2:2

finał (0:1)

26.04.2015, 18:00 • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (19:35:06)

Nbit Gliwice remisuje z MKF Solne Miasto Wieliczka 2:2. Ten wynik nie zmienia nic w tabeli. Gliwiczanie od przyszłego sezonu zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowej!

39:54

Przed pustą bramką stanął teraz Łukasz Jagiełło, ale nie zdołał umieścić piłkę między słupkami!

39:06

Nbit ściąga bramkarza!

38:09

Tym razem przerwa na prośbę opiekuna drużyny gospodarzy.

37:50

Czas dla trenera gości.

36:56

Zdecydowana przewaga gospodarzy, ale jak na razie gliwiczanie nie umieją tego udokumentować bramką.

35:40

Wykonawcą rzutu karnego Cebula, zawodnik gości uderza bardzo mocno, ale trafia w słupek!

35:38

Przedłużony rzut karny dla gości!

35:18

Świetnie minął rywala na prawej stronie Cygnarowskiego, ale strzał na bramkę Kurowskiego już niższych lotów i bramkarz drużyny przyjezdnej skutecznie interweniuje.

34:56

Wyrównała nam się gra. Przetrzymali trudny okres goście i teraz to oni próbują wyprowadzić akcję, po której ponownie będą prowadzić.

33:45

Wiele niedokładności w poczynaniach obu drużyn.

32:17

Rzut wolny dla gospodarzy. Zawodnicy Nbitu zbyt długo decydowali się na wariant rozegrania tego stałego fragmentu gry, sędzia po 4. sekundach odgwizduje błąd zawodników drużyny gospodarzy.

31:40

Próba z dystansu Cygnarowskiego bardzo niecelna.

30:30

Zdecydowana przewagę w ostatnich minutach mają gliwiczanie. Goście bronią się całym zespołem, jak na razie wychodzi im to całkiem dobrze, bo Nbit nie powiększych swojego dorobku bramkowego.

29:55

Gospodarze rozgrywają piłkę wzdłuż linii środkowej boiska.

28:55

Rzut wolny dla gości. Bezpośrednie uderzenie Cebuli, ale piłka trafia w Starowicza.

28:00

Gol dla Nbitu!
Przechwyt gospodarzy w środku pola. "Sam na sam" z Kurowskim znalazł się TOMASZ STAROWICZ, ten strzela w samo okienko bramki gości!

26:03

Do pustej bramki nie trafił teraz Michał Cygnarowski, który otrzymał świetne podanie od Włodarka!

25:37

Gol dla Wieliczki!
Bezpośredni strzał z rzutu wolnego znajduje drogę do bramki gospodarzy, fenomenalnie przymierzył teraz KONRAD CEBULA!

24:29

MARCIN MINKUS popisuje się znakomitym uderzeniem z 15. metrów, kapituluje bramkarz MKF-u!

23:30

Do coraz lepszych sytuacji dochodzą piłkarze gospodarzy, ale jak na razie szczęście dopisuje Kurowskiemu.

22:20

Głęboko cofnęli się zawodnicy drużyny przyjezdnej, grę prowadzi Nbit.

21:17

Obie drużyny bardzo spokojnie rozpoczęły drugą połowę.

20:01

Po pierwszej połowie Nbit Gliwice dość niespodziewanie przegrywa z MKF Solne Miasto Wieliczka. Za kwadrans rozpocznie się druga połowa tego spotkania, zostańcie z nami!

19:47

Musiał do Chojnackiego, ale w porę wrócili pod własną bramkę zawodnicy MKF-u.

18:59

Końcowe fragmenty pierwszej połowy. Gospodarze za wszelką cenę chcą wyrównać jeszcze przed przerwą.

17:38

Znakomita kontra gości! Pierwszą bramkę w tym meczu zdobywa ROBERT ŚLĘCZKA!

17:17

Dali się zepchnąć do głębokiej defensywy zawodnicy z Wieliczki.

16:24

Jeszcze jedna próba Włodarka. Zawodnik gospodarzy uderza ponownie obok bramki Kurowskiego.

15:24

Strzał Włodarka obok bramki Kurowskiego. Czas dla trenera MKF-u!

14:07

Świetna interwencja bramkarza gości po mocnym strzale Starowicza.

11:59

Wiele niedokładności z obu stron.

10:44

Piąty faul miejscowej drużyny, każdy następny będzie skutkował przedłużonym rzutem karnym dla gości.

09:35

Znakomite podanie otrzymał przed bramką rywali Jagiełło, zawodnik gospodarzy chciał jeszcze odegrać do partnera, ale zrobił to bardzo niecelnie. Wydaje się, że więcej korzyści miała by drużyna Nbitu, gdyby ich kapitan zdecydowałby się na uderzenie na bramkę Kurowskiego.

08:24

Prawą stroną goście, ale strzał Cebuli zablokowany.

07:02

Znakomite podanie Chojnackiego do Musiała. Piłkarz Nbitu przestrzelił z najbliższej odległości i w dalszym ciągu mamy bezbramkowy remis.

06:04

Przejęli inicjatywę gospodarze. MKF jak na razie broni się całkiem skutecznie.

05:04

Świetna szansa gospodarzy. "Sam na sam" z bramkarzem rywali znalazł się Włodarek, ale uderza wprost w Kurowskiego.

04:44

Dużo niedokładności z obu stron.

04:30

Z lewej strony przestrzelił Szczepański.

03:56

W ataku pozycyjnym gospodarze.

03:08

Rzut wolny dla gości. Bezpośrednie uderzenie Cebuli, ale skutecznie interweniował bramkarz gospodarzy.

02:10

MKF rozgrywa piłkę na własnej połowie.

01:15

Obie drużyny bardzo spokojnie, nie ma forsowania tempa żadnej ze stron.

00:36

Goście oddali już dwa strzały, ale żaden nie trafił w światło bramki.

00:01

Rozpoczęła się już prezentacja obu drużyn!

Nbit Gliwice: 12.Łukasz Groszak, 1.Łukasz Bogdziewicz – 23.Michał Cygnarowski, 5.Michał Włodarek, 17.Zbigniew Mirga, 18. Łukasz Jagiełło (kpt), 11.Marcin Minkus, 6.Tomasz Stasiak, 10. Kamil Musiał, 2.Tomasz Starowicz, 19.Michał Kuźnik, 21.Marek Chojnacki, 8.Tomasz Czech.

MKF Solne Miasto: ochalski, Kudelski, Niciarz, Bebenek, Jasiołek, Łabut, Przybył, Cieśla, Ropek, Korcala, Leśniak, Siwiecki, Czubin.
Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 18, bądźcie z nami!
MKF Solne Miasto
MKF ma jeszcze szansę na siódme miejsce w tabeli. Zawodnicy z Wieliczki tracą dwa "oczka" do GKS-u Tychy. Przed tygodniem MKF wygrało u siebie z Heiro Rzeszów 7:5.
Nbit Gliwice
Gliwiczanie są już pewni awansu do ekstraklasy. Ich przewaga nad drugim Cuprum Polkowice wynosi siedem punktów. Niedzielny mecz to początek wielkiej fety na cześć piłkarzy Nbitu, która została przygotowana przez włodarzy miasta.
W przed ostatniej kolejce I ligi futsalu Nbit Gliwice podejmie przed własną publicznością MKF Solne Miasto.