Wisła Krakbet Kraków – Pogoń '04 Szczecin

10:6

finał (0:3)

31.01.2015, 19:00 • Hala Sportowa TS Wisła, Kraków • Artur

Rewelacyjna druga połowa w wykonaniu Wisły wygrana 10:3!! Doskonale po przerwie zaprezentowali się krakowianie i w pełni zasłużenie zdobywają komplet punktów. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji na lajfy.com. (20:40:24)

39:45

Jeszcze w słupek trafia Morawski!

38:50

Gol dla Wisły!
Bramkę zdobył SERGIY KOVAL. To już pewne, kolejne trafienie gospodarzy i już nic nie zabierze im wygranej.

38:33

Bramkę zdobył OLEKSANDR BONDAR. Potężne uderzenie Ukraińca i już chyba po meczu!

38:20

Shamotii jako lotny bramkarz, ale źle rozegrana akcja przez szczecinian.

37:30

Uderzenie Sharovary łatwo broni Dworzecki.

37:09

Shamotii przegrywa pojedynek z Dworzeckim!

37:08

Faul Wisły i przedłużony karny dla rywali!

37:00

Morawski nie trafia do bramki z własnej połowy, po tym jak rywale grali z lotnym bramkarzem.

36:39

Bramkę zdobył OLEKSANDR BONDAR. Błyskawiczna kolejna bramka Wisły i w trudnej sytuacji Pogoń.

36:29

Bramkę zdobył MARCIN CZECH. Wspaniałe uderzenie po ziemi Czecha ląduje w bramce!

36:05

Koszmider broni uderzenie Wojciechowskiego.

35:50

Koval obok słupka!

35:50

Szósty faul gości i przedłużony karny dla Wisły!

35:41

Gol dla Pogoni!
Bramkę zdobył MAREK BUGAŃSKI. Pewne uderzenie w okienko, bez szans był Lasik.

35:40

Żółtą kartkę otrzymuje Koval (Wisła Krakbet Kraków).

35:40

Koval fauluje Geperta w polu karnym.

35:11

Bramkę zdobył OLEKSANDR BONDAR. Powtórzony stały fragment i tym razem nie myli się Ukrainiec!

10:6

finał (0:3)

Gole: 21. Wojciechowski, 22. Wojciechowski, 23. Zastawnik, 24. Budniak, 30. Koval, 36. Bondar, 37. Czech, 37. Bondar, 39. Bondar, 39. Koval – 1. Tubacki, 2. Tubacki, 14. Shamotii, 23. Kubik, 27. Tubacki, 36. Bugański (kar.)

Kartki:   10. Wojciechowski (WIS), 19. Pater (WIS), 19. Dworzecki (WIS), 36. Koval (WIS) – 7. Shamotii (SZC), 32. Kubik (SZC), 36. Kubrak (SZC)   32. Pater (WIS)   36. Kubik (SZC)

Wisła Krakbet Kraków: 11. Dworzecki, 15. Kocot, 19. Lasik – 5. Koval, 6. Zastawnik, 8. Jonczyk, 9. Czech, 13. Vakhula, 20. Bondar, 21. Morawski, 25. Wojciechowski, 30. Bieda, 44. Pater, 89. Budniak

Pogoń '04 Szczecin: 33. Kubrak, 90. Koszmider – 3. Bugański, 7. Tubacki, 9. Jakubiak, 10. Krzymiński, 17. Gepert, 18. Sharovara, 20. Jurczak, 23. Kubik, 46. Maćkiewicz, 48. Krzyżanowicz, 88. Shamotii

Sędziowie: Złotnicki, Orliński, Chowaniec