Puchar Polski

Dafi Społem Kielce – MKS Będzin

2:3

finał (25:22, 25:21, 18:25, 10:25, 13:15)

23.12.2014, 18:00 • Hala ul. Krakowska, Kielce • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

0:0

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (19:59:22)

0:0

Świetne widowisko mieliśmy okazję oglądać w Kielcach dzień przed Wigilią. Effector Kielce prowadził już 2:0 i wydawało się, że pewnie zmierza do awansu w Pucharze Polski, ale... no właśnie, wtedy gospodarzom chyba wszystko wymknęło się spod kontroli i prawdą stało się siatkarskie porzekadło: "Kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3" – dokładnie taką sytuację mieliśmy w dniu dzisiejszym. Goście z Będzina zaliczyli kapitalny powrót do meczu i w decydującym secie dokonali... można powiedzieć, że niemożliwego. Przynajmniej tak wydawało się po około 45 minutach gry. Banimex Będzin w dalszej fazie Pucharu Polski zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.

13:15

13:15

Autowa zagrywka Krzyśka! To koniec!

13:14

Przerwa dla szkoleniowca gości. Na zagrywce jest Bartek Krzysiek. Będzie ciekawie...

13:14

Środkiem mocno zaatakował Takvam.

12:14

Na krótko zagrali goście. Autorem punktu Gaca. Mamy piłki meczowe dla zawodników z Będzina.

12:13

Blok-aut gości po ataku Krzyśka. Wydaje się, że teraz przed nami prawdopodobnie najważniejsza piłka meczu.