PKO Ekstraklasa

Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice

0:0

finał (0:0)

02.06.2015, 20:30 • Stadion Zawiszy Bydgoszcz im. Zdzisława Krzyszkowiaka • Grupa Spadkowa • Łukasz (@Luk_Szczepinski)

Zawisza Bydgoszcz po drugiej ciekawej części meczu tylko bezbramkowo zremisował z drużyną Piasta Gliwice, która zapewniła sobie dzisiaj utrzymanie. Natomiast Niebiesko-czarni w następnej kolejce będą walczyć o ligowy byt w Chorzowie! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (22:27:44)

90+4

90+3

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Łukasz Hanzel, na boisku pojawia się Tomasz Podgórski.

90+2

Niewiele dzieje się w ostatnich sekundach tego meczu. Goście chcą dowieźć do samego końca remisowy rezultat.

90+1

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Bartosz Szeliga, na boisku pojawia się Patrick Dytko.

90+1

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowych 90!

90

Z rzutu wolnego groźnie w pole karne dośrodkował Mica, ale sędzia przerwał grę, gdyż dopatrzył się przewinienia jednego z graczy z Zawiszy.

89

Bardzo dobrze zachował się teraz w obronie Marić, który przerwał dobrze zapowiadającą się akcję rywali.

87

Paweł Moskwik (Piast) faulował wyprowadzającego szybką akcję Álvarinho za co słusznie został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem. To dopiero pierwsza indywidualna kara w tym meczu!

85

Goście bronili się długo we własnym polu karnym, ale nie pozwolili graczom Zawiszy na oddanie strzału na bramkę.

84

Dobre dośrodkowanie Pawłowskiego w pole karne, ale po raz kolejny z dobrej strony zaprezentowała się cała defensywa Piasta Gliwice.

83

Mica dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale wychodzący z bramki Szmatuła pewnie wypiąstkował futbolówkę.

82

Mokwa zdaniem sędziego faulował w narożniku boiska Álvarinho i gospodarze będą mieli stały fragment gry.

81

Kamil Drygas oddał fatalny strzał z dystansu – piłka poleciała na wysokość 10. piętra.. Trener Mariusz Rumak ma duże pretensje do swojego zawodnika, który w ostatnich kilku minutach podejmuje złe decyzje.

80

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Gerard Badía, na boisku pojawia się Paweł Moskwik.

78

Mica dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, gdzie akcję zamykał Drygas, ale nie zdołał skierować futbolówki w światło bramki.

77

Gospodarze próbują, ale mają dzisiaj zbyt mało atutów w ofensywie, aby zaskoczyć dobrze prezentujących się dzisiaj w defensywie rywali.