Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna)

FC Lusitanos La Posa – West Ham United

0:1

finał (0:1)

09.07.2015, 19:30 • Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andora • 1 runda kwalifikacyjna • Miłosz Knapczyk

Dziękujemy, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (21:23:30)
Koniec spotkania! Lusitanos przegrywa 0:1 z West Hamem. Osłabiony zespół Młotów wygrywa dzięki trafieniu Elliota Lee z 21. minuty. Drużyna z Premier League wkracza w kolejną fazę!

90+4

90+4

Jeszcze próbował swoich sił w ataku Aguilar. Hiszpański napastnik nie potrafi się jednak dzisiaj wstrzelić i ponownie uderza niecelnie!

90+2

Trwa doliczony czas. Lusitanos dopiero teraz zaczęli poważnie naciskać na osłabiony zespół z Londynu. Dlaczego dopiero teraz, zaraz kończy się spotkanie!

90+1

Była teraz szansa na wyrównanie! Conteh-Lacalle postraszył teraz rywali w ich własnym polu karnym, a jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany. Tomkins ratuje swój zespół!

89

Powoli kończy się regulaminowy czas gry. Sędzia z Danii doliczy pewnie kolejne dwie-trzy minuty. Było parę przerw.

87

Lee ma ochotę na drugą bramkę, dlatego stara się zaskoczyć Gerardo. Jego próba tym razem była niecelna.

86

Amos Nasha pokazuje się na boisku. Zmienia on Cullena.

83

Musimy wyróżnić także kibiców z Londynu, którzy głośno dopingują swoich zawodników. Oddani fani, to się ceni!

82

Franklim Soares ucierpiał po powietrznym starciu z Elliotem Lee. Zawodnik Lusitanos pokazuje, że wszystko już jest w porządku, możemy grać dalej.

81

Dość spokojnie w ostatnich minutach, by nie powiedzieć, że wieje nudą.

79

Luis Dos Reis wchodzi ofensywnie skrzydłem, lecz dotyka piłki za linią defensywną West Hamu, nie wyczuł tego podania kapitan Lusitanos.

77

Conteh-Lacalle pokaże się na ostatni kwadrans. Zastępuje niewidocznego dzisiaj Romero. Limit zmian wyczerpany przez zespół z Andory.

76

Zmiana w zespole Młotów. Amalfitano zostaje zastąpiony przez Parfitt-Williamsa.

75

Niezła próba z rzutu wolnego w wykonaniu Aguilara. Hiszpan wykonuje opadające uderzenie. Czujny był Randolph, pewnie interweniuje.

74

Zmiana w zespole gospodarzy. Luigi San Nicoals opuszcza murawę, zastępuje go Luis Pinto.

73

Josh Cullen ponownie przewinił i ten faul zakończył się dla niego otrzymaniem żółtego kartonika.

71

Gospodarze w końcu dopięli swego i trafili do siatki. Do piłki wyskoczył Franklim Soares i głową pokonuje Randolpha. Ich radość zostaje jednak szybko przerwana – sędzia odgwizduje pozycję spaloną!

0:1

finał (0:1)

Gole: 21. Lee

Kartki:   13. Nicolas (LUS), 45. Aguilar (LUS), 55. Moya (LUS), 64. Luis Dos Reis (LUS) – 66. Amalfitano (WHU), 73. Cullen (WHU)   14. Sakho (WHU)

FC Lusitanos La Posa: Gerardo – Luis Dos Reis(C), Soares, Muñoz, M.San Nicolas, Maciel – Molina, Acosta(52.Moya), L.San Nicolas(74.Pinto) – Romero(77.Conteh-Lacalle), Aguilar

Zmiany: Benitez, Sonejee, Fernendes, Moya, Pinto, Conteh-Lacalle, Moreira

West Ham United: Randolph – O'Brien(61.Burke), Tomkins(C), Burke, Page – Amalfitano(76.Parfitt-Williams), Poyet, Cullen(86.Nasha), Jarvis – Lee, Sakho

Zmiany: Spiegel, Westley, Knoyle, Oxford, Nasha, Parfitt-Williams, Brown, Burke

Sędziowie: A.Poulsen – H.Larsen, C.Brixen – P.Kjærsgaard-andersen(wszyscy Dania)

Kajrat – Crvena Zvezda 16:00 2:1

Dacia – Renowa 17:00 4:1

Sutjeska – Debreczyn 17:30 2:0

Keşla FK – Laci 18:00 0:0

IF Elfsborg – FC Lahti 18:00 5:0

Ulisses – Birkirkara 18:00 1:3

Cchinvali – Botoșani 18:00 1:3

Spartaks – Buducnost 18:00 0:0