3:0

finał (0:0)

30.07.2015, 20:30 • 3 runda kwalifikacyjna • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:22:52)

Niespodzianki nie było. Bordeaux bardzo pewnie wygrywa z AEK Larnaka 3:0 i za tydzień pojedzie na Cypr z trzy bramkową zaliczką.

90+4

90+3

Dłużej przy piłce w tych ostatnich minutach utrzymują się gości, którzy szukają szansy na honorowe trafienie.

90+1

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89

Zmiana w drużynie Girondins Bordeaux: z boiska schodzi Diabate, na boisku pojawia się Kiese-Thelin.
Zmiana w drużynie AEK Larnaka: z boiska schodzi Ramos, na boisku pojawia się Kante.

88

Bardzo mocne uderzenie z dystansu Tomasa, ale piłka minęła światło bramki o dobre kilka metrów.

86

Przed nami ostatnie minuty tego meczu. Nie poprzestają w atakach gospodarze, którzy chcą mieć jak największą zaliczkę przed meczem rewanżowym.

84

Zmiana w drużynie Girondins Bordeaux: z boiska schodzi Maulun, na boisku pojawia się Toure.

82

Corner dla Larnaki, ale defensorzy miejscowej drużyny potwierdzili po raz kolejny swoją wysoką dyspozycję.

80

80. Nicolas MAURICE-BELAY - 3:0

80

Gol dla Bordeaux!
Kontratak gospodarzy znakomicie finalizuje NICOLAS MAURICE-BELAY, Bordeaux prowadzi już 3:0!

80

Sertić ponownie na murawie.

78

Kapitan gospodarzy opatrywany za linią boczną.

76

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Zderzył się głową z rywalem Sertić, przerwa w grze.

74

74. Cheick DIABATE - 2:0

74

CHEICK DIABATE pewnym egzekutorem jedenastki!

74

74. Ninu (LAR)

74

Karny! Faulowany w polu karnym rywala Toure. Przewinił Ninu, obrońca gości ukarany żółtą kartką.