Francuska Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – FC Nantes

1:0

finał (1:0)

12.04.2015, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

87

Djilobodji z żółtą kartką.

78

Perrin zobaczył żółtą kartkę po brutalnym faulu na Bedoyi.

71

Ruffier otrzymał jeszcze żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

70

Teraz kartonik zobaczył zawodnik Saint-Etienne. Ukarany przez sędziego został Lemoine. Rzut wolny dla Nantes sprzed pola karnego.

67

Bedoya ukarany żółtą kartką przez arbitra. Saint-Etienne będzie wykonywało rzut wolny.

44

Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Jej zdobywcą został Théophile-Catherine. Goście będą mieli dobrą okazję do wyrównania z rzutu wolnego.

1:0

finał (1:0)

Gole: 18. Tabanou

Kartki:   44. Théophile-Catherine (SET), 70. Lemoine (SET), 71. Ruffier (SET), 78. Perrin (SET) – 67. Bedoya (NAT), 87. Djilobodji (NAT)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Théophile-Catherine, Perrin, Tabanou (24. Brison) – Lemoine, Clément, N'Guémo (56. Corgnet) – Monnet-Paquet (74. Mollo), Erdinç, Gradel

Zmiany: Moulin – Corgnet, Mollo, van Wolfswinkel, Brison, Baysse, Diomande

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Bessat – Gomis (83. Deaux), Hansen – Bedoya, Veretout, Gakpé (61. Audel) – Bammou (81. Bangoura)

Zmiany: Dupé – Dubois, Deaux, Audel, Bangoura, Alhadhur, Niane

Sędziowie: Schneider – Lombard, Lang