20:32

finał (8:17)

17.04.2015, 18:00 • Głogów • Carlo Paski

Chrobry nie miał dziś recepty na będącą w gazie Wisłę.
Chociaż nie, czeka ich jeszcze walka o miejsca 5-8. Silnie umotywowani płocczanie nie zawiedli swoich fanów i pewnie zwyciężyli w Głogowie.

60

Koniec meczu. (20:32)

60

Jeszcze tylko Moryń i Piechowski i gracze Chrobrego mogą udać się na zasłużone urlopy. (20:32)

58

Jeszcze Mochocki sprytnym lobem... (20:30)

57

Witkowski za chwilę musiał usiąść na ławce kar. (19:30)

57

Witkowski rzuca, Wiślacy nie rozpaczają. (19:30)

56

Biegaj pewnie z karnego. (18:30)

54

Kontra Chrobrego, za Biegajem nikt nie gonił i zawodnik gospodarzy trafia do bramki. (17:30)

53

Mochocki przedarł się przez mur płocczan! (16:30)

52

Sporo szybkich bramek. Autorami Daszek, Babicz, Montoro i Piechowski. (15:30)

49

Widok płockich olbrzymów, Montoro i Syprzaka wymieniających piłkę w ataku ponad głowami głogowskich obrońców jako żywo przypomina Podbipiętę i Wołodyjowskiego. (14:27)

48

Biegają oszukał obrońców gości i pokonał Corralesa. (14:27)

47

Maleńki Skibiński trafia ze skrzydła. (13:27)

45

Kontra Chrobrego i Kubała samotnie kończy ją bramką. (13:26)

44

Czas dla Chrobrego. (12:26)

44

Racotea trafia z dystansu. (12:26)

43

Olbrzymi Montoro rzucił od niechcenia... i wpadło. (12:25)

42

A za chwilę trafia też Wiśniewski. (12:24)

41

Syprzak skacze najwyżej i niepowstrzymany trafia do bramki. (12:23)

40

Racotea rzucił z karnego w lewy róg, ale Kapela obronił dłonią! (12:22)

39

Kubala trafia, ale strata głogowian to w dalszym ciągu 10 bramek. (12:22)

38

Syprzaka jest ciężko zatrzymać, obrońcy Chrobrego nawet nie próbowali. (11:22)

37

Biegaj rzuca pierwszą dziś bramkę z karnego! (11:21)

36

Chwilę później swoją bramkę dołożył Wiśniewski. (10:21)

35

Nieatakowany Jurkiewicz bez trudu trafia do bramki gospodarzy. (10:20)

33

Babicz pokonuje Corralesa. (10:19)

32

Szybka odpowiedź Syprzaka. (9:19)

31

Świątek trafia, choć można odnieść wrażenie, ze nie był atakowany zbyt zaciekle. (9:18)

31

Kontra gości i Daszek pokonuje Kapelę. (8:18)

31

Druga połowa rozpoczęta. (8:17)
Gracze obu ekip powracają powoli na parkiet i za chwilę zacznie się druga połowa meczu.
Jak dotąd Chrobry dwukrotnie karany był dwiema minutami, goście mając mecz pod kontrolą nie uciekali się do ostrej gry.
W 1. połowie głogowianie egzekwowali 3 rzuty karne. W dwóch przypadkach bronił Wichary, w jednym na przeszkodzie stanęła poprzeczka!
Po dwóch minutach Chrobry prowadził 2:0. Potem do głosu doszli goście i konsekwentnie uciekali głogowianom.

30

Pierwsza połowa skończona. (8:17)
Pierwsza polowa kończy się wynikiem 8:17. (8:17)

29:35

Witam i przepraszam za kłopoty techniczne. (0:0)

1

Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Przepraszamy, relacja z przyczyn technicznych rozpocznie się od drugiej połowy!
Przed meczem większe szanse dawane są gościom, jednak zlekceważenie Chrobrego może się dla Wisły źle skończyć. W spotkaniu tym zapewne nie zabraknie emocji, na relację z którego zapraszam na krótko przed godziną 18:00.
Na jak najszybszym awansie do półfinałów zależy Wiśle, która posiadając solidną ławkę rezerwowych nie straci na jakości pomimo kontuzji Ghionei, Nikcevića, Pusicy i Rochy.
W drużynie Chrobrego Głogów z powodu kontuzji zabraknie Bednarka, Płócienniczaka, Kaczmarka, Łucaka oraz Świtały. Pomimo tego osłabienia trener miejscowych – Krzysztof Przybylski – zapowiada walkę o korzystny wynik, by doprowadzić do trzeciego meczu.
Jednak głogowianie w tym sezonie często potrafili wykorzystać atut własnej hali. W jesiennym spotkaniu tych drużyn w Głogowie po pierwszej połowie Chrobry prowadził 14:12, jednak w drugiej połowie coś w się posypało i to goście ostatecznie zwyciężyli 21:27.
W rozegranym w sobotę meczu płocczanie przed własną publicznością pokonali Chrobrego 31:23.
W dzisiejszy wieczór w drugim meczu fazy play-off w głogowskiej hali miejscowy Chrobry podejmie Orlen Wisłę Płock.

20:32

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Kaczmarek, Bednarek, Witkowski, Płócienniczak, Mochocki, Gujski, Tylutki, Biegaj, Babicz, Kandora, Kubała, Bąk, Świątek.

Orlen Wisła Płock: Wichary, Morawski, Corrales – Kwiatkowski, Daszek, Racotea, Tioumentsev, Wiśniewski, Ghionea, Piechowski, Jurkiewicz, Syprzak, Zelenović, Montoro.

Sędziowie: Kopiec-Zubek