Gryf Wejherowo – KS Chwaszczyno

7:1

finał (2:0)

22.03.2015, 14:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • Bartłomiej Karasz

Ależ pogrom dziś był w Wejherowie bo tak trzeba określić zwycięstwo 7-1. Nie dali żadnych szans rywalom w dzisiejszym meczu gospodarze. Trzeci mecz wiosną i trzecie zwycięstwo. Gryfici coraz pewniej zmierzają ku drugiej lidze. Wszystkim śledzącym dzisiejszy mecz serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne relację tylko na Lajfy.com (15:57:33)

90+2

90+2

Gol dla Gryfa!
Trzech na jednego Gicewicz zagrywa do Kolca który mija bramkarza i odgrywa piłkę do GICEWICZA a ten strzela na 7-1.

90+2

Jeszcze aut dla gości.

90+1

Szerszeń nie opanował piłki w konsekwencji opuściła ona boisko. Od własnej bramki Ferra. Mecz pomału zmierza ku końcowi.

90

Dwie minuty doliczone do tego meczu.

89

Podanie na wolne pole do RZEPY z bramki wychodzi Grubba a zawodnik gospodarzy pewnie goprzelobował . Piłka po raz szósty znajduje się w bramce gości.

88

Ostre wejście strzelca bramki i musi być kartka.

87

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wiśniewski, na boisku pojawia się Godułą.

86

Gol dla Chwaszczyna!
Ale bomba strzał z dystansu SZERSZEŃIA był nie do obrony. Piękny gol zawodnika z Chwaszczyna!!

84

Zbyt mocne tym razem zagranie Kennera do Rzepy i piłkę przejmują goście.

83

Kolejna akcja Kennera prawą stroną ale tym razem młodemu zawodnikowi Gryfa nie udało się podać tak celnie jak przy bramce Rzepy.

82

Jedna z nielicznych akcji gości, strzał Nałęcza po ziemi pewnie i bez problemu broni Ferra.

80

Gicewicz na skrzydło do Brzuzego a dośrodkowanie tego drugiego strzałem z przewrotki chciał zakończyć Czoska.

79

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wicki, na boisku pojawia się Cysewski.

78

Na trybunach trwa święto 5-0 to pogrom a nie widać końca ataków Gryfa.

77

KRZYSZTOF RZEPA otrzymał na trzecim metrze podanie on Maksymiliana Kennera i nie postało mu nic innego jak strzelić do siatki rywali.

75

Nałęcz podaje do bramkarza który nie zrozumiał się z obrońcą i w ostatniej chwili Grubba wybija piłkę zmierzającą do bramki ależ było blisko. Tylko rożny z tej akcji.Kompletnie rozbity zespół gości popełnia tak proste błędy.

73

Zagranie Kennera przecinają obrońcy, a już Rzepa czaił się w polu karnym.

71

Sam na sam wychodził Rzepa kiedy został sfaulowany przez rywala. Czerwona kartka w tej sytuacji była oczywista. Ostatnie 20 minut goście bronić się bedą w 10.

71

Czerwona kartka dla Ziółkowski (KS Chwaszczyno).

70

Do końca Wiśniewski walczył z Kwitem i nie pozwolił mu na dośrodkowanie. Rzut rożny jednak dla gości.

69

W polu karnym pada Rzepa ale interwencja obrońców tym razem czysta.

67

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Fierka, na boisku pojawia się Kenner.

66

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Skierkowski, na boisku pojawia się Data.

65

Pewny strzał w prawy róg po ziemi GICEWICZA i mamy czwarta bramkę dla Gryfa.

64

Rzepa wpada w pole karne i jest faulowany jedenastka dla gospodarzy.

64

Karny dla Gryfa!!!!!!!!!

63

Wygląda na to że Skierkowski nie wróci już na boisko zakrwawiony nos nie wygląda najlepiej.

62

Kołc długo szukał miejsca na oddanie strzału aż w końcu się zdecydował. Piłka przeleciała ponad poprzeczką i wynik pozostaję bez zmiany.

60

Fierka przecina podanie między zawodnikami gości zagrywa do Gicewicza, ten oddaje piłkę koledze a dośrodkowanie obrońcy Gryfa jest blokowane. Rzut rożny dla gospodarzy.

59

Kwit zagrywał do Czerwionki ale odczytał grę Ferra i wyjściem na przed pole pokrzyżował plany gości.

58

To nie jest najlepsze spotkanie w wykonaniu gości po godzinie przegrywają 0-3 i w ich grze nie widać aby coś miało się zmienić.

56

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Dampc, na boisku pojawia się Szerszeń.

54

KRZYSZTOF WICKI jak profesor przymieżył z linii pola karnego tuż obok słupka. Grubba tylko wzrokiem odprowadził futbolówkę.

53

Akcja Gryfa lewą stroną, wpierw blokowany był Rzepa, a po chwili strzał Brzuzego minął słupek bramki Grubby.

52

Atak Czerwionki od tyłu na Kołca i nie ma kartki, tylko wolny.

51

Żółtą kartkę otrzymuje Dampc (KS Chwaszczyno).

50

Nieporozumienie Brzuzego i Rzepy do końca nie wiedział żaden z nich kto ma zabrać piłkę a przed sobą mieli tylko jednego obrońcę. Szkoda zmarnowanej szansy.

49

Swoje umiejętności piłkarskie pokazuje Nałęcz, ładnie on minął Brzuzego po czym został sfaulowany.

48

Przy piłce Gryf, spokojnie wymieniają się podaniami obrońcy starając się wciągnąć gości na swoją połowę.

47

Drybling Wickiego z czterema obrońcami gości nie mógł się skończyć inaczej jak stratą.

46

Czy za 45 minut kibice Gryfa nadal będą mieli powody do radości dowiemy się niedługo.

46

Koniec pierwszej połowy Gryf prowadzi pewnie i zasłużenie, Jest dziś lepszym zespołem i jeśli po przerwie nic nie zmieni się w grze przyjezdnych nie mają oni szans na wywiezienie z Wejherowa choćby punktu.

45+2

45+1

Indywidualna akcja Gicewicza wywalczył on rożny dla swojego zespołu.

45

Doliczone są dwie minuty.

44

Ziółkowski w starciu z Fierką przekroczył przepisy nie może być innej decyzji jak wolny dla gospodarzy.

43

Gdy wydawało się że Wiśniewski stanie oko w oko z golkiperem Chwaszczyna spóźniony sędzia odgwizduję spalonego!

41

Gicwicz na wolne pole do Rzepy, ten popędził na bramkę Grubby i z ostrego konta strzelił w światło bramki tym razem bramkarz gości interweniował wzorowo. Nie ma trzeciej bramki dla Gryfa

39

Nie zdążył teraz Wicki do podanie Gicewicza. Dobrym wyjściem z bramki popisał się bramkarz przyjezdnych.

37

Chciał się szybko uwolnić Wicki od kryjącego go Zbrzyznego, był jednak faulowany. Miękko zagrywa Gicewicz w pole gości ale nikomu nie udało się zamknąć tej akcji. Od bramki Grubba.

36

Techniczne zagranie Gicewicza do Kołca lot piłki przecina Bejrowski, i tylko aut.

35

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy a wciąż zespołem który prowadzi grę jest miejscowy Gryf.

33

Przed chwilą wiele kontrowersji wzbudziła akcja Gicewicza wydawało się że był on faulowany a jednak sędzia przyznał piłkę gościom.W końcu to jest rozjemncą w tym spotkaniu.

32

W polu karnym Kwit przejmuję piłkę stara się zagrać do swoich partnerów ale jego podanie przerywa Kostuch wybijając na rożny.

31

Aut dla gości na wysokości środka boiska. Czas na odrabianie strat!

30

Nie minęło nawet pół godziny gry a mamy pierwszą zmianę. Trener Cybulski chyba nie jest zadowolony z postawy swoich zawodników.

29

Zmiana w drużynie KS Chwaszczyno: z boiska schodzi Skibowski, na boisku pojawia się Kwit.

27

Mogła być szybka odpowiedz. Dampc w tempo podaje do Czerwionki ten mając na plecach obrońcę Gryfa radzi sobie z nim i w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Ferrą.

25

Rewanż:)tym razem kapitalne podanie Brzuzego do RZEPY który końcem buta po ziemi strzelił obok interweniującego Grubby. Gryf-Chwaszczyno 2-0!!

24

Kolejny rajd prawą stroną Rzepy ale tym razem podał zza plecy Wickiego i zamiast strzału piłka dla gości.

23

Dalekie wyjście z bramki Ferry który wybija piłkę poza pole karne po tym jak dośrodkowywał Skierkowski.

22

Goście dochodzą do dwudziestego metra przed bramką Ferry i kończą się im pomysły na akcję. Po raz kolejny tracą piłkę w łatwy sposób na rzecz rywali.

20

Spokojnie i opanowanie grają dziś Gryfici. Duża liczba wymienionych podań ma być receptą na Chwszczyno. Jak na razie prowadzą więc chyba zdaje to egzamin

19

Próba centry z lewej strony w wykonaniu Dampca , niecelna i mało precyzyjna. Piłka opuściła w locie boisko.

17

Szkolny błąd Czerwionki dobrze zapowiadająca się akcja zawodników z Chwaszczyna skończyła się tak naprawdę nim się zaczęła.

16

Od dobrych kilku minut gra toczy się wyłącznie na połowie gości.

15

Szybka akcja Gicewicza z Czoską odegranie z pierwszej piłki, dośrodkowanie w pole Grubby ale zbyt możne żeby ktoś mógł zakończyć tą akcję strzałem.

13

Wychodzący na dobrą pozycje Wicki faulowany jest tuż przy linii bocznej. Dośrodkowanie Gicewicza zbyt lekkie i obrońcy przejmują futbolówkę.

12

Goście domagali się rożnego, ale zdaniem arbitra rozpocznie od bramki Ferra. Po tej straconej bramce goście będą musieli się bardziej zaangażować w akcję ofensywne.

10

Od połowy boiska lewą stroną pędził Rzepa żaden z obrońców nie mógł go dogonić. Będąc już w polu karnym idealnie wypatrzył PAWŁA BRZUZEGO który pewnie strzelił obok prawego słupka.

8

Trójowa akcja Fierka, Gicewicz Kołc i ostatnie podanie Kołca niecelne. Grę wznawiać będą goście.

7

Na indywidualną akcję zdecydował się Brzuzy ale zabrakło tylko ostatniego podanie. Może gdyby zdecydował się zagrywać szybciej a tak strata.

5

Prawą stroną przedarł się zawodnik Gryfa, i idealnie podał w pole do Wickiego, miał on mnóstwo czasu żeby lepiej przymieżyć. Uderzył wprost w Grubbe, a moglibyśmy być już świadkami pierwszego gola w tym meczu.

4

Górna piłkę wywalczył Mitura w starciu z Kostuchem, ale zagrał tam gdzie nie było nikogo z jego zespołu.

2

Pierwszy atak Gryfa, wzdłuż linii bocznej boisk Gicewicz zagrywał na wolne pole w kierunku Rzepy. Podanie przecinają obrońcy. Tylko aut dla miejscowych.

1

Spotkanie się rozpoczęło gospodarze tradycyjnie na żółto czarno goście na biało czerwono. A więc niech wygra lepszy.

1

Kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka w tym meczu. Wraz z kibicami liczymy na dobre widowisko od pierwszej do ostatniej minuty.
Podsumowanie:

Faworytem spotkania są gospodarze, którzy zapewne będą chcieli wykonać kolejny krok w drodze do awansu do drugiej ligi. W rundzie jesiennej lepsi okazali się gracze gości. Gryficzanie na pewno, to bardzo dobrze pamiętają i na pewno będą chcieli się zemścić za porażkę z poprzedniej rundy. Czy im się to uda? Przekonają się państwo śledząc naszą relacje od godziny 13:30.
Historia spotkań:

Obie drużyny spotkały się w rundzie jesiennej ze sobą w trzeciej kolejce spotkań. Wówczas po golach Czerwionki i samobójczym trafieniu Kostuchy lepsi okazali się gracze KS Chwaszczyno.
KS Chwaszczyno:

Goście przed tygodniem podejmowali na własnym obiekcie broniącą się przed spadkiem ekipę Bałtyku Koszalin. Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy KS-u, ale kolejne bramki padały już dla graczy z Koszalina. Ostatecznie gracze Chwaszczyna zaliczyli "falstart" rundy wiosennej przegrywając przed własną publicznością 3:1.
Gryf Wejherowo:

Zawodnicy Gryfu po rozegraniu siedemnastu spotkań zajmują pozycje lidera z dorobkiem 34 punktów. Tuż za nimi ze stratą trzech oczek znajduje się Kaszubia Kościerzyna. Przed tygodniem gospodarze w pierwszym meczu rundy wiosennej rozgrywali swoje spotkanie w Przodkowie z tamtejszym GKS-em i zwycięska bramka dla graczy z Wejherowo padła w 90 minucie, a gola na wagę trzech punktów zdobył Krzysztof Wicki.
Wstęp:

Na trzecioligowe boiska wróciliśmy przed tygodniem i obyło się raczej bez większych niespodzianek, a już w sobotnie popołudnie na stadionie Wejherowie zawodnicy tamtejszego Gryfu podejmą na własnym obiekcie dziewiątą w ligowej tabeli ekipę KS Chwaszczyno.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

7:1

finał (2:0)

Gole: 10. Brzuzy, 25. Rzepa, 54. Wicki, 65. Gicewicz (kar.), 77. Rzepa, 89. Rzepa, 90+2. Gicewicz – 86. Szerszeń

Kartki:   51. Dampc (CHW), 88. Szerszeń (CHW)   71. Ziółkowski (CHW)

Gryf Wejherowo: Ferra- Fierka (67.Kenner), Kostuch, Osłowski, Wiśniewski (87.Goduła), Gicewicz, Czoska, Kołc, Brzuzy, Wicki (79.Cysewski), Rzepa
Zmiany: Duda, Miler, Roppel,

KS Chwaszczyno: Grubba- Skibowski (29.Kwit), Bejrowski, Zbrzyzny, Ziółkowski, Kuss, Skierkowski (66.Data), Dampc (56.Szerszeń), Czerwionka, Nałęcz, Mitura,
Zmiany: Witkowski, Juśkiewicz, Kalis, Olejnik,