finał (19:19, 52:39, 77:55)

28.02.2015, 18:00 • Artur R.

35:14

Mielczarek fauluje dzisiaj po raz piąty (93:68)

W drugich 10 minutach oglądaliśmy niezwykle skutecznych Amerykanów gospodarzy, którzy z wielką łatwością zdobywali punkty. Austin trafiał praktycznie wszystko, czy to za dwa czy za trzy, z łatwością do pozycji rzutowych dochodzili, również Woods i Swanson. W konsekwencji do przerwy AZS prowadził do przerwy, aż 52:39.

Pierwsza kwarta nie dostarczyła praktycznie żadnych emocji, Oba zespoły nie zdołały objąć większego prowadzenia i w konsekwencji po 1 ćwiartce remis

102:75

AZS Koszalin: 5. Austin, 6 Woods, 7. Szubarga, 9 Dąbrowski, 10. Swanson, 11. Sherman, 12. I.Radevanović, 17. Pacocha, 19. Stelmach, 25. Rybicki, 33. Szewczyk, 55. Mileczarek

Siarka Tarnobrzeg: 1. J. Miller , 5. K. Bell, 6. D. Morawiec, 10. K. Wysocki, 12 K. Karliński, 13. D. Wall, 14. J. Patoka, 25. W. Rycerz, 41. C. Williams, 49. P. Wojdyr