1:3

finał (1:1)

22.03.2015, 11:00 • Stadion Rekord Bielsko Biała • Weronika Kozakowska

Dziękuję serdecznie za wspólnie spędzone popołudnie!! Zapraszam na kolejne rozgrywki na lajfy.com!! (12:55:53)
To był na prawdę emocjonujący mecz!! Polonia Bytom wygrała 3:1 z Rekord Bielsko Biała!!! Bramki dla drużyny zwycięskiej trafił Krystian Adrian oraz dwie Lachowski Marcin. Gola w drużynie gospodarzy strzelił Sobik Marek zaraz po wejściu na boisko!! Żółte kartki w tym spotkaniu dostali: Sikora Mieczysław z Rekordu Bielsko oraz Zieliński Michał z drużyny przeciwnej.

90+2

90+1

Rekord próbuje wykorzystać ostatnią szansę na zdobycie bramki!! Szybko przechodzą oni do ataku na połowę rywali.

90

Gol dla Polonii!
Przepiękna bramka w wykonaniu ADRIANA KRYSTIANA.

89

Za Marcina Lachowskiego wchodzi Mariusz Holik.

88

Marcin Lachowski celuje w pole bramki!! Nie udaje mu się zdobyć gola tylko dzięki Pawłowi Górze.

87

Pomimo nie wykorzystania w pełni poprzedniej akcji przez drużynę przyjezdną, ponownie próbuje ona wycelować w pole bramki.

86

Rzut wolny dla graczy z Polonii!! Piękne podanie w wykonaniu Łukasza Grube.

85

Z rzutu, z za linii autu rozpoczynają gracze z Bytomia. Szybko zbliżają się do bramki rywali.

84

Fatalne podanie w drużynie Rekordzistów!! Zawodnik z temu nie miał szans przejąć piłki. Trafiła ona prosto pod nogi rywala.

83

Akcja rozgrywa się na połowie Polonii! Piękny atak zawodników z Bielska.

82

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy!! Za Szędzielarza Łukasza wchodzi Bernat Tomasz.

81

Bardzo ładna obrona w wykonaniu bramkarz Polonii!! Kolejny raz Rekord miał szansę na zremisowanie.

80

Z rzutu wolnego na połowie rywali rozpoczynają gospodarze!! Mają wspaniałą szanse na zremisowanie wyniku.

79

Zieliński ponownie próbuje strzelać!! Przepiękna obrona w wykonaniu Góry!!!! Minimalnie brakowało aby przeciwnicy zdobyli kolejną bramkę.

78

Z za linii autu rozpoczynają gracze Rekordu!! Przepiękne podanie!!! Zawodnicy próbują minąć obronę. Nie udaje im się jednak.

77

Wspaniała akcja w wykonaniu drużyny przegrywającej!! Rekord Bielsko Biała nie stracił jeszcze nadziei i przechodzi do ataku.

76

Zawodnicy z Bytomia znów przy piłce. Rozgrywają oni piłkę na centralnej części boiska.

75

Bramkarz Polonii rozpoczyna akcję podając do gracza z teamu. Po chwili jednak rywal przejmuje piłkę.

74

Kolejna zmiana w drużynie z Bytomia!! za Kamila Banasia wchodzi Dawid Skrzypiński.

73

Wspaniała taktyka w wykonaniu Rekordu!! Zawodnicy wspaniale rozgrywają piłkę i przechodzą na połowę rywali.

72

Wspaniała obrona w wykonaniu Michalaka!! Polonia ma na prawdę wspaniałego bramkarza.

71

Bielszczanie nie zmierzają się poddać!! Przechodzą oni do ataku na bramkę rywali.

70

Kolejną bramkę dla drużyny Polonia Bytom zdobywa MARCIN LACHOWSKI.

68

Rekord ponownie przechodzi do ataku! Po chwili jednak traci on piłkę. Szansę na zdobycie gola ma Polonia Bytom.

67

Zmiana w drużynie przyjezdnej!! Za Bartłomieja Setlaka wchodzi Łukasz Grube.

66

Ponownie Bielszczanie przechodzą do ataku!! Szybkim ruchem przechodzą ze środka boiska na połowę rywali.

65

Fenomenalna obrona w wykonaniu Michalaka!! Bramkarz po raz kolejny wykazał się wspaniałymi umiejętnościami.

64

Przepiękna obrona zawodników z Bielska!! Polonia Bytom nie ma szans strzelić bramki w tej akcji.

63

Sytuacja na boisku znacznie się zaostrza!! Obie drużyny co chwile faulują!!

62

Druga zmiana w drużynie Rekord Bielsko Biała.

60

Wspaniałe rozegranie!! Marcin Lachowski podaje do Zielińskiego!! Nie udaje im się jednak dobrze wycelować

59

Drużyna przyjezdna powoli wycofuje się na środkową część boiska. Po chwili jednak Zieliński Michał ponownie próbuje wycelować w bramkę!!

58

Rekord Bielsko Biała wykazuje się jak na razie fenomenalną obroną!! Podczas ostatnich akcji rywale nie mieli szans zdobyć gola!!

57

Polonia Bytom ponownie przechodzi do ataku!!! Świetna obrona w wykonaniu Bielskiego zawodnika!!! Gdyby nie jego interwencja z pewnością rywale zdobyliby bramkę!!

56

Zieliński próbuje strzelać!!! Minimalnie brakowało!! Piłka uderza w słupek.

55

Świetna obrona w wykonaniu Bielszczaninów!! Wybijają oni piłkę na centralną część boiska.

54

Polonia Bytom spokojnymi rozgraniami na swojej połowie rozpoczyna przejście do ataku!! Po chwili jednak rywale przejmują piłkę.

53

Przepiękne przejęcie piłki!! Zawodnicy z Bytomia robią co tylko w ich mocy aby przejść do ataku!

52

Cóż za zacięta walka na połowie gospodarzy!! Rywale starają się ominąć zawodników Rekordu i strzelić do bramki.

51

Z rzutu wolnego rozpoczynają Bytomczanie!! Rywale z łatwością jednak przejmują, wymierzoną w bramkę piłkę.

50

Wspaniała obrona w wykonaniu Michalaka!!! To było prawie niemożliwe do obrony!!! Trzech rywali próbowało kilkukrotnie wycelować w pole bramki.

49

Zawodnik z drużyny gospodarzy przy piłce. Szybkimi podaniami Rekord Bielsko Biała przechodzi na połowę drużyny przeciwnej.

48

Polonia Bytom przechodzi do ataku!! Minimalnie brakowało aby zdobyli bramkę!!

47

Wspaniała obrona w wykonaniu zawodników z Polonii!! Gracze nie mięli szans za dłuższe pozostanie przy piłce.

46

Rekord Bielsko rozpoczyna z centralnej części boiska. Nie udaje im się jednak przejść do ataku na bramkę.

46

Po zakończeniu pierwszej połowy mamy wynik 1:1. Obie drużyny zaciekle walczyły o zdobycie goli. Bramkę dla Polonii Bytom zdobył Lachowski, natomiast dla Rekordu Bielsko Biała strzelił Sobik!! Żółte kartki w pierwszej części meczu dostali: Sikora z drużyny gospodarzy oraz Zieliński, jako reprezentant Bytomia.

45+2

45+1

Polonia Bytom próbuje przejść do ataku! Nie udaje im się jednak dobrze rozegrać piłki i tracą piłkę wybijając na aut.

45

Sędzia dolicza dwie minuty czasu.

44

Wspaniała akcja w wykonaniu Bytomskich przedstawicieli. Przechodzą oni szybko na atak.

43

Z rzutu wolnego rozpoczynają gracze z drużyny przyjezdnej. Po chwili Bielszczanie przejmują piłkę. Na ich nieszczęście akcja kończy się spalonym.

42

Wojciech Mróz próbuje sam przejść na atak na bramkę rywali!! Nie udaje mu się jednak minąć obrony w wykonaniu zawodników z drużyny przeciwnej.

41

Gracze z Bytomia spokojnie rozgrywają piłkę na cztery w centralnej części boiska. Po chwili jednak wybijają oni piłkę za linię autu.

40

Przepiękna obrona w wykonaniu zawodnika z Polonii Bytom!! Minimalnie brakowało aby Bielszczanin zdobył kolejną bramkę.

39

Po zremisowaniu wyniku przez gospodarzy drużyna z Bytomia przechodzi do szybkiego ataku.

38

Gol dla Rekordu!
Wspaniała bramka w wykonaniu MARKA SOBIKA!!

37

Spalony w wykonaniu Polonii Bytom!!

36

Bramkarz Polonii podaje na centralną część boiska do zawodnika z teamu. Nie udaje im się jednak długo utrzymać piłki przy sobie.

35

Fatalne podanie z rzutu rożnego w wykonaniu gospodarzy!! Zawodnik z teamu nie miał szans przejąć piłki.

34

Bielszczanie próbują przejść do ataku!! Rywale w celu obronienia bramki wybijają piłkę na aut.

33

Fenomenalna akcja w wykonaniu Poloni!! Szybkim, zdecydowanym ruchem zawodnicy przechodzą na połowę rywali.

32

Pierwsza zmiana w drużynie Rekordu Bielsko Biała.

31

Rekord Bielsko Biała przejmuj piłkę i próbuje przejść do ataku.

30

Wspaniała akcja w wykonaniu drużyny prowadzącej!!! Pięknie rozgrywają oni piłkę na centralnej części boiska.

28

To jest na prawdę zacięta rywalizacja!! Piłka co chwilę znajduje się przy graczu z innej drużyny!!

27

Polonia Bytom ponownie przy piłce. Zawodnicy spokojnie rozgrywają podania na swojej połowie.

26

Z rzutu wolnego rozpoczyna Rekord Bielsko Biała!! Próbują wykorzystać szansę i przejść do ataku.

25

Bielszczanie rozgrywają spokojnie akcję na swojej połowie boiska. Udaje im się jednak po chwili minąć rywali i przejść do ataku.

24

Z rzutu rożnego na połowie rywali rozpoczyna zawodnik z Rekordu!! Fatalne podanie oddaje piłkę prosto pod nogi rywali.

23

Wspaniałe przyjęcie piłki w wykonaniu zawodnika z Poloni Bytom!! Minimalnie brakowało aby Bielszczanin odebrał mu szansę na przejście do ataku.

22

Kolejny raz drużyna gospodarzy ma szansę na zdobycie gola!! Zawodnicy przechodzą do ataku.

21

Drużyna prowadząca rozpoczyna spokojnymi podaniami na swojej połowie. Po chwili jednak przechodzą oni do ataku!! Woźniak Bartosz próbuje strzelać!! Nie udaje mu się wykorzystać okazji i fatalnie pudłuje.

20

Fenomenalna akcja w wykonaniu Rekordu!! Nie udaje im się jednak długo utrzymać piłki przy sobie pomimo pięknego początku.

19

Polonia Bytom ponownie przechodzi do ataku! W centralnej części boiska przeciwnicy przejmują piłkę i przechodzą do ataku.

18

Z rzutu wolnego rozpoczyna Szymański!! Wspaniałe podanie zostaje przejęte przez rywala.

17

Michał Zieliński zostaje upomniany za ostre faulowanie.

16

Bielszczanie ponownie wybijają piłkę na aut. Przeciwnicy wykorzystują sytuację i przechodzą na połowę drużyny gospodarzy.

15

Gospodarze nie zamierzają się poddać!! Przechodzą oni do ostrego ataku!! Nie udaje im się jednak minąć obrony rywali.

13

Tym razem rzut wolny w wykonaniu drużyny przyjezdnej!! Wspaniała obrona w wykonaniu Pawła Góry!! Gdyby nie jego interwencja, z pewnością rywale zdobyliby kolejną bramkę!!

12

Z rzutu wolnego rozpoczyna Rekord Bielsko Biała!! Nie udaje im się jednak długo zostać przy piłce.

11

Polonia Bytom ponownie przy piłce. Nie potrafią oni się jednak przebić nawet na środkową część boiska.

10

Z linii autu rozpoczynają goście. Szybko jednak piłkę przejmują rywale. Rozgrywają oni piłkę w środkowej części boiska.

9

Wspaniała obrona w wykonaniu drużyny prowadzącej. Gdyby nie interwencja zawodnika z pewnością Szędziela Łukasz zdobyłby gola.

8

Wspaniała bramka w wykonaniu MARCINA LACHOWSKIEGO.

7

Z linii autu rozpoczyna drużyna gospodarzy!!! Zawodnik miał wspaniałą szansę na zdobycie gola!! Nie udało mu się jednak wykorzystać faktu, iż jest sam na sam z bramkarzem.

6

Sikora Mieczysław zostaje upomniany za ostre faulowanie.

5

Wspaniałe przejęcie piłki w wykonaniu Szędziela Łukasza!!! Szybko przechodzi on na centralną część boiska i podaje do zawodnika z teamu.

4

Spokojne rozegrania w drużynie z Bytomia! Zawodnicy wymieniają się podaniami na swojej połowie. Po chwili jednak zaskakują rywali przechodząc do szybkiego ataku.

3

Rekord Bielsko Biała zbliża się do bramki rywali. Zawodnik z teamu gości odbiera jednak piłkę zawodnikowi.

2

Przepięknie rozpoczynają zawodnicy z drużyny przyjezdnej. Szybko przechodzą na połowę rywali. Po chwili jednak gracz drużyny przeciwnej przejmuje piłkę.

1

Rekord Bielsko-Biała: P. Góra – M. Gaudyn, K. Żołna , A. Maślorz, S. Szymański, M. Profic, Ł. Szędziela, Ł. Rupa, M. Sikora, M. Waliczek, B. Woźniak.

Rezerwowi: A. Kozachuk, D. Rupa, W. Małyjurek, M. Sobik, T. Bernat.

Polonia Bytom: M. Michalak – R. Trznadel, J. Broniewicz, M. Malec, K. Banaś, B. Setla, W. Mróz, K. Michalak, D. Michalak, M. Lachowski, M. Zieliński.

Rezerwowi: P. Frąkiewicz, R. Sadowski, D. Cempa, Ł. Grube, D. Skrzypiński, A. Krystian, M. Holik.

1

Serdecznie zapraszamy na mecz już w tą niedzielę o 11:00 na lajfy.com!
Ostatni mecz Rekord Bielsko Biała zakończył wygraną 2:0 z Górnik II Zabrze. Ich rywale również wygrali ostatnią rozgrywkę z Ruch II Chorzów. Końcowy wynik był równy 1:0.
Drużyna przyjezdna, podczas dotychczasowych 22 spotkań, zdobyła 51 goli. 29 Razy udało się przeciwnikom strzelić do bramki. Rywale tego spotkania strzelili 45 gili. Nie dopilnowali oni pola bramkarza jednak 31 razy.
Rekord Bielsko Biała ma już na swoim koncie12 wygranych, remis podczas meczu zdażył im się zaledwie 3 razy. Przegrali natomiast już 7 razy. Rywale tego spotkania wygrali 14 meczy. Na remisie zakończyło się 5 spotkań. Przegrali oni jedynie 3 rozgrywki jak do tej pory.
Zapowiada się na prawdę ekscytujący mecz! Obie drużyny zajmują wysokie miejsce w tabeli. Goście wyprzedzają jak na razie graczy z Bielska. Polonia Bytom zajmuje 2 miejsce w tabeli z 47 punktami. Gospodarze są na 6 miejscu z liczbą punktów równa 39.
Serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę na mecz Rekordu Bielsko Biała z Polonią Bytom. Spotkanie rozpocznie się już o 11:00!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.