7:3

finał (2:1)

28.02.2015, 18:30 • Hala TS Wisła, Kraków • Adam Delimat (@a_delimat)

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (20:13:06)

Wisła Krakbet rewanżuje się za porażkę w pierwszym meczu i w pełni zasłużenie wygrywa z Red Dragons Pniewy w stosunku 7:3! Bramki dla gospodarzy zdobywali: dwukrotnie Marcin Czech i Adrian Pater a także Oleksandr Bondar, Roman Vakhula i Sebastian Wojciechowski.

40

39:46

Gol dla Red Dragons!
W ostatniej chwili piłkę do bramki kierują goście! Strzelcem gola ADRIAN SKRZYPEK!

39:36

Strzał Zdankiewicza zablokowany.

39:01

Błaszyk wysoko ponad poprzeczką.

38:48

Gol dla Wisły!
Goście grają bez bramkarza, co wykorzystali zawodnicy "Białej Gwiazdy"! Z dystansu piłkę do bramki kieruje ADRIAN PATER!

36:54

Dwa razy uderzał Błaszyk, w obu przypadkach nieskutecznie.

35:35

Zastawnik kieruje piłkę do ROMANA VAKHULI, który posyła ją do bramki! 6:2 prowadzi "Biała Gwiazda"!

34:57

Strzał Vakhuli nogą zatrzymuje Błaszczyk.

34:01

Płaski strzałem OLEKSANDR BONDAR kieruje piłkę do bramki! Jest już chyba po meczu!

33:44

Skrzypek uderza, ale nie jest w stanie skierować piłki do bramki.

33:30

Solecki próbował przelobować Lasika, ten przenosi jednak piłkę ponad własną bramką.

33:22

Znów Zastawnik, znów górą Błaszczyk.

33:02

Zastawnik przecina podanie i sunie w kierunku bramki, z jego strzałem radzi sobie jednak Błaszczyk.

32:52

Mnożą się przewinienia, 5:2 dla Red Dragons jeśli chodzi o faule.

32:09

Próba Bondara z dystansu ponad poprzeczką.

31:32

Goście wycofują bramkarza, Frajtag w trykocie golkipera.

30:55

O czas prosi trener gości, Łukasz Frajtag.

30:12

Strzał Skrzypka mija bramkę Wisły.

30:01

Strzał Wojciechowskiego z rzutu wolnego zablokowany.

29:58

Faulowany Wojciechowski, czwarty strzał gości w tej połowie.

29:40

Czech do Morawskiego, który nie sięga jednak futbolówki.

29:20

Próba Roja, piłkę odbija Lasik.

29:17

Gorąco na placu gry, żółtą kartką ukarany Piotr Morawski.

28:05

Mocne uderzenie Morawskiego, dobrze we własnej bramce Błaszczyk.

26:06

Strzał Błaszyka i dobitkę Frajtaga znakomicie broni Lasik.

25:17

Szybka kontra Wisły, Wojciechowski zagrywa do Morawskiego, który z kolei wykłada futbolówkę MARCINOWI CZECHOWI! Zawodnik Wisły kieruje piłkę do pustej bramki!

24:52

Rzut wolny dla Wisły, Czech wykłada piłkę Kowalowi, ale jego strzał mija światło bramki.

24:00

Dwójkowej akcji Morawskiego z Wojciechowskim nie udało się zakończyć strzałem.

23:27

Ponownie obejmują prowadzenie gospodarze! Strzelcem bramki SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI!

22:31

Rzut wolny dla Wisły, żółtą kartką ukarany Dominik Solecki.

22:26

Zastanwnik w znakomitej sytuacji, czubkiem buta interweniuje Błaszczyk.

21:47

Potężny strzał Bondara, z trudem broni Błaszczyk.

20:55

Uderzenie PIOTRA BŁASZYKA z ostrego kąta, piłka po odbiciu się od słupka wpada do bramki! Remis w Krakowie!

20:29

Frajtag do Błaszyka, podanie nie dotarło do adresata.

20:01

Po pierwszej połowie Wisła Krakbet prowadzi z Red Dragons Pniewy 2:1. Wynik meczu w 10. minucie otworzył Czech, w 12. minucie wyrównał Frajtag, a w ostatniej minucie pierwszej części bramkę zdobył Adrian Pater.

20

19:14

Piłka w kierunku ADRIANA PATERA, który przejmuje piłkę klatkę piersiową mijając w ten sposób bramkarza i kierując futbolówkę do siatki!

18:53

Zastawnik z najbliższej odległości tylko w boczną siatkę.

17:47

Solecki wysoko ponad poprzeczką.

16:53

W dobrej sytuacji Morawski, znów skutecznie interweniuje bramkarz Red Dragons.

16:22

Uderzenie Wojciechowskiego znakomicie broni Błaszczyk.

15:53

Pięć do pięciu w faulach, gorąco robi się na boisku.

15:36

Strzał Czecha po długim słupku, piłka nie zmierzała jednak do bramki.

14:09

Dwukrotnie uderzał Bondar – bez efektu.

14:03

Jeszcze jedna szansa gości, strzał Ozorkiewicza zablokowany.

12:53

Strata Kowala, uderzenie Błaszyka było jednak niecelne.

11:59

Błaszyk zagrywa z lewej strony do ŁUKASZA FRAJTAGA, który mocnym strzałem po ziemi pokonuje Lasika! Niespodziewanie do remisu doprowadzają goście!

11:35

Morawski do Czecha, ten próbował przelobować bramkarza, ale trafia tuż obok celu.

11:08

Efektowny wolej Kowala, piłka nie trafia w światło bramki.

10:50

Mocny, ale niecelny strzał Czecha.

10:12

Zastawnik z powietrza, bez problemów interweniuje bramkarz przyjezdnych.

9:53

Bondar z dystansu, skutecznie broni Błaszczyk.

9:28

Skrzypek bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka trafia w spojenie słupka z poprzeczką!

9:27

Faulowany bez piłki Ozorkiewicz, żółta kartka dla Oleksandra Bondara.

9:02

Kowal zagrywa na lewo do Wojciechowskiego, ten wykłada piłkę MARCINOWI CZECHOWI, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

8:17

Płaski strzał Morawskiego zablokowany, wciąż przy piłce gospodarze.

7:56

Z woleja strzelał Kowal, piłka trafia w słupek!

7:52

Czech z powietrza, znów górą Błaszczyk.

7:34

Wojciechowski zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, w efekcie czego trafił w boczną siatkę.

7:12

Cztery do dwóch w faulach dla gości z Pniew.

6:44

Zastawnik do Bondara, ten mija bramkarza, ale Błaszczyk zachowuje się przytomnie i blokuje uderzenie Ukraińca.

6:30

Budniak obraca się z piłką i uderza, ale trafia tylko w słupek!

6:13

Drugi faul wiślaków, remis 2:2 jeśli chodzi o przewinienia.

5:01

Tym razem ze strzałem Bondara radzi sobie Błaszczyk.

4:54

Strzał Patera lewą nogą, efektowna parada bramkarza.

4:25

Czech do Kowala, znakomicie interweniuje Błaszczyk.

4:20

Wejście w nogi Morawskiego, drugi faul po stronie gości.

4:13

Uderzał Kowal, dobijał Morawski – bezskutecznie.

4:04

Czech pociągany za koszulkę podczas oddawania strzału, rzut wolny dla Wisły.

3:30

Po chwili strzelał Skrzypek, ale trafił w Lasika.

3:23

Mocny strzał Kowala z dystansu, dobrze interweniuje golkiper gości.

2:51

Wojciechowski do Morawskiego, strzał tego drugiego zablokowany.

2:44

Na boisku pojawiają się Marcin Czech i Sebastian Wojciechowski.

2:32

Drybling Soleckiego skutecznie przerywa Zastawnik.

1:04

Zbyt mocne podanie w kierunku Patera.

0:14

Szybka akcja gości, strzał Błaszyka ponad poprzeczką.

0:05

Wyjściowe piątki obu drużyn:

Kamil Lasik – Mikołaj Zastawnik, Oleksandr Bondar, Adrian Pater, Paweł Budniak.

Łukasz Błaszczyk – Patryk Zdankiewicz, Łukasz Frajtag, Dominik Solecki, Piotr Błaszyk.

0:01

Zawodnicy są już na boisku, za nami hymn "Białej Gwiazdy".
Składy obu drużyn:

Wisła Krakbet Kraków: Kamil Lasik, Kamil Dworzecki – Mikołaj Zastawnik, Oleksandr Bondar, Adrian Pater, Paweł Budniak, Siergiej Kowal, Adam Jonczyk, Marcin Czech, Roman Vakhula, Ricardinho, Piotr Morawski, Sebastian Wojciechowski, Tomasz Bieda.

Red Dragons Pniewy: Łukasz Błaszczyk, Jakub Budych – Patryk Zdankiewicz, Łukasz Frajtag, Dominik Solecki, Piotr Błaszyk, Szymon Piasek, Michał Roj, Michał Ozorkiewicz, Dawid Kliszewski, Adrian Skrzypek, Patryk Hoły.

Sędziowie: Andrzej Witkowski – Sylwester Baryczkowski, Rafał Ziach..
Sensacją zakończyło się pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami. W Pniewach miejscowi wygrali 4:2, stając się w ten sposób pierwszą i do niedawna jedyną drużyną, która pokonała Wisłę.
Faworytem tego meczu są wiślacy, którzy liderują tabeli Futsal Ekstraklasy. Goście z Pniew mają w swoim dorobku o 14 punktów mniej i zajmują szóstą lokatę.
Witamy z hali przy ulicy Reymonta w Krakowie, gdzie Wisła Krakbet zmierzy się dziś z drużyną Red Dragons Pniewy! Początek meczu o godzinie 18:30!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.

7:3

finał (2:1)

Gole: 10. Czech (Wojciechowski, Kowal), 20. Pater, 24. Wojciechowski, 26. Czech (Morawski, Wojciechowski), 35. Bondar, 36. Vakhula (Zastawnik), 39. Pater – 12. Frajtag (Błaszyk), 21. Błaszyk, 40. Skrzypek

Kartki:   10. Bondar (WIS), 30. Morawski (WIS) – 23. Solecki (PNI)

Sędziowie: Andrzej Witkowski – Sylwester Baryczkowski, Rafał Ziach