4:1

finał (2:0)

08.03.2015, 19:00 • El Madrigal, Villarreal • Michał Grzemski (@grzemski_m)

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na Lajfy.com! (20:50:09)
Villarreal pewnie pokonuje Celtę Vigo 4:1. Druga połowa zdecydowanie lepsza niż pierwsza i sporo się działo na El Madrigal. Celta zdołała zdobyć bramkę kontaktową i goście uwierzyli w siebie. Nie zdołali jednak wyrównać i gospodarze skarcili ich dwoma dodatkowymi golami. Trzy punkty wędrują więc na konto Villarreal!

90+2

90+2

Jeszcze świetna okazja Villarreal! Dobre prostopadłe podanie z prawej strony dostał Moreno, wbija płasko w środek, ale nie zdołał dobrze uderzyć Vietto.

90+1

Obie drużyny oddały po 11 strzałów.

90

Dwie minuty dolicza arbiter.

89

Nolito wywalczył rzut wolny z lewej strony, szybko wrzuca w pole karne i blisko pomyłki gospodarzy, nieporozumienie wysko wychodzącego Asenjo z obrońcami, ale opanowali sytuację.

86

Nie odpuszczają gospodarze! Akcja lewą flanka Moreno, ale skutecznie powstrzymywany.

Gerard MORENO - 4:1

84

Gol dla Villarrealu!
Dobijają rywali gospodarze! Ładna akcja rozpoczęta z prawej strony, piłkę ma w środku Pina, który podaje przed pole karne do GERARDA MORENO, który spokojnie wbiega w pole karne i pakuje piłkę do bramki

82

Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Charles, na boisku pojawia się Larrivey.

80

Fernandez próbuje szczęścia z dystansu, ale strzał ląduje w trybunach.

79

Posiadanie piłki: 42% Villareal, 58% Celta.

78

Ależ szansa Charlesa! Celta przejmuje piłkę na własnej połowie, szybka piłka do przodu, gdzie urywa się obrońcom Charles i wychodzi sam na sam z bramkarzem, jednak za mocno wypuścił sobie piłkę i łapie ją wychodzący Asenjo!