Spotkania towarzyskie

Korona Kielce – MFK Karvina

2:3

finał (1:2)

04.07.2015, 10:50 • Wodzisław Śląski, Gosław Sport Center • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Karvina wygrywa 3:2! Czesi zagrali dziś wyraźnie lepiej od swoich rywali. Korona przez większość spotkania grała bardzo chaotycznie, ale nie ma się czego dziwić, w zespole trenera Brosza było dużo nowych zawodników, którzy potrzebują czas na "zgranie się".

84

Gol dla Korony!
Skutecznym egzekutorem "jedenastki" MICHAŁ PRZYBYŁA, kontaktowa bramka kielczan!

83

Faulowany w polu karnym rywali jeden z zawodników Korony, będzie karny!

65

Świetna akcja gości! Zeleny dograł na lewe skrzydło do Eismanna, który zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne Korony. Tam do piłki doszedł Jurena, ale ostatecznie zdołał skutecznie interweniować Musin.

49

Gol dla MFK Karviná!
Świetnie rozpoczyna drugą połowę Karvian. Podanie na 16. metrze otrzymał ONDREJ LINGR, który nie namyślając się długo posłał potęzne uderzenie na bramkę Musina!

Po pierwszej połowie Karvina prowadzi 2:1 Jak na razie oglądamy spotkanie, w którym obydwie drużyny grają bardzo chaotycznie. Wynika to m.in z wysokiej temperatury, przy której toczony jest mecz.

Kilka minut przerwy i rozpocznie się druga odsłona.

35

Zabójcza kontra Karviny! Świetnie poradził sobie z obrońcą Korony MATEJ SIVRIC i nie miał problemów z pokonaniem Musina w sytuacji "sam na sam"!

29

Znakomita odpowiedź Korony! Potężne uderzenie z ostrego kąta MICHAŁA FIDZIUKIEWICZA znajduje drogę do bramki Pindrocha, mamy remis!

28

Szybka kontra Karviny zakończona celnym uderzeniem LUBOMIRA URGELA, Karvina prowadzi!

Zmieniona godzinę rozpoczęcia, mecz zacznie się o 10.45.

2:3

finał (1:2)

Gole: 29. Fidziukiewicz, 84. Przybyła (kar.) – 28. Urgela, 35. Sivric, 49. Lingr

Korona Kielce: Musin, Turzyniecki, Kiercz, Wrześniewski, Sierpina, Aankour, Załęcki, Rogala, Kotarzewski, Przybyła, Fidziukiewicz
Zmiany: Marzec, Matulka, Poński, Grzelak

MFK Karvina: Pindroch (46. Pastornicky), Dreksa, Vanek, Puckel, Urgela, Eismann, Sedlak, Sivric, Glaser, Jovanovic, Fiala
Zmiany: Pastornicky – Moskal, Lingr, Kirrusta, Leibl, Zeleny, Jurena, Panak