rywali! 2:3.

49:02

Uderzenie Kaletnika z ostrego kąta. Dobrze interweniuje golkiper Avangardu.

48:34

W posiadaniu gumy cały czas goście, którzy teraz wycofali grę do własnej tercji obronnej.

47:23

Uwolnienie po stronie gospodarzy. Wznowienie gry pod bramką Furcha.

46:27

Avangard po raz kolejny na pozycji spalonej. Ponownie mamy przerwę w grze.

45:05

Ah, w doskonałej okazji znalazł się teraz Piereżogin, ale w ostatniej chwili zdołali skutecznie zainterweniować defensorzy Magnitki!

44:48

Bolesny, ale czysty bodiczek Chabarowa na Zubowie. Na trybunach gwizdy.

43:34

Sporo niedokładnych i chaotycznych akcji po obydwu stronach. Żadna drużna nie może jak na razie zagrozić bramce rywala.

42:40

Jak na razie bardzo zachowawcza gra obydwu zespołów. Tempo gry znacznie opadło.

41:30

Metallurg spokojnie rozgrywa gumę we własnej tercji obronnej.

40:57

Odgwizdana pozycja spalona podczas ataku gospodarzy. Przerwa w grze.

40:01

Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Omska.

40:01

Trzecia tercja rozpoczęta.
Następna tercja rozpocznie się ok. 17:10.
Koniec drugiej tercji spotkania, w której role się odwróciły i to Avangard był stroną dominującą. Po 40. minutach gry mamy remis 2:2.

40:00

Druga tercja skończona.

39:10

Ależ teraz okazję zmarnował Moziakin! Zawodnik Magnitki minął defensorów, położył bramkarza na lód, ale nie zdołał oddać strzału.

39:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

37:44

Furch wyłapuje uderzenie Zaripowa. Wznowienie w tercji obronnej gospodarzy.

36:12

Niecelne uderzenie Alexandrowa spod niebieskiej.

35:12

Wolski próbował teraz zaczarować defensywę Omska w tercji ataku, ale nie zdołał oddać strzału.

34:12

Trwa ofensywna gospodarzy, którzy seryjnie atakują bramkę Koszeczkina.

33:42

Ahnelow wjechał do tercji ataku i oddał strzał z nadgarstka. Dobrze broni jednak Koszeczkin.

32:59

Mocny strzał Kempny'ego spod niebieskiej. Dobrze broni Koszeczkin.

31:23

Magnitogorsk powoli powraca do gry. Coraz lepsza postawa zawodników Magnitki.

30:20

Mocno spod niebieskiej uderzył Antipin, jego strzał został jednak ofiarnie zablokowany przez jednego z graczy Omska.

29:30

Avangard cały czas z gumą pod bramką Koszeczkina. Mają sporo pracy defensorzy gości.

28:58

Magnitogorsk na lodzie już w piątkę.

28:27

Zamieszanie w tercji obronnej Metallurga. Zdołał zamrozić gumę Koszeczkin.

27:30

Metallurg wybija gumę daleko pod bramkę Furcha.

26:58

Wymiana zawodników na ławce kar. Teraz w przewadze zagra Omsk. Lee (MET) dwie minuty za zahaczanie.

26:48

Pewnie wybronili tą grę w osłabieniu gospodarze. Gramy już 5 na 5.

25:10

Magnitogorsk rozgrywa hokejowy zamek pod bramką Furcha...

24:48

Goście ponownie zagrają w przewadze. Zubow (OMS) dwie minuty kary za spowodowanie upadku przeciwnika.

24:20

Ponownie w dobrej pozycji znalazł się Moziakin, ale dobrze interweniuje Furch.

23:45

Gospodarze kontynuują dobrą ofensywną grę. Nic w tej tercji nie idzie po myśli Metallurga.

22:54

22:54. SOBOTKA - 2:2

22:54

Strzelcem bramki VLADIMIR SOBOTKA.

GOL! Z przewagi Metallurga nie pozostało już nic. Zamieszanie pod bramką Koszeczkina wykorzystuje czeski napastnik, VLADIMIR SOBOTKA i mamy już remis. 2:2.

21:34

Niecelne uderzenie Moziakina na bramkę strzeżoną przez Furcha.

20:51

20:51. ZUBOW - 1:2

20:51

Strzelcem bramki ILIJA ZUBOW.

GOL! Świetny początek tercji dla gospodarzy, którzy wykorzystują grę w przewadze i łapią kontakt z Magnitogorskiem. ILIJA ZUBOW pokonuje Koszeczkina i zdobywa pierwszą bramkę dla Omska. 1:2.

20:24

Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie karne minuty otrzymał golkiper Metallurga Koszeczkin (MET). Karę odsiaduje oczywiście zawodnik z pola.

20:01

Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla gości.

20:01

Druga tercja rozpoczęta.
Następna tercja rozpocznie się ok. 16:20.
Koniec pierwszej tercji spotkania. Po 20. minutach dobrej gry Magnitka prowadzi w Omsku 2:0 po bramkach Kovarza i Moziakina. Asystę na swoim koncie ma już Wojtek Wolski.

20:00

Pierwsza tercja skończona.

19:00

Ostatnia minuta pierwszej tercji rozpoczęta.

18:20

Magnitogorsk ponownie w ofensywie. Świetną tercją rozgrywa Metallurg.

17:09

17:09. MOZIAKIN - 0:2

17:09

Strzelcem bramki SIERGIEJ MOZIAKIN.

GOL! Piękna bramka dla Magnitogorska! Wolski podał do SIERGIEJA MOZIAKINA, który ładnym strzałem z okolic niebieskiej pokonuje Furcha! Polak ponownie rozpoczyna punktowanie. 0:2.

16:01

Małe zamieszanie pod bramką Koszeczkina po strzale Piereżogina. Wszystko skończyło się dobrze dla Magnitki.

15:10

Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Magnitogorsk rozgrywa gumę we własnej tercji obronnej.

14:22

Goście na pozycji spalonej. Wznowimy grę w tercji neutralnej.

13:47

Magnitogorsk powraca do gry w pełnym zestawieniu.

12:45

Strzał Czernikowa z nadgarstka z okolic prawego bulika. Dobrze interweniuje Koszeczkin.

12:10

Jak na razie gospodarze nie mogą sobie poradzić z założeniem hokejowego zamka.

11:47

Teraz na ławce kar zawodnik Magnitogorska. Chabarow (MET) dwie minuty za atak kolanem.

10:45

10:45. KOVÁŘ - 0:1

10:45

Strzelcem bramki JAN KOVÁŘ.

GOL! Kilka sekund po tym jak Głuchow opuścił ławkę kar Metallurg zdobywa bramkę! Furcha z najbliższej odległości pokonuje JAN KOVÁŘ! 0:1.

10:38

Gospodarze na lodzie już w pełnym zestawieniu. Słaby okres gry w przewadze gości .

9:45

Zubow wykorzystał błąd jednego z zawodników Metallurga, który stracił krążek we własnej tercji obronnej i był o krok od pokonania Koszeczkina.

9:10

Gospodarze wybijają gumę daleko do tercji obronnej rywala.

8:38

Pierwsze wykluczenie dzisiejszego starcia. Aleksiej Głuchow (OMS) na ławce kar za przeszkadzanie.

8:20

Indywidualnie teraz z akcją ruszył Lee, ale bez najmniejszych problemów interweniuje Furch.

7:30

Szybki kontratak Avangardu. Gospodarze nie zdołali go jednak zakończyć celnym strzałem.

6:41

Zamieszanie pod bramką Metallurga. Niewiele brakło, a Sobotka wpakowałby gumę do odsłoniętej bramki gości.

6:10

Niegroźne uderzenie Zubowa z ostrego kąta, parkanami broni Koszeczkin.

5:21

Szybka, płynna gra na początku tego meczu. Celnych strzałów jak na razie mamy jednak jak na lekarstwo.

4:56

Kolejna ofensywna akcja Metallurga zakończona strzałem Lee z nadgarstka. Pewnie broni golkiper gospodarzy.

3:41

Moziakin znalazł się teraz na świetnej pozycji, ale jego strzał przelatuje nad bramką Furcha.

3:10

Magnitogorsk na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

2:34

Uderzenie Timkina na bramkę Furcha zablokowane przez jednego z defensorów Avangardu.

1:23

Jak na razie spokojny początek meczu. Omsk wycofał grę za własną bramkę. Chwila na zmianę formacji ofensywnych.

0:30

Magnitogorsk próbował wprowadzić gumę do tercji ataku, ale sędzia sygnalizował pozycję spaloną.

0:01

Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla gospodarzy.

00:01

Wolski ponownie w trzeciej formacji ofensywnej Magnitogorsku, ale to zapewne zmieni się w trakcie meczu.
Hymny narodowe i zaraz zaczynamy.
Zawodnicy pojawiają się na lodzie!

Avangard Omsk: Furch (Kostin) – Ahnelow, Kuljasz, Alexandrow, Kempný, Walatienko, Kulik, Głuchow N. – Sobotka, Popow, Piereżogin – Szirokow, Parszin, Zubow – Lemiugow, Petrow, Czernikow – Kurjanow, Głuchow A., Michajew – Ugolnikow

Metallurg Magnitogorsk: Koszeczkin (Zagidulin) – Biriukow (A), Antipin, Lee, Chabarow, Tiereszczenko, Batyrszin, Zacharow, Bereglazow – Zaripow (A), Kovář, Moziakin (C) – Wolski, Kaletnik, Kosow – Timkin, Szwyrew, Osala – Potiechin, Filippi, Platonow

Sędziowie: Naumow, Soin – Metalnikow, Sirotkin.
Na relację z tego meczu zapraszamy na Lajfy.com!
Ciężko wskazać zdecydowanego faworyta tego starcia. Przewagą gospodarzy będą trybuny, gości nieco lepiej wyglądający skład od strony personalnej.
Avangard na inaugurację sezonu pewnie rozprawił się na własnym lodzie z ekipą Saławatu Jułajewu Ufa wygrywając mecz 4:2.
Metallurg na inaugurację sezonu wygrał wyjazdowe spotkanie z kazachskim Barysem Astaną 2:1. Bohaterem tego spotkania został Polak – Wojtek Wolski, który wpierw asystował przy bramce na 1:1, a chwilę po tym on sam strzelił gola i zapewnił zwycięstwo rosyjskiej ekipie.
Najlepsza hokejowa liga w Europie rozkręca się w najlepsze. Już dzisiaj niektóre drużyny rozegrają swoje mecze drugie mecze w sezonie. Jedną z takich drużyn jest Metallurg.
Kontynentalna Hokejowa Liga, spotkanie pomiędzy Avangardem Omsk i Metallurgiem Magnitogorsk.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

3:4

Składy i statystyki: 21. Zubow (Szirokow, Parszin), 23. Sobotka (Popow), 53. Czernikow – 11. Kovář (Moziakin), 18. Moziakin (Wolski), 50. Lee (Zaripow), kar. Zaripow