0:0
finał (0:0)
02.07.2015, 14:00 • Stadion Qajimuqan Muñaytpasov, Şımkent
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Ordabasy Szymkent – Beitar Jerozolima
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 25. Nurgalijev (ORS), 35. Aširbekov (ORS) – 38. Askling (BJE), 85. Klejman (BJE)
Spudłowany karny!:
Ordabasy Szymkent:
Sidelnikov – Sujumbajev, Abdulin, Malij, Simčevič – Nurgalijev, Aširbekov (C), Kasijanov, Adyrbekov – Božič, Gejnrich
Zmiany: Boičenko, Kozabajev, Muchtarov, Beisenov, Petrov, Tolebek, Sarijev
Trener:
Beitar Jerozolima:
Klejman – Khila, Claudemir, Magbo, Matovič (C) – Askling, Atzily, Jeruham, Zhairi – Gabbay, L. Cohen
Zmiany: Rahav, Keltjens, Freda, Zamir, I. Cohen, A. Cohen, Nachmani
Trener:
Sędziowie: Muntean – Bodean, Borisov
Widownia:
Ordabasy – Beitar 14:00 0:0
Szirak – Zrinjski 15:30 2:0
Alaszkert – St. Johnstone 17:00 1:0
Kruoja – Jagiellonia 17:00 0:1
Laci – Keşla FK 17:30 1:1
Kłajpeda – Beroe 18:00 0:2
Dinamo Tb. – Qabala 18:00 2:1
Aktobe – Kalju 18:00 0:1
Kukësi – Żodzino 18:00 2:0
Flora – Rabotnički 18:00 1:0
Dinamo Bt. – Omonia 18:00 1:0
FK Olimpik – Spartak T. 18:00 1:1
Skonto – St. Patrick's 18:00 2:1
Sant Julià – Randers 18:00 0:1
FK Jelgava – Liteks 18:00 1:1
SJK – Hafnarfjörður 18:00 0:1
FC Lahti – IF Elfsborg 18:00 2:2
VPS – AIK Solna 18:00 2:2
Neftchi – Mladost 18:00 2:2
Debreczyn – Sutjeska 18:30 3:0
Sillamäe – Hajduk 18:30 1:1
Sheriff – Odds BK 19:00 0:3
Differdange – Bala Town 19:00 3:1
Brøndby – Juvenes/Dogana 19:00 9:0
Trakai – HB Tórshavn 19:00 3:0
Strømsgodset – Partizani 19:00 3:1
FC Saxan – Apollon 19:00 0:2
Botoșani – Cchinvali 19:00 1:1
College Europa – Slovan 19:30 0:6
Broughton – Lokomotiva 19:45 1:3
GA Eagles – Ferencvaros 20:00 1:1
Domzale – Cukaricki 20:00 0:1
Víkingur G. – Rosenborg 20:00 0:2
Celje – Śląsk 20:00 0:1
Newtown – Valetta 20:15 2:1
Buducnost – Spartaks 20:30 1:3
MTK Budapest – Vojvodina 20:30 0:0
La Fiorita – FC Vaduz 20:30 0:5
Glenavon – Szachtior S. 20:45 1:2
Linfield – NSÍ Runavík 20:45 2:0
Cork City – KR Reykjavík 20:45 1:1
UC Dublin – Dudelange 20:45 1:0
Crvena Zvezda – Kajrat 20:45 0:2
West Ham – Lusitanos 20:45 3:0
Birkirkara – Ulisses 20:45 0:0
Glentoran – MSK Żilina 21:00 1:4
Shkendija – Aberdeen 21:05 1:1
Víkingur R. – FC Koper 21:15 0:1
90+5
90+3
85
75
73
64
53
46
45+2
38
35
25
1