PlusLiga mężczyzn - play-off

Jastrzębski Węgiel – KGHM Cuprum Lubin

3:1

finał (19:25, 30:28, 25:17, 25:20)

28.02.2015, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

0:0

Po naprawdę wyrównanym spotkaniu Jastrzębski Węgiel wygrywa z Cuprum Lubin 3:1! Ten wynik oznacza, że o losach ćwierćfinału zdecyduje jutrzejszy mecz, który oczywiście zrelacjonujemy dla Państwa w naszym portalu. MVP spotkania dla Krzysztofa Gierczyńskiego.

25:20

As serwisowy Masnego! Jastrzębski Węgiel wygrywa mecz!

24:20

Zablokowany na skrzydle Borovnjak! Piłka setowa dla gospodarzy.

16:14

Duży aut po zagrywce Gromadowskiego! Druga przerwa techniczna w secie czwartym.

8:7

Świetny blok Quesque na Romaciu! Pierwsza przerwa techniczna w secie czwartym!

25:17

Autowa zagrywka Kadziewicz kończy trzecią partię. Jastrzębski Węgiel prowadzi w całym meczu 2:1!

24:15

W taśmę atakuje Romać. Piłka setowa dla gospodarzy!

16:10

Potężna zagrywka Łasko, nie potrafili przyjąć goście. Druga przerwa techniczna.

7:8

Przedziera się Romać. Pierwsza przerwa techniczna w secie trzecim!

30:28

Zmiana decyzji! Wideo-weryfikacja pokazała przejście dołem Kadziewicza. Jastrzębski Węgiel wygrywa drugą partię!

25:24

Nie trafia ze skrzydła Romać, piłka setowa dla gospodarzy.

24:24

Świetny atak Łasko zza linii trzeciego metra, gramy dalej!

22:24

Jeszcze raz Łasko i znowu aut. Piłka setowa dla gości.

21:21

Kończy po kontrze Quesque, mamy remis!

14:16

Po rękach rywali Trommel. Druga przerwa techniczna.

5:8

W siatkę zagrywa Pajenk. Pierwsza przerwa techniczna w secie drugim.

19:25

Bardzo długa wymiana na zakończenie pierwszej partii! Ze skrzydła trafia Jeroen Trommel i Cuprum Lubin wygrywa pierwszą partię 25:19!

13:16

Kończy Trommel ze skrzydła. Druga przerwa techniczna w secie pierwszym.

8:6

Trommel po kontrze w aut. Pierwsza przerwa techniczna w tym spotkaniu!

0:0

Witam z Jastrzębia! Obie drużyny od kilku minut rozgrzewają się już na parkiecie. Za kilkadziesiąt minut początek spotkania.

3:1

Jastrzębski Węgiel: Łasko, GIerczyński, Filippov, Formela, Kosok, Quesque, Czarnowski, Pajenk, Malinowski, Masny libero: Wojtaszek, Popiwczak Trener: Roberto Piazza

KGHM Cuprum Lubin: Łapszyński, Trommel, Michalski, Gorzkiewicz, Pashytskyy, Kadziewicz, Borovnjak, Romać, Siezieniewski, Łomacz libero: Rusek, Kryś Trener: Gheorghe "Gianni" Cretu

Sędziowie: Mariusz Gadzina – Piotr Dudek