1:1

finał (1:0)

22.03.2015, 14:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • MZ

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację z boisk 2. ligi! Pozdrawia redakcja lajfy.com! (15:57:56)
Sędzia musiał w drugiej połowie często sięgać po kartki. Puszcza źle wyglądała w ataku, a Okocimski miał więcej do pokazania w środku pola. Remis należy uznać za sprawiedliwy wynik.
Za nami spotkanie, które pokazało, że Puszcza nie jest jeszcze gotowa do zainkasowania trzech punktów. Okocimski był drużyną lepszą w drugiej połowie, a pierwsza należała do gospodarzy.

90+3

90+3

Gawęcki zagrywa do Mikołajczyka, ale obrońcy Okocimskiego szybko przejmują piłkę.

90+1

Glushko faulował obrońcę gospodarzy w polu karnym. Rzut wolny dla Puszczy.

90+1

Korner dla gości.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90

Jacek uderzył na bramkę w okolicy pola karnego, ale piłkę zablokowali obrońcy Puszczy.

89

Korner dla Okocimskiego.

88

Żółtą kartkę otrzymuje Gawęcki (Puszcza Niepołomice).

88

Wawryka wycięty przez Gawęckiego. Rzut wolny dla gości blisko środka pola.

86

Afektowana akcja Abubakara, który minął dwóch rywali i odegrał piłkę na prawe skrzydło, ale poza tym nic więcej z akcji Okocimskiego nie wynikło.

85

Pięć minut do końca spotkania.

84

Zaremba na prawym skrzydle minął jednego rywala i dograł piłkę w pole karne, ale nic z tego nie wynikło, bo obrońcy gości błyskawicznie wybili piłkę.

83

Pyciak uderzał z dystansu, ale bardzo anemicznie. Staniszewski bez kłopotu złapał futbolówkę.

82

Gawęcki uderza z wolnego, ale trafia w nogi obrońców gości.

81

Rzut wolny dla Puszczy. Piłka ustawiona na 35 metrze boiska.

80

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Stepankov, na boisku pojawia się Gębalski.

80

Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Białkowski, na boisku pojawia się Abubakar.

79

79

Rzut wolny dla Okocimskiego.

77

Cichy ucierpiał w starciu z zawodnikiem Okocimskiego. Po chwili sam podniósł się z murawy i może kontynuować udział w zawodach.

76

Gawęcki zaatakował Lewińskiego. Rzut wolny dla Okocimskiego.

75

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Madejski, na boisku pojawia się Mikołajczyk.

74

Puszcza wyraźnie osłabła, a Okocimski coraz groźniej atakuje.

73

Rzut wolny dla Okocimskiego bez historii.

73

Biernat fauluje Glushkę przed własnym polem karnym.

70

Gol dla Brzeska!
Bramkę zdobył IURII GLUSHKO. Dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu Wawryki. piłkę z bliskiej odległości do siatki kieruje Glushko. Obrona Puszczy zaspała, Staniszewski był bez szans.

67

65

Dwadzieścia minut gry za nami. Kopanina, inaczej nie można nazwać tego spotkania.

64

Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Pyciak.

63

Żółtą kartkę otrzymuje Bryła (Can-Pack Okocimski Brzesko).

63

Łączek faulowany blisko pola karnego gości. Rzut wolny dla Puszczy.

62

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Strózik, na boisku pojawia się Kotwica.

60

Żółtą kartkę otrzymuje Łączek (Puszcza Niepołomice).

60

Łączek wyciął Wojcieszyńskiego.

58

W polu karnym uderzał Stepankov, ale piłkę zablokował jeden z obrońców.

55

10 minut gry za nami. Trudno wskazać, która z drużyn ma przewagę, bo gra jest chaotyczna.

54

Przerwa grze. Sojda zderzył się głową z Wojcieszyńskim. Przez chwilę można było sądzić, że zawodnicy będą ćwiczyli boks, ale sędziemu udało się załagodzić konflikt. Zawodnik gospodarzy opuszcza murawę za niesportowe zachowanie.

53

Zaremba faulowany na połowie Okocimskiego. Rzut wolny dla gospodarzy. Gawęcki dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy gości.

52

Mało futbolu, ale sporo walki. Zawodnicy nie oszczędzają swoich kości. Sędzia, co chwilę musi używać gwizdka.

51

Korner dla Puszczy.

50

Biernat faulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Puszczy.

49

Żółtą kartkę otrzymuje Wawryka (Can-Pack Okocimski Brzesko).

49

Wawryka fauluje przy linii środkowej boiska Sojdę.

47

Rzut wolny dla Okocimskiego. Wrzutka w pole karne Puszczy zakończyła się zamieszaniem i wybiciem piłki przez obrońców gospodarzy.

46

Madejski faulowany w środku pola.

46

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Mecz nie stoi na wysokim poziomie, ale miejmy nadzieję, że w drugich 45 minutach obraz gry ulegnie zmianie.

45

44

Gra przeniosła się na środek boiska.

43

42

Bryła świetnie ograł dwóch rywali na lewym skrzydle i momentalnie dośrodkował. Piłkę wybili obrońcy Puszczy, ale tę zdążył jeszcze przejąć Kasprzyk. Młody zawodnik Okocimskiego wpadł w polu karne i z ostrego kąta uderzył w kierunku bramki gospodarzy, ale niecelnie.

41

Żółtą kartkę otrzymuje Strózik (Puszcza Niepołomice).

40

Ostatnie pięć minut pierwszej połowy spotkania.

38

Dośrodkowanie w pole karne Okocimskiego. Kilku zawodników wyskoczyło do piłki, ale akcję strzałem z półobrotu zakończył Zaremba. Piłka wysoko nad poprzeczką.

37

Łączek faulowany na połowie gości. Rzut wolny dla Puszczy.

36

Gol dla Puszczy!
Bramkę zdobył ROMAN STEPANKOV. Silne, mierzone uderzenie w prawy róg bramki. Piłka odbija się od słupka i wpada do siatki.

35

Rzut karny dla Puszczy! W polu karnym faulowany Sojda.

34

Nadal gra toczy się w środku pola.

32

Strózik leżał przez chwilę na murawie, ale wstał o własnych siłach.

31

Kiks obrońców Okocimskiego przed własnym polem karnym. Piłkę trącił Stepankov, ale nie zdołał jej opanować. Skończyło się tylko na jęku kibiców.

29

W środku pola fauluje ponownie Stepankov. Napastnik Puszczy gra brutalnie i ryzykowanie, jak na razie sędzia jest jeszcze wyrozumiały dla zawodnika gospodarzy.

28

Gramy w środku pola.

27

Akcja Puszczy. Ponownie Madejski przedziera się w okolice pola karnego Okocimskiego, ale po kilku zwodach traci piłkę.

25

Szybka akcja Wojcieszyńskiego z Bryłą. Wymiana piłki na jeden kontakt zakończyła się ostatecznie utratą futbolówki, choć szybkość mogła imponować.

23

Cichy uderzał z dystansu, ale piłka ledwie doleciała do Błąkały.

21

Madejski dośrodkował w pole karne, a w szesnastce piłkę na nodze miał Stepankov, ale nie zdołał skierować piłki do siatki.

20

Uderzenie Yavorskiego na bramkę Puszczy. Staniszewski piąstkuje, a próba dobitki Lewińskiego trafia nad bramkę.

19

Stepankov raz jeszcze fauluje Yavorskiego. Brutalny faul nakładką. Sędzia nie ukarał napastnika Puszczy kartką.

18

Faul Stepankova na Yavorskim. Rzut wolny dla gości.

17

Mecz się wyrównał, choć przez kilka minut to goście mieli więcej z gry.

16

Strózik fauluje Wojcieszyńskiego. Rzut wolny dla Okocimskiego w środku pola.

15

Mocne uderzenie Yavorskiego na bramkę Puszczy. Staniszewski odbija piłkę, a w polu karnym futbolówkę na korner wybija jeden z obrońców.

14

Rzut wolny dla Okocimskiego z narożnika pola karnego.

12

Garzeł posyła dobre podanie w pole karne Puszczy, ale faul w ataku popełnia walczący o piłkę Glushko.

10

Na spalonym jeden z zawodników Okocimskiego.

8

W polu karnym z bliskiej odległości uderzał Stepankov, ale przestrzelił! Doskonała okazja dla gospodarzy.

6

Początek spotkania wyraźnie lepszy w wykonaniu zawodników Puszczy.

5

Faul w ataku Stepankova. Rzut wolny dla gości.

4

Dwójkowa akcja Madejskiego z Sojdą na lewym skrzydle, ale ostatecznie piłkę przejęli gracze Okocimskiego.

3

Pierwsze minuty to sporo walki w środku pola. Żadna z drużyn nie była dotychczas w stanie oddać strzału na bramkę rywali.

1

Spotkanie rozpoczęli zawodnicy gospodarzy.

1

Piłkarze wychodzą na murawę.
Ostatnie 5 minut przed spotkaniem.
Trwa rozgrzewka przedmeczowa. Obie drużyny będą dzisiaj walczyły o każdy punkt, bo też w tabeli obie drużyny dzieli zaledwie różnica trzech oczek.
Witamy ze stadionu w Niepołomicach.

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Cichy, Biernat, Lepiarz, Łączek – Strózik, Zaremba, Gawęcki, Sojda, Madejski – Stepankov.

Rezerwowi: Sobieszczyk, Nowak, Furtak, Kotwica, Gębalski, Lampart, Mikołajczyk.

Can-Pack Okocimski Brzesko: Błąkała – Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk – Bryła, Lewiński, Yavorskyy, Wojcieszyński – Białkowski, Glushko.

Rezerwowi: Kozioł, Baran, Dziadzio, Guja, Abubakar, Pyciak, Tokarz.

Sędziowie: Marcin Bielawski.
Naszą relację rozpoczniemy około godziny 13:25. Na kameralnym i nowoczesnym obiekcie w Niepołomicach czekają nas spore emocje, bo też derby to derby!
Okocimski ma za sobą cenne zwycięstwo z wyżej notowanym Zagłębiem Sosnowiec oraz remis w meczy wyjazdowym z Kotwicą Kołobrzeg. Patrząc tylko na te dwa wyniki można wysnuć wniosek, że większe szanse na końcowe zwycięstwo ma zespół gości, ale też drugoligowe spotkania często kończą się niespodziewanym rezultatem.
Gospodarze mają po raz kolejny nóż na gardle, bo też po dwóch meczach rozegranych na własnym stadionie nadal nie odnieśli zwycięstwa. Zespół w każdym spotkaniu rundy wiosennej gra ambitnie, ale też najczęściej goni wynik. Puszcza zarówno w meczu ze Stalą Mielec i Legionovią potrafiła doprowadzić do remisu, ale zawsze o przebiegu rywalizacji decydowały pierwsze 30 minut, w tym okresie gospodarze tracili bramki.
Możemy być niemal pewni, że w niedzielnym spotkaniu zobaczymy sporą ilość bramek, bo też gra obronna obu zespołów jest przedmiotem dywagacji kibiców. Nieco lepiej prezentuje się w tyłach Okocimski, który stracił w dwóch wiosennych kolejkach dwie bramki, a nie pięć jak Puszcza.
Przed nami derbowy pojedynek dwóch małopolskich drużyn Puszcza podejmuje Okocimski. Jeśli spojrzeć na tabelę to obie drużyny dzieli zaledwie różnica trzech punktów. Ewentualna wygrana gospodarzy pozwoli im na zrównanie się punktami z gośćmi.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.