Kotwica Kołobrzeg – ROW 1964 Rybnik

3:1

finał (1:0)

22.08.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Runda 4 • Jarek

Po bardzo ciekawym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg zwycięża na własnym terenie z KS ROW Rybnik 3:1! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (19:59:42)

90+4

90+3

Golkiper Kotwicy bez najmniejszego kłopotu wyłapał futbolówkę po zbyt głębokiej centrze w szesnastkę.

90+2

Cały czas w posiadaniu piłki znajdują się przyjezdni, którzy jednak wciąż mają problemy z przebiciem się przez dobrze ustawioną defensywę rywali.

90

Goście wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska, ale nie są w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej.

88

Gol dla Kotwicy!

Fantastyczna indywidualna akcja BŁAŻEJA NOWAKA zakończona strzałem po ziemi nie do obrony! Kotwica ponownie prowadzi dwoma bramkami i teraz już nic jej nie zabierze zwycięstwa!

87

Faul taktyczny jednego z zawodników Kotwicy w środku pola i arbiter bez wahania przyznał rzut wolny przyjezdnym.

85

Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska grę wznowią miejscowi.

84

Po stracie gola aktywniej zaczęli grać gospodarze, którzy za wszelką cenę będą walczyli o utrzymanie korzystnego rezultatu.

82

Kolejny zawodnik gości zostaje ukarany żółtym kartonikiem za faul na własnej połowie boiska.

81

Indywidualnie ukarany został również zawodnik z Rybnika.

80

Za przepychanki żółtą kartką ukarany został jeden z zawodników Kotwicy.

79

Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!

Goście zdobywają gola kontaktowego!

76

Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Wrzesień, na boisku pojawia się Nowak.

74

Tempo gry nieco zwolniło. Gra toczy się głównie w środku pola, obu zespołom brakuje dokładności.

72

Goście zamknęli rywali na ich połowie boiska, ale nie za bardzo potrafią przebić się przez dobrze ustawiony blok defensywny.

70

Dobre dośrodkowanie Buszalika z narożnika boiska, ale ostatecznie defensorzy Kotwicy oddalają zagrożenie.

69

Czeka nas krótka przerwa w grze, ponieważ jeden z zawodników drużyny przyjezdnej ucierpiał i nie może podnieść się z murawy.

68

Małecki zablokował dośrodkowanie jednego z zawodników z Rybnika i drużyna gości będzie miała rzut rożny.