Liga Europy UEFA

FC Zenit Sankt Petersburg – Sevilla FC

2:2

finał (0:1)

23.04.2015, 21:05 • Petrovsky Stadium, Sankt Petersburg • Adam Kotleszka (@@Adam_Kotleszka)

Kapitalny mecz. KA PI TA LNY! Zenit może pluć sobie w brodę, bo grał dziś świetnie, ale zabrakło kilku minut... Beto teraz niemal noszony na rękach – niesamowity obrazek, bo przecież zawalił 2 bramki w kuriozalny sposób, ale tyle samo obronił w arcyważnych momentach... Cóż za mecz... (22:59:31)

90+5

90+4

Banega w boczną siatkę z prawej strony pola karnego!

90+2

Vitolo zmieniony przez Suareza.

90+2

Vitolo wywalczył rzut rożny dla graczy Emery'ego!

90+1

Vidal dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale z piłką mija się i Gameiro i Łodygin!

90

Beto zaczyna od własnej bramki, 2 goli potrzebuje Zenit, żeby awansować!

89

Aż 5 minut doliczonych!

88

Criscito dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale Beto nawet nie wychodzi do tej piłki, za moment wznowi grę od piątego metra.

87

Beto wraca do gry, wszystko dobrze już z bramkarzem Sevilli. Przynajmniej fizycznie!

86

Beto opatrywany przez służby medyczne, mamy przerwę w grze...

Kévin GAMEIRO - 2:2

85

Gol dla Sevilli!
KEVIN GAMEIRO sprawia, że dogrywki na pewno nie będzie! Gol Francuza z 15 metrów, mocne i precyzyjne uderzenie w dalszy róg bramki i goście są w świetnej sytuacji!