30.01.2015, 18:00 • Ergo Arena, Sopot • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

25:12

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (19:26:54)

25:12

Ależ kapitalny mecz! niespełna 66 minut gry i pogrom Atomówek nad bielszczankami. Przyjezdne zdobyły tylko 41 punktów przez 3 sety co nie jest zbyt dobrym wynikiem. Gospodynie świetnie grały w każdym elemencie gry. Szczególnie w bloku spisały się świetnie. 14 punktów przez 3 sety co daje prawie 5 bloków na set! W ostatnim czasie sopocianki spisują się kapitalnie i żaden rywal im nie straszny! MVP meczu – Charlotte Leys!

25:12

Kończy Leys obijając blok! To był pogrom!

24:12

Ale jeszcze jest Natalia Bamber, która atakuje w pole obok bloku.

24:11

Przechodząca piłka po serwisie Zaroślińskiej. Znów czujna na środku siatki Efimienko pewnie atakuje. Piłka meczowa!

23:11

Znów źle w przyjęciu bielszczanki. ATOM dostaje piłkę za darmo, ale nie kończy. Kontra rywalek i autowy atak ze skrzydła Bamber!

22:11

Kapitalny atak ze środka siatki Zuzy Efimienko!

21:11

Niezłe zagranie, nieco szczęśliwe i kiwka na środku siatki Pelc!

21:10

Znów źle w przyjęciu Aluprof. Sopocianki dostają piłkę za darmo. Nie kończy Zaroślińska, jednak piłka znów wędruje na stronę gospodyń. Tym razem Leys i ona już kończy!

20:10

Znów nieporozumienie w rozegraniu. Piłka splasowana na stronę ATOMu. Kontra i pewny atak ze skrzydła Leys, która obija blok.

19:10

Ale jest Charlotte Leys! Pewna kiwka nad blokiem w linię.

18:10

Cooper atakuje ze środka, broni jedna z zawodniczek przyjezdnej drużyny i piłka wpada w boisko na stronię Atomówek!

18:9

Świetnie w obronie Durajczyk, piłka wędruje na stronę przyjezdnych. Przy kolejnym bloku sopocianki dotykają taśmy!

18:8

Dobra obrona, rozegranie na skrzydło do Leys, która obija blok rywalek i piłka wychodzi na aut!

17:8

Kolejny blok Atomówek! Tym razem Zaroślińska i Cooper!

16:8

Autowy atak ze skrzydła Lis i to PGE Atom Trefl Sopot prowadzi aż ośmioma punktami na tej drugiej przerwie technicznej!

15:8

Nieporozumienie w przyjęciu i piłka przechodzi za antenką! Punkt dla sopocianek!

14:8

Ależ gra przez środek! Kolejny kapitalny atak Brittnee Cooper!

13:8

Po przerwie szczęśliwy atak przyjezdnych. Po rękach rywalek w aut.

13:7

As serwisowy Izabeli Bełcik! Przerwa na żądanie szkoleniowca Aluprofu!

12:7

Pojedynczy blok na lewym skrzydle Klaudii Kaczorowskiej!

11:7

Małgorzata Lis przekracza linię dziewiątego metra przy serwisie!

10:7

Tak samo błąd w zagrywce popełnia Zuza Efimienko.

10:6

Ale teraz autowy serwis w wykonaniu Horki.

9:6

Tym razem odpowiedź przyjezdnych i pewny atak ze środka.

9:5

Przechodząca piłka i czujna na siatce Efimienko pewnie zdobywa punkt!

8:5

Świetnie w obronie Bełcik. Nie kończy Kaczorowska. Kontra rywalek i autowy atak ze skrzydła po prostej przyjezdnych! Kolejne prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej Atomówek!

7:5

Atak Leys bronią rywalki, ale oddają piłkę za darmo. Kontra nieskończona. Po chwili do głosu dochodzą bielszczanki i nie trafia ze skrzydła po prostej Katarzyna Lis!

6:5

Pewna odpowiedź rywalek i punktuje Horka!

6:4

Ale jest Charlotte Leys! Pewny atak po skosie ze skrzydła!

5:4

Po przerwie atak Natalii Bamber obok bloku rywalek.

5:3

Znów problemy w przyjęciu bielszczanek. Atomówki dostają piłkę za darmo. Kontra i znów kapitalny atak po ostrym skosie Kasi Zaroślińskiej! O przerwę prosi Leszek Rus!

4:3

As serwiswoy Brittnee Cooper!

3:3

Nie kończą rywalki. Wyblok Efimienko i rozegranie do Efimienko. Ta uderza po skosie i punktuje!

2:3

Ale jest środek w zespole z Sopotu i pewny atak z wysokiej piłki Cooper!

1:3

Niepewne przyjęcie w ATOMie i bielszczanki dostają piłkę za darmo. Kontra i pewny atak ze środka i drugiej linii Strózik.

1:2

Zablokowana na skrzydle Kasia Zaroślinska.

1:1

Po chwili pomyłka w zagrywce przyjezdnych

1:0

Na początek zablokowana Cooper na środku siatki przez Trojan.

0:0

Trzeci set rozpoczęty.

25:14

Drugi set skończony.

25:14

Ale jest pewny atak ze środka Cooper i to Atomówki wygrywają pewnie kolejnego seta.

24:14

Pomyłka w ataku Zaroślińskiej. Ależ długo się bronią bielszczanki. O przerwę prosi Lorenzo Micelli!

24:13

Znów nie kończy kiwką Zaroślińska. Po chwili atak rywalek bronią Atomówki, ale i tak punkt dla przyjezdnych!

24:12

Po raz kolejny w obronie sopocianki, ale Zaroślińska kiwa źle. Kontra rywalek i Horka atakuje na potrójnym bloku.

24:11

Znów piłka wraca na stronę ATOMu. Rozegranie na skrzydło do Zaroślińskiej i atak po prostej! Piłka setowa!

23:11

Problemy w przyjęciu bielszczanek. Atomówki dostają piłkę za darmo, ale nie kończą ataku. Kontra przyjezdnych i atak ze środka Horki, ale kapitalny blok Cooper!

22:11

Błąd podwójnego odbicia przy przyjęciu zagrywki Zuzy Efimienko i jest 22. punkt dla sopocianek!

21:11

Ale teraz autowa zagrywka Horki.

20:11

W końcu pewny atak ze skrzydła Horki.

20:10

Kolejny raz punktuje bezpośrednio z zagrywki Charlotte Leys!

19:10

Kapitalny serwis Leys i ta zagrywka zmusza do błędu rywalki! Punkt bezpośrednio z zagrywki! Przerwa na życzenie szkoleniowca przyjezdnych!

18:10

Obiega Efimienko na skrzydło i pewnie atakuje po rękach rywalek w linię! Ależ Zuza dziś gra!

17:10

Minimalnie autowy serwis Kasi Zaroślińskiej.

17:9

Nie kończy Aluprof ze środka. Jednak mają drugą szansę. Nie wykorzystują. Kontra Atomówek i pewny atak ze skrzydła Charlotte Leys po prostej!

16:9

Kolejny punktowy blok Efimienko i Bełcik! Ależ kapitalnie w tym elemencie gry spisuje się ATOM! Pewne prowadzenie na drugiej przerwie technicznej podopiecznych Lorenzo Micelliego!

15:9

Nieudana kiwka na środku Efimienko. Piłka jednak wraca na stronę ATOMu. Kontra i pewny atak po skosie Kaczorowskiej!

14:9

Świetny atak ze skrzydła i drugiej linii Natalii Bamber.

14:8

Przesunięta krótka na środek do Brittnee Cooper, która pewnie atakuje w punkt obok pojedynczego bloku.

13:8

Po chwili jednak punktowy atak obok bloku po ostrym skosie Bamber.

13:7

Piłka przebita za antenką po stronie bielszczanek. Zaczęło się od złego przyjęcia.

12:7

Dwa razy atakuje Zaroślińska i dwa razy nie trafia. Kontra rywalek jednak zatrzymana przez podwójny blok sopocianek! Ależ Atomówki dziś grają w tym elemencie gry!

11:7

Po przerwie punktowy atak ze środka Łyszkiewicz.

11:6

Złe przyjęcie Aluprofu. Dostarczenie piłki za darmo na stronę ATOMu. Kontra i pewny atak po ataku ze skosie Kaczorowskiej! Przerwa na życzenie szkoleniowca przyjezdnych!

10:6

Bronią Atomówki. Kontra i pewny atak po skosie Zaroślińskiej!

9:6

Kolejny punktowy blok sopocianek! Tym razem Cooper i Zaroślińska zatrzymały Bamber!

8:6

Nie kończy ze skrzydła Zaroślińska. Atomówki jednak dostają piłkę za darmo. Kontra i szczęśliwy atak w linię ze środka Cooper. Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu gospodyń!

7:6

Broni Kaczorowska. Rozegranie na skrzydło do Leys, która nadziera się na blok!

7:5

Kapitalny atak z obiegu po prostej ze skrzydła Zuzy Efimienko!

6:5

Popsuta zagrywka po stronie gospodyń.

6:4

Środek druga linie i nie kończy Aluprof. Kontra sopocianek też zła. Wraca piłka na stronę rywalek, ale broni Durajczyk. Bielszczanki dostają piłkę za darmo. Znów po chwili Atomówki i piłka w jakiś sposób wpada w pole rywalek!

5:4

Trzeci blok w tym secie Atomówek! Tym razem zablokowana Horka przez Efimienko i Bełcik!

4:4

Tym razem minimalnie autowy atak ze skrzydła Bamber.

4:3

Kolejny punktowy blok sopocianek! Tym razem Efimienko i Bełcik!

3:3

I jest blok! Zablokowana Lis przez Efimienko!

2:3

Kapitalny przerzut Bełcik i jeszcze lepszy atak po prostej Zaroślińskiej.

1:3

Ale tym razem myli się przy zagrywce Charlotte.

1:2

Tym razem pewny atak Charlotte Leys ze skrzydła po bloku!

0:2

Znów nie kończy Zaroślińska bo świetnie broni Wojtowicz. Kontra i pewny atak Horki!

0:1

Dobra obrona sopocianek. Kontra i autowy atak po skosie Charlotte Leys.

0:0

Drugi set rozpoczęty.

25:15

Pierwszy set skończony.

25:15

Autowy atak ze środka siatki Aluprofu i to ATOM Trefl wygrywa pewnie tego pierwszego seta!

24:15

Kolejna obrona Atomówek. Potem ataku nie kończą przyjezdne. Po chwili źle sopocianki i znów błędnie Aluprof. Kontra ATOMu i pewny atak Efimienko! Setowa!

23:15

Znów obrona ATOMu i znów po chwili kapitalny atak Kasi Zaroślińskiej!

22:15

Nieporozumienie w ataku Aluprofu i aut!

21:15

Po przerwie duży aut przy zagrywce Lis.

20:15

Teraz ze skrzydła kiwa Leys, ale piłka wraca na stronę sopocianek. Rozegranie na środek, ale Zaroślińska przy ataku przekracza linię trzeciego metra. Przerwa na życzenie Lorenzo Micelliego!

20:14

Przesunięta krótka i obiega Bełcik Efimienko. Uderza, ale prosto w taśmę.

20:13

Ależ potężny atak ze skrzydła po prostej Horki.

20:12

Przechodząca piłka. Rozegranie na skrzydło do Leys, która potężnie atakuje po ostrym skosie.

19:12

Po przerwie autowy atak Horki i ATOM powiększa przewagę do siedmiu punktów.

18:12

Nie kończy ataku Zaroślińska. Kontra rywalek i znów kapitalny blok Atomówek na Daszkiewicz na środku siatki! Przerwa na życzenie trenera gości!

17:12

Ale teraz myli się w polu zagrywki Cooper i obija piłką siatkę.

17:11

Kolejny świetny blok Atomówek! To już chyba szósty w tym secie!

16:11

Środek i kapitalny atak Brittnee Cooper! Sopocianki prowadzą na drugiej przerwie technicznej pięcioma punktami!

15:11

Ale teraz błędna zagrywka po stronie Atomówek.

15:10

Znów źle w ataku Aluprof. Rozegranie na skrzydło do Kaczorowskiej, która pewnie atakuje po ostrym skosie.

14:10

Ale jest odpowiedź Kasi Zaroślińskiej, pewny atak ze skrzydła.

13:10

Kolejny raz źle w ataku przyjezdne, sopocianki jednak dostarczają piłkę za darmo. Kolejna kontra Aluprofu i Lis obija ręce rywalek.

13:9

Nie kończą przyjezdne. Sopocianki bronią i oddają piłkę za darmo. Nieporozumienie w zespole z Bielska – Białej i piłka "podana" wpada w sam narożnik boiska! Przerwa na życzenie szkoleniowca Aluprofu!

12:9

Horka dostaje piłkę na skrzydle i atakuje po skosie w aut!

11:9

Mylą się w polu zagrywki zawodniczki z Aluprofu!

10:9

Nie kończy ataku Leys. Kontra rywalek i Horka po palcach rywalek w aut!

10:8

Popsuta zagrywka w zespole z Sopotu.

10:7

Środek druga linia i kapitalny atak Kasi Zaroślińskiej!

9:7

Tym razem z lewej strony atakują bielszczanki i punkt zdobywa Lis!

9:6

I jeszcze jeden blok Bełcik i Efimienko! Znów zablokowana Beier na prawym skrzydle!

8:6

Przechodząca piłka na stronę ATOMu, kontra i pewny atak po skosie Kaczorowskiej! Atomówki prowadza na pierwszej przerwie technicznej!

7:6

Beier zablokowana po raz kolejny na skrzydle!

6:6

Przechodząca piłka i nie kończy Kaczorowska. Za drugim razem też atakująca z Sopotu źle. Kontra rywalek i kapitalny blok Atomówek!

5:6

Znów nie kończy Zaroślińska. Przyjezdne oddają piłkę za darmo. Kolejne rozegranie piłki do Zaroślińskiej, która tym razem punktuje!

4:6

Popsuta zagrywka w zespole z Bielska – Białej!

3:6

Nie kończy Zaroslińska, jednak piłka wraca na stronę gospodyń. Ale kolejna pomyłka. Tak samo postępują rywalki. Po chwili kolejny atak Kasi Zaroślińskiej i ponad blokiem po prostej w aut!

3:5

Zablokowana z prawej strony Kasia Zaroslińska przez dwie rywalki.

3:4

Tym razem dobry atak ze skrzydła Kasi Zaroślińskiej.

2:4

Struzik zablokowana na skrzydle przez dwie Atomówki! Ale dotknięcie górnej taśmy przez sopocianki!

2:3

A teraz pewny atak ze skrzydła po prostej Charlotte Leys!

1:3

Ależ spryt Muhlsteinovei. Piłka przechodząca na drugą stronę, Cooper myśli że bielszczanka ją odbije, a jednak wpada po stronie gospodyń!

1:2

Zwolniła rękę Kasia Zaroślińska i atakuje po bloku w pole Aluprofu!

0:2

Nie kończy Cooper, tak samo mylą się bielszczanki. Kontra sopocianek i atak w blok Zaroslińskiej.

0:1

Pierwszy punkt dla bielszczanek, nieporozumienie w rozegraniu.

0:0

0:0

Dla Atomówek marsz po wicelidera, dla bielszczanek mecz ostatniej szansy o pozostanie w kontakcie z ligową „czwórką”. Tak wygląda sytuacja przed piątkowym meczem. Więc kto okaże się lepszy? Czy sopocianki, czy przyjezdne? Na te pytania odpowiedź poznamy już w piątek! Na transmisję live zapraszamy od godziny 18:00!

0:0

Siatkarki Aluprofu ostatnich tygodni nie mogą zaliczyć do udanych. W lidze doznały dwóch porażek z rzędu i spadły na piąte miejsce. Trzeba jednak przyznać, że rywalki były mocne. Najpierw Chemik Police, a potem Impel Wrocław. To pokazało, że bielszczanki nie potrafią sobie zbyt dobrze radzić w pojedynkach z mocniejszymi rywalkami.

0:0

Sopocianki z tygodnia na tydzień spisują się najlepiej. Ba! Ostatnio robią to rewelacyjnie. Rozgromienie w Pucharze CEV zespołu Prosseco Conegliano 4:0 ( z uwagi na to, że był złoty set) oraz pokonanie w ostatniej kolejce MKS Dąbrowy Górniczej na wyjeździe 3:0. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości jeśli chodzi o formę Atomówek?

0:0

PGE Atom Trefl w ostatnim czasie spisuje się rewelacyjnie. Tym razem po drugiej stronie siatki stanie mocny rywal. Drużyna Aluprofu Bielsko – Biała od lat gra na wysokim poziomie i plasuje się w czołówce tabeli. Mimo to, ATOM będzie faworytem tego spotkania. Nie tylko z powodu, że jest gospodarzem, ale też z tego względu, że gra świetnie.

3:0

Atom Trefl Sopot: Tokarska, McClendon, Leys,Bełcik, Miros, Efimienko, Kaczmar, Fonoimoana, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska Libero: Durajczyk

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała: Horka, Piśla, Lis, Bamber-Laskowska, Pelc, Muhlsteinova, Trojan, Strózik, Beier, Moskwa, Wilk, Klein, Łyszkiewicz, libero: Wojtowicz