Bałtyk Gdynia – Leśnik Manowo

0:0

finał (0:0)

09.05.2015, 12:30 • Narodowy Stadion Rugby • Bartłomiej Karasz

Po słabym meczu Bałtyk zremisował z Leśnikiem 0:0. Gdyby gospodarze wykorzystali choćby jedną ze stworzonych sobie sytuacji schodzili by z boiska w lepszych nastrojach a tak remis jest dla nich jak porażka. Bardziej z tego wyniku cieszyć się muszą przyjezdni na trudnym terenie zdobyli jedno oczko i wciąż mają realną szansę na utrzymanie.Wszystkim śledzącym dzisiejszą relację dziękuję i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com:):) (14:21:53)

90+3

90+2

Długimi podaniami chcą zawodnicy z Gdyni jak najszybciej przedostać się w okolice bramki Tkocza. Ale pośpiech w tej chwili nie jest wskazany.

90+1

Wrzutka w pole Bałtyku ale niecelna, gospodarze ruszają z kontrą.

90

Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Kajca, na boisku pojawia się Dmitrzyk.

90

Trzy minuty doliczone

90

Tyloma niecelnymi zagraniami co w tym meczu ,można by było obdarzyć cała kolejkę.

88

Ile doliczy sędzia nie mieliśmy zbyt wielu przerw więc wydaję mi się ze będzie to minuta.

87

Strzał Proeny z dwóch metrów mija słupek bramki Tkocza !!!!

86

Rożny dla Bałtyku, może ty,m razem uda się zamienić go bramkę??

84

Piłka po strzale Kuzimskiego nie wpada do bramki a dobitka Węglińskiego od poprzeczki wychodzi w pole to mogła być akcja meczu. Tym razem zabrakło szczęścia.

84

Strzał z dystansu Saliwona broni Klebba. Coraz mniej czasu mają jedni i drudzy na rozstrzygnięcie tego meczu.

82

Remis będzie chyba sprawiedliwym wynikiem w w tym spotkaniu.

81

Zbyt mocno zagranie w kierunku Saliwona, stracona szansa na zdobycie bramki.

80

Zmiana w drużynie Leśnik Manowo: z boiska schodzi Wiśniewski, na boisku pojawia się Marczak.

79

Blokowany strzał Wiśniewskieg zawodnicy gości wychodzili trzech na dwóch i gdyby lepiej to rozegrali mogło być bardzo gorąco w szesnastce Bałtyku.

77

Nie ma zmian w ekipie gospodarzy , a ich gra wygląda nie najlepiej. Cały czas biją głową w mur.