Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg

0:3

finał (0:3)

01.08.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Runda 1 • Jarek

Spotkanie w Niepołomicach właśnie dobiegło końca! Siarka dzięki świetnej pierwszej połowie zwycięża to spotkanie 3:0. Warto dodać, że od 49. minuty gospodarze grali w dziesiątkę. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (18:50:09)

90+3

90+2

Staniszewski szybko wznowił grę, ale koledzy z zespołu raczej nie zdecydują się na zmasowany atak.

90+1

Koczon faulowany niemal przy narożniku boiska, kolejny stały fragment gry dla Siarki.

90

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

89

Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Więcek.

88

Maluga indywidualnie próbował zagrozić bramce rywali, ale piłke po jego płaskim uderzeniu pewnie wyłapał Beszczyński.

87

Koczon przejął futbolówkę w środku pola, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, a następnie oddał płaski, lecz niecelny strzał.

86

Stepankov ponownie dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

85

Dzielnie walczył Lampart na skrzydle, ale był osamotniony i nie zdołał wykończyć akcji.

84

Jeden z zawodników gospodarzy był przewracany na lewej flance, kolejny rzut wolny dla Puszczy blisko szesnastki rywali.

83

Lampart ładnie zwiódł jednego z rywali, ale jego strzał okazał się już mniej udany. Od bramki zacznie golkiper Siarki.

82

Beszczyński zanotował kolejne udane wyjście z bramki.

81

Zbyt niska centra Gawęckiego, lepsi okazali się defensorzy Siarki.

81

Wracamy do gry! Maluga faulowany na połowie Siarki, arbiter bez wahania podyktował rzut wolny dla miejscowych.

80

W starciu z rywalem ucierpiał jeden z piłkarzy gości, który będzie teraz opatrywany przez pomoc medyczną.

79

Stepankov z poświęceniem walczył o futbolówkę na lewym skrzydle i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

78

Lampart zbyt lekko odegrał futbolówkę do Wieczorka, który nie zdołał jej opanować.

77

Jeden z zawodników Siarki był nieprzepisowo powstrzymywany w okolicach środka boiska.