PlusLiga

Exact Systems Hemarpol – Projekt Warszawa

2:3

finał (21:25, 23:25, 25:17, 25:20, 10:15)

22.12.2014, 18:10 • Wielofunkcyjna hala sportowa, Częstochowa • Adrian Somorowski

0:0

Po emocjonującym pojedynku goście jednak zdołali odniesc zwycięstwo. Nie sprawdziła się tym razem powiedzenie " jeśli nie wygrasz 3:0 to przegrasz 2:3"

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne. (20:40:48)

10:15

Strzeżek kończy atakiem po prostej! 2:3!

8:14

Skuteczny blok Szalpuka! Piłka meczowa!

25:20

Gospodarze doprowadzili do remiisu! Częstochowianie wygrali 25:20! Mamy Tie-Break!

25:20

Strzeżek zagrywa w siatkę! Będzie tie-break!

24:19

Janeczek atakuje w końcową linię. Piłka setowa! Czas dla trenera gośc.

16:8

Gospodarze powiększyli przewagę już na osiem punktów! Jeżeli jeszcze niedawno zapowiadaliśmy możliwego tie-breaka, to teraz raczej jesteśmy pewni!

8:4

Gospodarze ponownie prowadzą na pierwszej przerwie. Czyżby zapowiadał się tie-break?

25:17

Częstochowianie wracają do gry. Pewnie pokonują gości 25:17!

25:17

Depowski psuje zagrywkę! 1:2!

24:16

Zablokowany Lemański! Piłka setowa! Czas dla Bednaruka.

16:11

Pięciopunktowe prowadzenie graczy z Częstochowy na drugiej przerwie technicznej. Czy tym razem goście również podniosą się z kolan i podgonią wynik?

8:5

Gospodarze rozpoczęli tą partię podobnie jak ostatnią. Prowadzą póki co 8:5. Warto pochwalić przyjmującego Rafała Szymurę.

23:25

Zawodnikom z Warszawy udało się wrócić do gry i odrobić czteropunktową stratę! Ostatecznie po dwóch błędach własnych gospodarzy w końcówce, wygrywają drugą partię 23:25!

23:25

Udrys z przesuniętej krókiej atakuje w siatkę! 0:2!

23:24

Przejście linii trzeciego metra Janeczka! Piłka setowa! Czas dla Marka Kardosa!

16:12

Druga partia bardzo przypomina pierwszą. Różnica jest tylko taka, że to gospodarze prowadzą czterema punktami.

8:6

Na pierszej przerwie technicznej tym razem to gospodarze wychodzą naprowadzenie 8:6.

21:25

Goście nie oddali czteropunktowej przewagi z drugiej przerwy technicznej i wygrali pierwszego seta 21:25!

21:25

As serwisowy Szalpuka! 0:1!

21:24

Janeczek zablokowany przez Sacharewicza! Piłka setowa!

12:16

Goście podwyższyli prowadzenie o kolejne dwa oczka. Na tablicy świetlnej widzimy wynik 12:16. Czy gospodarzy stać na odwrócenie losu seta?