VfL Bochum – 1.FC Kaiserslautern

0:2

finał (0:1)

24.04.2015, 18:45 • Rewirpowerstadion, Bochum • Bartosz Biernacki

Koniec spotkania! Na Rewirpowerstadion kibice oglądali dwa gole! Niestety dla nich – oba zdobywali przyjezdni. Dla polskich fanów również niezbyt dobre wiadomości – cały mecz na ławce rezerwowych przesiedzieli bowiem Mateusz Klich i Piotr Ćwielong. "Czerwone Diabły" coraz bliżej awansu do Bundesligi! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (20:38:03)

90+2

90+1

Jedni i drudzy zdecydowanie pogodzeniu już z wynikiem... Czekamy na końcowy gwizdek!

90

Pogramy jeszcze dwie minuty!

89

Za chwilę dowiemy się ile doliczy sędzia Gagelmann.

88

Gregoritsch pada w polu karnym, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o rzucie karnym. Chyba miał rację arbiter.

87

Gospodarze rzucili na szalę wszystkie swoje siły. Chcą tutaj jeszcze do końca powalczyć o korzystny wynik! Albo chociaż o bramkę honorową.

86

Mieli swoją okazję gospodarze, a konkretniej Terazzino, ale brat słynnego w Polsce tancerza zdecydowanie przestrzelił.

85

Pięć minut + to co doliczy sędzia Gagelmann pozostało do końca tego spotkania. Wydaje się, że arbiter doskonale zdaje sobie sprawę, że ten mecz jest już rozstrzygnięty.

84

Potem jednak stracili gola i z boiska nagle zaczęło wiać nudą. Kaiserslautern grało z kontry i w końcu dopięło swego.

83

Można zaryzykować stwierdzenie, że Bochum przegrało ten mecz w pierwszych trzydziestu minutach. Przez te nieszczęsne pół godziny gospodarze grali dobrze.

82

Tylko czy to możliwe? Wygląda na to, że graczom Bochum po prostu brakuje argumentów i piłkarskiej jakości.

81

Perthel zmienia Abdata. Druga zmiana w Bochum.

80

Może gospodarze dadzą swoim fanom chociaż kilka chwil radości? Gol na otarcie łez jest tutaj wręcz niezbędny...

79

Skoro i tak jest już po meczu, może jednak trener gospodarzy da kilka minut szansy Ćwielongowi?

78

50% – 50% – tak wygląda statystyka posiadania piłki w tym spotkaniu. Nie przekłada się to kompletnie na rezultat. Tutaj o dwie bramki lepsi przyjezdni.

77

Czy coś może wydarzyć się jeszcze w ostatnich minutach tego spotkania? Wynik 0:2 ustawia to widowisko.

PHILIPP HOFMANN - 0:2

76

Gol dla Kaiserslautern!
No to mamy po meczu! Długa, składna akcja "Czerwonych Diabłów" i mamy bramkę na 0:2! Ręce same składają się do oklasków! Piłka do prawej strony, wycofanie przed pole karne, futbolówka trafia do lewej flanki, jest dośrodkowanie w pole karne, a tam najwyżej wyskoczył PHILIPP HOFMANN i mamy gola!