AC Milan – Inter Mediolan

1:0

finał (0:0)

25.07.2015, 14:00 • Shenzhen City Stadium - Shenzhen, Chiny • Wiktor Bukowski

W kolejnym spotkaniu sprawdzającym czeka na obie drużyny Real Madryt! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy do pozostałych meczów na lajfy.com! (16:10:40)
Niezbyt dobre zawody przyszło nam dzisiaj oglądać! To właśnie mają do siebie spotkania towarzyskie, że nie wszyscy dają z siebie 100%. Były to jednak derby, które rządzą się swoimi prawami!
AC Milan w przygotowaniach do sezonu pokonuje Inter 1:0, a bramkę, która na długo pozostanie w naszej pamięci zdobywa Mexes! Sami jeszcze raz sprawdźcie to uderzenie!

90+4

90+3

Ostatnie sekundy meczu i Montolivo także wpisuje się do notesu sędziego. Chyba nic nie wskóra już Inter!

90+2

Do Interu będą należały ostatnie słowa w tym spotkaniu! Przewaga jednego zawodnika a także bramka straty po prostu wymaga przejścia do ofensywy!

90+1

Żółtą kartkę zgarnia w końcówce meczu Guarin. Zupełnie niepotrzebne przewinienie.

89

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Czy dzisiejsze derby Mediolanu zostaną zapisane na korzyść Milanu?

88

Czy Milan poradzi sobie w ostatnich minutach w osłabieniu! Wydaje się, że jeszcze bardziej zmobilizowani są Rossoneri!

87

87. Czerwona kartka Nocerino!

87

Nocerino zostaje wysłany do szatni! Czerwona kartka dla zawodnika Milanu za bardzo brzydkie wejście w nogi rywala i przyblokowanie ich! Takie zachowania trzeba tępić, tym bardziej w meczach towarzyskich!

84

Paletta taktycznie i bezpardonowo przerywa kontrę Interu i natychmiast zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

83

Tak dzieje się i tym razem, gdy Rossoneri wywalczają rzut rożny. Wrzutka w pole karne i Inter rozpędza się z kontrą!

81

Nie wydaje się, aby Inter oddał dzisiejsze derby bez zaangażowania w ostatnich minutach! Ostatnio to Milan odzyskuje siły i postanawia ponownie zaatakować.

80

Kovacić zmienia Popę i to chyba ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu!

79

Milan rozpoczynał grę od rzutu wolnego, ale zawodnicy znów zbyt szybko wybiegli za linię obrońców! Asystent sędziego wskazuje na spalonego.

78

Niedługo zbliżymy się do ostatnich 10 minut tego spotkania! Ozdobą zawodów z pewnością będzie niesamowity gol Mexesa, ale czy coś więcej? Paletta zmienia De Sciglio.

77

Koniec przerwy, a Inter wykorzystuje kolejne 3 roszady. Guarin, Kovavić oraz Palacio pojawiają się na murawie. Wznawiamy grę!