3 Liga lubelsko - podkarpacka

Chełmianka Chełm – Resovia

1:2

finał (1:1)

24.05.2015, 16:00 • Stadion Miejski, Chełm • Info o zminach stanu (Mariusz Nyka)

84

Żółtą kartkę otrzymuje Fiedeń (Chełmianka Chełm).

75

Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Wilk, na boisku pojawia się Róg.

74

Gol dla Resovii!
Strzelcem bramki ROP.

72

Zmiana w drużynie Chełmianka Chełm: z boiska schodzi Olszak, na boisku pojawia się Wacewicz.
Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Pyrdek, na boisku pojawia się Dziedzic.

63

Trzecia zmiana w ekipie z Chełma. Krzyżaka zmienia Borys.

46

Dwie zmiany w przerwie w ekipie Chełmianki. W drugiej połowie Semczuka i Chrynczenko zastąpią odpowiednio Kobiałka i Piaskowski.

37

Strzelcem bramki ADAMSKI.

34

Gol dla Chełmianki!
Strzelcem bramki OLSZAK.

25

Żółtą kartkę otrzymuje Semczuk (Chełmianka Chełm).

20

Do piłki podchodzi Szkolnik i fatalnie pudłuje, przenosząc piłkę ponad bramką!

19

Rzut karny dla Resovii!

14

Dobra sytuacja dla Resovii! Na bramkę gospodarzy uderzał Rop, ale w fantastyczną robinsonadą popisał się Kijańczuk. Nadal 0:0.