Liga okręgowa Gdańsk II

Czarni Przemysław – Rodło Zielińscy Kwidzyn

1:2

finał (0:1)

19.04.2015, 14:00 • Info o najważniejszych wydarzeniach (Jarosław Kowalski (@JarKowalski13))

90+5

Koniec meczu. (15:57:12)

90+2

Gol dla Rodła!

JAKUB SZARPAK popisuje się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego!

90

Kolejny niecelny strzał na bramkę Czarnych, tym razem nieznacznie pomylił się Felski

89

Zmiana w drużynie Rodło Zielińscy Kwidzyn: z boiska schodzi Temitayo, na boisku pojawia się Torłop.

87

A teraz nie trafia w światło bramki Temitayo

86

Po dłuższym czasie udało się kwidzyniakom oddać, a konkretnie Dreszlerowi, tylko że jest on niecelny

76

Przyjezdni od momentu utraty bramki niemal nie schodzą z połowy przeciwnika, ale brakuje sytuacji podbramkowych, mądrze bronią się Czarni

69

Od razu mamy dobrą akcję gości, strzał Górki z dziesiątego metra tuż obok bramki

67

Gol dla Czarnych!
Piękny strzał jednego z gospodarzy z wolnego sprzed pola karnego, piłka wpada w okienko!

66

Żółtą kartkę otrzymuje Temitayo (Rodło Zielińscy Kwidzyn).

65

Kapitalna interwencja golkipera czarnych po dobrym uderzeniu Górki!

61

Zmiana w drużynie Rodło Zielińscy Kwidzyn: z boiska schodzi Pokwicki, na boisku pojawia się Juchniewicz.

61

Zmiana w drużynie Rodło Zielińscy Kwidzyn: z boiska schodzi Myścich, na boisku pojawia się Górka.

56

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderza głową Szpakowski, piłka trafia w słupek!

55

Robert Felski znalazł siew sytuacji sam na sam, ale przegrał pojedynek z bramkarzem!

48

Wolny pośredni dla gości na piątym metrze, po nim strzela Szarpak, minimalnie niecelnie!

46

45+2

45

I znów strzela Jakub Szarpak, piłka wybita przez golkipera czarnych na korner. Po nim nie ma zagrożenia dla bramki gospodarzy

44

Strzał Szarpaka obroniony przez golkipera Czarnych, po chwili znów ten sam piłkarz uderza, tym razem niecelnie. Końcówka połowy należy do Rodła

40

Nieco odważniej teraz grają Czarni, liczą że coś zdziałają po stałych fragmentach gry

37

Pierwsza groźniejsza okazja dla Czarnych, niecelny strzał po dobrze rozegranym rzucie rożnym

35

Po chwili na strzał z dystansu decyduje się Temitayo, także pudłuje

34

Niecelnie uderza z wolnego Dreszler

33

Żółta kartka dla jednego z graczy Czarnych. rzut wolny dla Rodła z ok. 25 metrów

30

Ponownie pokazał się Reise, tym razem piłka po jego uderzeniu minimalnie minęła bramkę gospodarzy

26

Celny strzał Reise, Rodło nadal w ofensywie

22

PIOTR MYŚCICH wykorzystuje sytuację sam na sam! Goście na prowadzeniu!

15

Ogromna przewaga Rodła w posiadaniu piłki

10

Dobry strzał Szarpaka, golkiper Czarnych wybija piłkę poza końcową linię

8

Ciekawe ustawienie w obronie prezentują Czarni, cała jedenastka na swojej połowie

6

Rzut wolny dla gości, dobre rozegranie, ale strzał Kalinowskiego niecelny

3

Mocny strzał z 20 metrów Adama Reise, futbolówka trafia w słupek!

1

Od godziny 14:00 rozpoczniemy relację z meczu V ligi pomiędzy szóstymi w tabeli Czarnymi a pierwszym Rodłem. Faworytem jest oczywiście drużyna z Kwidzyna, która ma sporą przewagę punktową nad swoim dzisiejszym rywalem, a poza tym w pierwszym meczu na jesieni wygrała 3:0. Niemniej w sporcie wszystko jest możliwe i niczego nie można być pewnym, dlatego biorąc pod uwagę fakt, że mecz jest w Przemysławiu może być ciekawie!
Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach..