3 Liga

Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie II Bielsko-Biała

0:3

finał (0:2)

11.04.2015, 16:00 • Stadion Miejski w Łaziskach Górnych , ul. Sportowa 3 • Dawid Porwolikk

90

Koniec meczu. Polonia Łaziska przegrywa z Podbeskidziem II Bielsko Biała 0:3 , dziękujemy za uwagę. (17:50:11)

90

Żółta kartka Dla Jonkisza

90

Na spalonym goście

90

Zbyt mocne podanie do Tyszczaka , piłka poza placem gry i od autu grę wznawiają goście

90

Nieudana akcja Tyszczaka i bielszczanie wznawiają grę od swojej bramki.

88

Dośrodkowanie Wawrzyniaka w pole karne Bielszczan , piłkę łapie Madejski.

87

Faulowany Tomasz Wawrzyniak , rzut wolny do gospodarzy

86

Od autu goście

85

Zółtą kartką za niesportowe zachowanie w 83 minucie ukarany został Daniel Paszek

84

Michał Łoboda ukarany żółtą kartką.

82

Zmiana w Polonii , Tyszczak zastępuje na boisku Majsnera

80

Zmiana w Podbeskidziu II , z boiska schodzi Łaciak , za niego pojawia się Zakrzewski.

77

W 72 minucie bramkę z rzutu karnego dla Podbeskidzia II zdobył Wojciech Trochim.