Mistrzostwa Polski Juniorów

MKS MOS SMS Junior Wrocław – MSPR Siódemka-Miedź Legnica

20:31

finał (7:16)

28.02.2015, 10:00 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Kwidzyn • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

58

Dwie minuty kary dla Królikowskiego, a że to jego trzecia to ogląda czerwoną kartkę! (20:29)

56

Skiba sprytnym rzutem z koła pokonuje golkipera MOS-u. Dodatkowo dwoma minutami ukarany Misiurka (19:29)

56

Cegłowski trafia w słupek! (19:28)

53

Dwie minuty dla Furmana (17:27)

52

Z prawego skrzydła lobuje bramkarza Antosik! Ponownie mamy dziesięć goli przewagi Miedzi! (17:27)

49

Gol dla Miedzi autorstwa Mosiołka i dwie minuty kary dla Sadowskiego (16:24)

48

Dwie minuty dla Galika! Jego trzecia kara i z tegoż powodu ogląda czerwoną kartkę! (16:23)

45

Trafia Romian, połowa strat odrobiona! (16:21)

45

Rzut karny dla MOS-u i dwie minuty dla Marcinkiewicza! (15:21)

44

Z lewego skrzydła w krótki róg trafia Szafrański. Dodatkowo dwoma minutami ukarany Galik (15:21)

39

Stachurski świetnie broni rzut z czystej pozycji kołowego MOS-u! (10:19)

39

Stracili piłkę legniczanie, po chwili dwie minuty kary otrzymuje Galik (10:19)

37

Jeszcze jedna kontra Miedzi i tym razem trafia Majewski. Już dziesięć goli przewagi legniczan! (9:19)

30

Cegłowski rzuca nad bramkarzem MOS-u (7:16)

27

Broni Stachurski! (6:13)

27

Rzut karny dla MOS-u i dwie minuty dla Mosiołka – to jego drugie wykluczenie! (6:13)

26

Szybko rozegrana akcja MOS-u i gol Tkaczyka. Dodatkowo żółtą kartkę zobaczył Cegłowski (6:13)

23

Żółtą kartkę otrzymuje Misiurka (MKS MOS SMS Junior Wrocław). (5:12)

22

Kontra MOS-u zakończona kapitalną interwencją Stachurskiego! (5:12)

20

Dwoma minutami ukarany Królikowski – to jego drugie wykluczenie w tym meczu (4:10)

17

Żółtą kartkę otrzymuje Skiba (MSPR Siódemka-Miedź Legnica). (3:10)

16

Dwie minuty kary dla Mosiołka (3:9)

12

Celnie z siedmiu metrów rzuca Cegłowski (3:7)

12

Rzut karny dla Miedzi i dwie minuty dla Królikowskiego (3:6)

8

Skutecznie przepchał się na kole Skiba i pokonał golkipera MOS-u. Ponadto żółta kartka dla Tkaczyka (1:4)