MTS Kwidzyn – MKS Padwa Zamość

31:23

finał (17:13)

28.02.2015, 12:00 • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na jutrzejsze dwa ostatnie spotkania w ramach 1/2 finału PP! Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM! (13:17:28)

MTS rehabilituje się za wczorajszą porażkę i pewnie ogrywa ekipę z Zamościa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Żurawski i Nawrocki

60

Koniec meczu. (31:23)

60

I na koniec mocno z dystansu rzuca Nawrocki! (31:23)

60

Ładny rzut tuż przy słupku Kacpra Adamczuka (30:23)

60

Rynk trafia z prawego skrzydła (30:22)

59

Żurawski nogą odbija rzut kołowego Padwy (29:22)

59

Timeout dla gości

59

Piłka w siatce, ale wcześniej błąd kroków Nawrockiego (29:22)

58

W słupek rzuca zawodnik z Zamościa, dobitka skrzydłowego w boczną siatkę (29:22)

57

Dobra interwencja golkipera Padwy (29:22)

57

Kapitalnie broni Żurawski kontrę Padwy! (29:22)

56

Kolejna nieudana akcja zamościan, spokojnie tym razem rozgrywa piłkę MTS (29:22)

56

Błąd podwójnego kozłowania zawodnika z Zamościa, ale źle podają piłkę do kontry kwidzyniacy (29:22)

55

Zaskakujące podanie na prawe skrzydło do Grycmana i ten trafia w długi róg! (29:22)

54

Rzut nad poprzeczką! (28:22)

54

Rzut karny dla Padwy (28:22)

53

Dulny przechwytuje piłkę i kończy samotną kontrę! Drugi gol w podwójnym osłabieniu kwidzyniaków! (28:22)

53

Po indywidualnej akcji trafia Dulny! (27:22)

53

Timeout dla gospodarzy

53

Z koła trafia znów Małecki, ponadto są dwie minuty dla Nawrockiego! (26:22)

52

Dobra interwencja Ząbka (26:21)

52

Z koła gola zdobywa Małecki, dodatkowo ukarany dwoma minutami Przysowa (26:21)

49

Kolejny rzut na bramką piłkarza z Zamościa (24:20)

48

Nieudana akcja gospodarzy (24:20)

47

Z czystej pozycji przestrzelił kołowy Padwy! (24:20)

47

Nie myli się Nawrocki (24:20)

46

Rzut karny dla MTS-u, faulowany w kole Janikowski (23:20)

45

Rzut nad bramką szczypiornisty z Zamościa (23:19)

44

Nieudana akcja kwidzyniaków, od bramki wznawia Ząbek (23:19)

43

Ossowski trafia po samotnej kontrze (23:18)

42

Skuteczna obrona Ząbka, przy piłce Padwa (22:18)

41

Celnie rzuca ponownie Kawka (22:18)

41

Ładnie rozegrana kontra miejscowych zakończona trafieniem w krótki róg Grycmana (22:17)

40

Dobra interwencja Ząbka (21:17)

40

Mocny rzut ze środka Kawki (21:17)

39

Broni ponownie Żurawski, w odpowiedzi błąd w ofensywie kwidzyniaków (21:16)

38

Lob Janikowskiego z koła w poprzeczkę! (21:16)

38

Nieudana akcja zamościan (21:16)

38

Majdziński przełamuje ręce golkipera Padwy (21:16)

37

Czujnie w bramce ponownie Żurawski, kontra MTS-u zatrzymana ostrym faulem Pieczykolana. Kara dwóch minut dla tego gracza (20:16)

36

Celny rzut po koźle ze środka Nawrockiego (20:16)

36

Litwinczuk pokonuje Żurawskiego (19:16)

35

Skuteczna interwencja Żurawskiego, po chwili źle rozegrali kontrę kwidzyniacy i piłka dla Padwy (19:15)

35

Kolejna kontra MTS-u, tym razem słupek! (19:15)

34

Po kontrze trafia Janikowski (19:15)

34

Słaby rzut wyłapany przez Żurawskiego (18:15)

33

Żurawski broni kontrę zamościan, od autu Padwa (18:15)

33

Dwie minuty kary dla Gałana (18:15)

32

Szybko odpowiada Piotr Izdebski (18:15)

32

Mocny rzut z lewego rozegrania Dulnego (18:14)

31

Dobre dogranie do koła i gol Jońca (17:14)

31

Druga połowa rozpoczęta. (17:13)

Wyrównana pierwsza połowa, dopiero w końcówce dzięki skutecznej grze z kontry nieco odjechali z wynikiem miejscowi. Pewni swego być jeszcze z pewnością nie mogą, zapewne pamiętają, że wczoraj pierwsze 30 minut skończyło się podobnie a ostatecznie zakończyli mecz porażką. Padwa z pewnością się nie podda, dla tej drużyny to też mecz o wszystko. Zapraszam po przerwie!

29

Jeszcze jeden kontratak gospodarzy, tym razem celnie rzuca Nawrocki (16:12)

29

Kontra MTS-u zakończona trafieniem Janikowskiego, wcześniej ponownie broni Żurawski (15:12)

28

Nawrocki zaskakuje bramkarza rzutem z biodra, piłka wpada pomiędzy jego nogami! (14:12)

28

Z koła celnie rzuca Adrian Adamczuk (13:12)

27

Ossowski rzuca w okienko z lewego rozegrania! (13:11)

27

Mocny rzut z drugiej linii Kacpra Adamczuka (12:11)

26

Dużo wolnego miejsca na środku miał Dulny i skrzętnie z tego skorzystał (12:10)

26

Broni Żurawski, zbiera Małecki i trafia w krótki róg (11:10)

25

Żółtą kartkę otrzymuje Dulny (MTS Kwidzyn). (11:9)

23

Faul ofensywny zawodnika z Zamoscia, w odpowiedzi kontra kwidzyniaków zakończona golem Majdzińskiego (10:9)

22

Golkiper Padwy zatrzymuje kontrę MTS-u! (9:9)

22

W poprzeczkę rzuca piłkarz gospodarzy (9:9)

21

Rzut w boczną siatkę zawodnika z Zamościa (9:9)

20

Timeout dla Padwy

20

Dwie skuteczne interwencje Żurawskiego, od autu Padwa (9:9)

20

Żółtą kartkę otrzymuje Ossowski (MTS Kwidzyn). (9:9)

20

Nieudany rzut z dystansu zawodnika MTS-u (9:9)

19

Błąd kroków piłkarza Padwy (9:9)

18

Skuteczna kontra gospodarzy, gol Janikowskiego (9:9)

18

Zablokowany rzut piłkarza MTS-u, przy piłce Padwa (8:9)

18

Szybko odpowiada Kawka (8:9)

17

Świetny rzut z dystansu Majdzińskiego! (8:8)

16

Stracili piłkę zamościanie (7:8)

16

W samotnej kontrze skuteczny Grycman (7:8)

15

Przyblokowany rzut piłkarza gospodarzy, sięga jeszcze piłkę bramkarz Padwy i stąd piłka dla zamościan (6:8)

14

Kontra MTS-u świetne wybroniona przez golkipera Padwy! (6:8)

14

Fatalnie przestrzelił z czystej pozycji Nawrocki (6:8)

13

Skuteczny rzut Majdzińskiego z lewego rozegrania (6:7)

12

Szczęśliwy gol dla Padwy, piłka po rzucie Kacpra Adamczuka odbija się od bloku i zaskakuje michalczuka (5:7)

11

Celny rzut z biodra Ossowskiego (5:6)

11

Żółtą kartkę otrzymuje Litwinczuk (MKS Padwa Zamość). (4:6)

10

10

Z koła trafia Joniec, po chwili przechwycił piłkę i zdobył kolejną bramkę dla swojego zespołu! (4:6)

9

Nawrocki zaskakuje golkipera rzutem z biodra (4:4)

9

Mocny rzut z dystansu Litwinczuka (3:4)

8

Celny rzut po koźle z drugiej linii Nawrockiego (3:3)

7

Stracili piłkę zamościanie (2:3)

6

Żółtą kartkę otrzymuje Janikowski (MTS Kwidzyn). (2:3)

6

Dobra interwencja Bąka (2:3)

6

Skuteczny rzut po koźle Kacpra Adamczuka (2:3)

5

Błąd zawodnika MTS-u (2:2)

5

Zgubiła piłkę Padwa (2:2)

4

Grycman skutecznie wykańcza kontrę (2:2)

4

Przejęli piłkę zamościanie (1:2)

4

Celnym rzutem popisuje się Kacper Adamczuk (1:2)

3

Z koła nad bramką rzuca Janikowski (1:1)

3

Kolejna nieudana akcja gospodarzy, ale zamościanie również szybko stracili piłkę (1:1)

2

Rzut piłkarza MTS-u obok bramki, w odpowiedzi skuteczną interwencją popisuje się Michalczuk (1:1)

2

Z koła trafia Joniec (1:1)

1

Dulny otwiera wynik spotkania (1:0)

1

Od środka zaczęli grający w biało-niebieskich strojach kwidzyniacy, na czarno gra Padwa (0:0)

1

Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

MTS Kwidzyn: Michalczuk, Kutiak, Żurawski – Ossowski, Łapacz, Reguła, Janikowski, Grycman, Dulny, Majdziński, Nawrocki, Dąbrowski, Boryń, Przysowa, Piekarski, Rynk

MKS Padwa Zamość: Bąk, Ząbek, Wnuk – A. Adamczuk, Radwański, Panas, Kawka, Litwinczuk, K. Adamczuk, Gałan, Izdebski, Pieczykolan, Bajwoluk, Małecki, Joniec, Bielecki

Sędziowie: Marciniak, Radziszewski.
Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 12:00. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!
Padwa z kolei po całkiem niezłej pierwszej połowie, zwłaszcza pod względem ataku w drugiej zaczęła tracić dystans do rywala i w końcówce zabrakło czasu by dogonić rywala. Ostatecznie przegrała 30:34. Prym w ofensywie wiódł Wiktor Kawka (11)
MTS zagrał dobre 35 minut w starciu z wrocławskim zespołem i potem całkowicie stanął. Nie funkcjonowała ani ofensywa ani defensywa, Łatwo tracone bramki przy grze w przewadze i po drugiej stronie mnóstwo nieudanych rzutów. To wszystko złożyło się na porażkę 22:26. /Najwięcej goli zdobył Kamil Nawrocki (5)
Dla obu ekip to mecz o wszystko po wczorajszych porażkach. Zerowy dorobek po drugim spotkaniu praktycznie wyeliminuje z walki o awans do finału
Drugi dzień zmagań podczas turnieju w Kwidzynie. W drugim meczu MTS Kwidzym gra z MKS Padwą Zamość
Najświeższe informacje o drużynie z Kwidzyna na fan page MMTS Kwidzyn. Dołącz już dziś!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.