23.05.2015, 17:00 • Info o zminach stanu (Dawid Szewczyk (@szewczykdawid))

Koniec spotkania. Pogoń Mogilno remisuje z Lechem II Poznań 1:1.

Jeszcze jedna zmiana u gospodarzy. Mrozik za Mełnyka.

89

Zmiana w zespole gospodarzy. Łuczak za Kędziorę.

84

Zmiana w zespole gospodarzy. Mrówczyński kończy występ. Jego miejsce zajmuje Nawrocki.

82

Gol dla Pogoni!
Strzelcem bramki KRZYSZTOF SZAL.

GOL! Remis w Mogilnie! KRZYSZTOF SZAL wykorzystuje dośrodkowanie Thiakane i doprowadza do remisu. 1:1.

81

Szczupakowski z żółtą kartką.

79

Druga zmiana w zespole Lecha. Woźniak za Kurbiela.

75

Ostatnie piętnaście minut regulaminowego czasu gry.

70

Zmiana w zespole Lecha. Szubertowski wchodzi za Juchacza.

63

Pierwsza zmiana u gospodarzy. Malczewski wchodzi w miejsce Koplińskiego.

60

Jak na razie dosyć spokojny przebieg drugiej połowy starcia. Godzina gry za nami.

46

Druga połowa rozpocznie się ok. 18:03.
Koniec pierwszej połowy dzisiejszego spotkania. Po 45. minutach gry rezerwy Lecha Poznań prowadzą w Mogilnie 1:0.

45+2

40

Gol dla Lecha!
Strzelcem bramki PIOTR KURBIEL.

GOL! Goście otwierają wynik spotkania. Dośrodkowanie Drewniaka z rzutu rożnego i Świtalskiego strzałem z główki pokonuje PIOTR KURBIEL. 0:1.