Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna)

Ajax Amsterdam – Rapid Wiedeń

2:3

finał (0:2)

04.08.2015, 20:15 • Amsterdam Arena, Amsterdam • 3 runda kwalifikacyjna • Łukasz (@Luk_Szczepinski)

Po ciekawym spotkaniu Rapid Wiedeń triumfuje w Amsterdamie! Drużyna Arkadiusza Milika odpada bardzo szybko z Ligi Mistrzów z niżej notowanym rywalem, który okazał się zbyt silny dla wicemistrzów Holandii! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (22:08:01)

90+4

90+4

Zmiana w drużynie Rapid Wiedeń: z boiska schodzi Berič, na boisku pojawia się Prosenik.

90+3

Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Kibice opuszczają już powoli trybuny Amsterdam Areny.

90+2

Zbyt mocne zagranie Milika do Schöne i grę od własnej bramki wznowi Novota.

90+1

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90!

90

Schöne zagrał długą piłkę w kierunku Sanogo, ale rosły napastnik Ajaksu został zablokowany przez defensorów Rapidu.

88

Zmiana w drużynie Rapid Wiedeń: z boiska schodzi Schaub, na boisku pojawia się Alar.

88

88. Było blisko bramki samobójczej..

88

Blisko szczęścia byli teraz gospodarze! Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego odbiła się od jednego z graczy Rapidu i przeleciała tuż obok słupka!

87

Zmiana w drużynie Ajax Amsterdam: z boiska schodzi Sinkgraven, na boisku pojawia się Schöne.

85

Rapid po strzeleniu trzeciego gola umiejętnie oddala zagrożenie spod własnej bramki. Kompletnie bezradni w ofensywie są gospodarze.

83

El Ghazi świetnie zwiódł obrońcę, zszedł do środka boiska i zdecydował się oddać strzał z około 18 metrów! Bardzo pewnie interweniował Novota.

82

Kenny Tete (Ajax Amsterdam) został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem. Przyjezdni będą mieli stały fragment gry w okolicach pola karnego.

81

Gospodarze wyglądają na rozbitych! Rapid utrzymuje się w posiadaniu piłki na połowie gospodarzy i stara się atakować.

79

Groźnie w pole karne dośrodkował Kainz, ale Petsos z bliskiej odległości nie zdołał skierować piłki do siatki.

78

Jedno już wiemy! W tym meczu nie będzie już dogrywki! Przed nami decydujące minuty tego spotkania – gospodarze potrzebują dwóch bramek do awansu!